فیلم آموزش صفر تا صد سئو | مبتدی تا پیشرفته


 
سوالی که برای بسیاری از افراد در ابتدای کار پیش می آید این است که آموزش صفر تا صد سئو رایگان را از کجا شروع کنیم؟
 در جواب به این سوال می توان گفت آموزش سئو به زبان ساده از آموزش تحقیق کلمات کلیدی شروع می شود، با تحقیق کلمه کلیدی درست و اصولی متوجه می شویم که چه کلماتی برای سایت ما سودآور است و می تواند مخاطب هدفمند برای سایتمان جذب کند.
می توانید یادگیری سئو را از دانلود رایگان دوره سئو خانوم سین شروع کنید و در مراحل بعدی اگر به سئو علاقمند بودید برای آموزش سئو هزینه کنید و دوره های آموزشی تهیه کنید.
به دلیل شرایط پیش آمده در ایران عزیزمان و امید به رشد همه ی عزیزان در حال یادگیری تمام آموزش های سایت خانوم سین رایگان شد!!!
در ادامه این مقاله روند یادگیری سئو همراه با فیلم های آموزشی رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و اگر خود را در سطح حرفه ای تر می‌بینید پیشنهاد میکنم به  صفحه ی محصولات آموزشی یعنی اینجا مراجعه کنید.
{تمام ویدئوها لینک دانلود مستقیم دارند برای دانلود به آخر صفحه مراجعه کنید.}
آموزش صفر تا صد سئو رایگان از اینجا شروع کنید
آموزش سئو از تحقیق کلمه کلیدی شروع میشود. چرا تحقیق کلمه کلیدی به خاطر اینکه شما با تحقیق کلمه کلیدی درست و اصولی متوجه میشوید سایت شما با چه کلماتی بهتر است به صفحه اول گوگل بیاید و آن کلمات برای ما سودآور باشد.
بعد از تحقیق کلمه کلیدی بروید به سراغ آموزش تولید محتوای متنی برای سایت و سئو محتوا را یاد بگیرید. در دو ویدئویی که در ادامه درج شده اند کامل توضیح دادهایم که آموزش سئو از کجا شروع کنید.

سئو چیست؟
سئو(SEO) که اختصار عبارت Search Engine Optimization می باشد را می توان به بهینه سازی موتورهای جستجو برای بهبود رتبه سایت مورد نظر SEO گفت تا از این طریق بتوان صفحه ای از سایت مورد نظر را به رتبه خوبی از گوگل مثلا صفحه اول گول و لینک ۱ تا ۵ اول گوگل برسانیم.

پیش نیاز یادگیری سئو چیست؟
یادگیری سئو هیچ پیش نیازی ندارد. بسیاری از افراد تصور میکنند برای سئوکار شدن باید برنامه نویسی بلد باشند اما باید بگویم اینگونه نیست. و شما برای آموزش سئو به هیچ پیش نیازی، نیاز ندارید. یکی از پیش نیاز های سئو شاید بتوان کار با وردپرس اشاره کرد که شما د مسیر یادگیری سئو کارکردن با وردپرس را یاد میگیرید.
آموزش سئو به زبان ساده
زمانی تصمیم گرفتید وارد حوزه سئو شوید پس برای یادگیری و آموزش سئو از پایه و آموزش سئو به زبان ساده لحظه ای درنگ نکنید، زیرا هر روزه به ارزش و اهمیت سئو افزوده می شود و تاثیر آن را در دنیای دیجیتال با بیشتر شدن وبسایت های فروشگاهی و غیره به وضوح می توان حس کرد.
آموزش سئو از پایه به این دلیل حائز اهمیت است زیرا زمانی که شما در هر کاری از صفر آن را شروع می کنید آنگاه با زیر و بم آن آشنا هستید و از تمام نکات و جزئیات آن مطلع هستید و در صورت بروز مشکل سریعا می توانید آن را رفع کنید.

افزایش رتبه سایت در گوگل رایگان
هر زمان که نام آموزش رایگان و خدمات رایگان به میان می آید عده ای از افراد باهوش سریعا از فرصت استفاده کرده و از آن خدمات رایگان از جمله دوره رایگان سئو استفاده می کنند اما عده دیگری از افراد در جامعه وجود دارند که اینگونه می پندارند که آموزش های رایگان به اندازه آموزش های پولی تاثیر ندارد! ! ! !
با توجه به اینکه ویدئوها و آموزش های سئو خانوم سین با بالاترین کیفیت در نحوه تدریس، ساختار و سادگی بیان در توضیح و نحوه بیان موضوعات قرار دارد اما با توجه به حس دلسوزی و علاقه ایشان به سئو و افرادی که در ابتدای ورود به این حوزه هستند، آن ها را بصورت رایگان با عنوان افزایش رتبه سایت در گوگل رایگان در اختیار افراد قرار داده اند.
دوره آموزشی سئو رایگان
در حوزه سئو علاوه بر توضیحات تئوری که در این زمینه وجود دارد بسیاری از مسائل نیز لازم است تا بصورت عملی توسط مدرس سئو توضیح داده شود و مرحله به مرحله اجرا شود تا افراد بتوانند کاملا موضوع را درک کرده و با اصول هر مبحث آشنا شوند.
در وبسایت خانوم سین نیز روش دوره آموزشی سئو رایگان در قالب مقالات رایگان و ویدئوهای رایگان بصورت کاملا عملی و قابل درک ارائه شده است.
شک نداشته باشید با دوره آموزشی سئو رایگان خانوم سین به راحتی می توانید سایت خود را ابتدا به صفحه اول گوگل و سپس به رتبه خوبی در صفحه اول برسانیدو همچنین از این طریق می توانید دیده شدن سایت خود و در نهایت افزایش فروش را تجربه کنید.
اگر افزایش سئو سایت رایگان برای شما اهمیت دارد یکی از فیلم دوره رایگان سئو خانوم سین اختصاصی در رابطه با افزایش فروش سایت می باشد. اگر تا الان موفق به دیدن آن نشده اید همین حالا آن را ببینید تا از نتیجه آن شگفت زده شوید.
آنچه را که در ادامه دوره آموزش سئو رایگان به توضیح آنها می پردازیم عبارتند از:

اصطلاحات مهم سئو
۵ بخش مهم دوره آموزش سئو رایگان
مهمترین الگوریتم های گوگل
سئو تکنیکال
سئو داخلی
سئو خارجی
سرچ کنسول
موتورهای جستجو
چگونه با آموزش سئو عملی فروش را افزایش دهیم
آموزش رایگان SEO و تکنیک های مهم
آموزش سئو از پایه و یا سفارش سئو به دیگران؟

۵ اصطلاح مهم در آموزش صفر تا صد سئو سایت
۱-سئو داخلی On-Page
۲-سئو خارجی Off-Page
۳-سئو کلاه سفید
۴-سئو کلاه سیاه
۵-سئو کلاه خاکستری
سئو داخلی و سئو خارجی

سئو داخلی به معنای کارکردن و بهینه کردن تمام اصول، ابزارها و تکنیک ها در سایت موردنظر می باشد، از جمله کلمات کلیدی، لینک سازی داخلی، آدرس URL، افزایش سرعت سایت و بسیاری از این موارد که در جهت بهبود شرایط سایت در جهت استفاده راحت تر کاربر می باشد را سئو داخلی سایت می گویند.
سئو خارجی به معنای کارکردن و تمرکز بر محتوا و وضعیت سایت مورد نظر از دید دیگران است، از جمله، کامنت مارکتینگ، ازسال ایمیل، وبلاگ نویسی، ریپورتاژ آگهی و غیره . . .
سئو کلاه سفید، کلاه سیاه، کلاه خاکستری
سئوی کلاه سفید
سئو کلاه سفید در بخش دوره آموزشی سئو رایگان بسیار زیبا و روان بیان شده است، روش ها و اصولی در آموزش سئو هستند که مسیر اصلی آنها جذب کاربر واقعی می باشد.
با سئوی کلاه سفید همزمان رضایت مخاطبین و همینطو رضایت گوگل را میگیریم.
“کسب رضایت کاربران، رضایت گوگل را نیز به همراه خود دارد”
۱۰ مورد از تکنیک های سئوی کلاه سفید

تحقیق کلمه کلیدی
ساخت لینک طبیعی
تولید محتوای باکیفیت و تخصصی
ساخت برند اصولی
بهینه سازی سایت
On-Page seo , Off-Page seo
بروزرسانی محتوای قدیمی
استفاده از محتوای چندرسانه ای
افزایش سرعت سایت
بهینه سازی تصاویر

سئوی کلاه سیاه

دقیقا مقابل سئوی کلاه سفید می باشد، به این معنا که در سئوی کلاه سیاه دیگر خبری از روش های اصولی، طبیعی و قانونی نمی باشد و اکثر راهکارهایی که در دوره آموزشی سئو رایگان در مبحث سئو کلاه سیاه ارائه شده است از دیدگاه گوگل غیرطبیعی بوده و بسیار ریسک بالایی دارد.
“زیرا از نظر گوگل تکنیک های سئوی کلاه سیاه قصد فریب دارد.”
سئوی کلاه خاکستری
در این روش هی تعریف دقیقی وجود ندارد اما می توان این گونه معنا کرد که به اندازه سئوی کلاه سفید طبیعی و قانونی نمی باشد و همچنین به اندازه سئوی کلاه سیاه نیز غیرقانونی و غیر طبیعی نیست.
اما گوگل استفاده از سئو کلاه خاکستری را نیز به سئوکاران پیشنهاد نداده و در استفاده از آن هشداد داده است زیرا ممکن است مشمول جریمه شوند.
۵ بخش مهم در آموزش سئو

الگوریتم های گوگل
سئو تکنیکال
سئو داخلی
سئو خارجی
سرچ کنسول

۱-مهمترین الگوریتم های گوگل
 زمانی که شما جمله یا کلمه ای را در گوگل سرچ می‌کنید و یا به دنبال محتوای خاصی هستید، آن وقت سایت ها، کتاب ها، مقاله ها و تمام داده هایی که با جمله مدنظر شما مرتبط است را به شما نمایش می دهد، تمامی این مسائل به الگوریتم های گوگل مرتبط می باشد.
از این رو با یادگیری دوره رایگان سئو می توان با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف توجه الگوریتم های گوگل را به سمت خود بیاوریم و بتوانیم رتبه و جایگاه خود را در گوگل بهبود دهیم.

الگوریتم پاندا(Panda)  

گوگل در سال ۲۰۱۱ از این الگوریتم خود به جهت جلوگیری از کپی برداری سایت ها از یکدیگر رونمایی کرد، از آن پس برای رسید به رتبه خوبی در گوگل هرگز نباید عکس، متن، ویدئو و یا هیچ داده دیگری را از وبسایت های دیگر کپی برداری کرد.

الگوریتم برت(Bert)

گوگل با طراحی الگوریتم برت توانسته با کاربر ارتباط راحت تری برقرار کند، و بتواند از برای جستجوهای کاربران پاسخ بهتر و معقولی پیدا کند.

الگوریتم کبوتر(Pigeon)

کلمات کلیدی از روزی بسیار مهم شدند و بر سر زبان ها افتادند که الگوریتم کبوتر به روی کار آمد.
با سرچ موضوعی در گوگل الگوریتم کبوتر ابتدا در سایت هدف به دنبال کلمه کلیدی که به آن موضوع مرتبط است را جست و جو می کند و به محض اولین دریافت گوگل را از آن مطلع می کند.

الگوریتم پنگوئن(Penguin)

یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل است که تمرکز بر لینک ها و بک لینک های سایت دارد، در ادامه به توضیح لینک سازی نیز می پردازیم.
گوگل به بک لینک ها بسیار اهمیت می دهد و شما باید بتوانید از بک لینک های پرقدرت استفاده کنید تا تا از گوگل رتبه خوبی نیز بگیرید.
مراقب بک لینک های مخرب باشید تا گوگل جریمتون نکنه دوستان!

الگوریتم مرغ مگس خوار(Hummingbird)

تا قبل از طراحی و ارائه الگوریتم مرغ مگس خوار اصولا وبسایت هایی رتبه خوبی در گوگل می گرفتند که از تعداد بیشتری کلمات کلیدی استفاده می کردند.
اما با آمدن الگوریتم مرغ مگس خوار این موضوع کاملا برعکس شد و وبسایت هایی که کلمات کلیدی را به تعداد دفعات بسیار زیادی استفاده کنند از طرف گوگل جریمه می شوند، تا محتوای با کیفیت در اختیار کاربران قرار بگیرد.

الگوریتم گوره خر(Zebra)

این الگوریتم تمرکز بیشتری بر سایت هایی دارد که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارند و آن دسته سایت هایی که برای کاربر ارزشی قائل نباشند را به کاربران نمایش نمی دهد.
الگوریتم گوره خر به مشتری مداری و اینکه کاربران بعد از بازدید از سایت شما راضی باشند بسیار اهمیت می دهد و اگر بتوانید کاربران را راضی نگه دارید الگوریتم گوره خر را به خوبی حل کرده اید.
با توجه به بررسی الگوریتم های گوگل و جلو رفتن در مطالب دوره آموزشی سئو رایگان به اهمیت و ضروری بودن سئو برای بهبود رتبه سایت و در پی آن به افزایش فروش پی می بریم.
۲-سئو تکنیکال
تمرکز اصلی در سئو تکنیکال بر روی مسائل فنی وبسایت است تا موتور جستجوی گوگل بتواند وبسایت ما را بهتر درک کند و همچنین بعد از گذاشتن سایت در اختیار کاربر رضایت آن ها را جلب کند.
سئو تکنیکال به مراحلی وابسته است که اگر آن ها را به درستی رعایت کنیم قطعا می توانیم بهبود رتبه سایت و در نتیجه افزایش فروش سایت را تجربه کنیم.
آموزش سئو تکنیکال توسط خانوم سین در قالب دوره رایگان سئو در وبسایت خانوم سین در اختیار کاربران می باشد، می توانید با مطالعه این آموزش دانش خود را در زمینه سئو تکنیکال افزایش دهید و راهکارها را بر روی سایت مورد نظر اجرا کنید تا بتوانید نتیجه آن را ببینید.
آموزش عملی سئو تکنیکال

۳-سئو داخلی
همانطور که پیش تر نیز در بخش ۵ اصطلاح مهم در آموزش سئو در رابطه با سئو داخلی و اهمیت آن آشنا شدیم، در ادامه به معرفی و توضیح چند ابزار مهم و کاربردی در راستای بهبود وضعیت سئو داخلی می پردازیم:

گوگل سرچ کنسول

ابتدا معرفی گوگل سرچ کنسول که مهمترین و کاربردی ترین ابزار در حوزه سئو می باشد را آغاز می کنیم و سپس در ادامه به طور کامل به توضیح آن می پردازیم.
سرچ کنسول توسط شرکت گوگل طراحی و اجرا شده است و به دلیل اینکه اکثر افراد برای جستجوهای خود از گوگل استفاده می کنند پس هیچ شرکت دیگری به جز گوگل نمی تواند ابزار به این دقت را تولید کند و با آن رقابت کند.

این به معنای غیرکاربردی بودن ابزارهای دیگر نیست و ابزارهای دیگری نیز در این زمینه و با هدف سئو داخلی سایت وجود دارد اما گوگل سرچ کنسول محبوبیت دیگری دارد.

طبق روال و بصورت طبیعی سایت های نوپا در زمان ایجاد صفحه جدید مدت زمانی باید طی شود تا صفحه توسط گوگل ایندکس شود.
اما مشکل بزرگی که وجود دارد گاهی توسط افراد سودجو و سارقین اطلاعات بوجود می آید این است که لین افراد قبل از ایندکس شدن صفحه توسط گوگل اطلاعات را کپی کرده و با نام خود منتشر می کنند!
گاهی پیش آمده است که صفحه کپی کننده سریعتر از صفحه اصلی ایندکس شده و این بدترین قسمت ماجرا می باشد، اما با ابزار Fetch as Google می توان بدون تلف کردن وقت صفحه خود را به گوگل معرفی کنیم.

یکی از ابزارهایی که می تواند از وبسایت ما در برابر هک شدن حفاظت کند می توان به Security Issues اشاره کرد، زیرا در گذشته هکرها اهدافشان از هک وبسایت به اندازه امروزه خطرناک نبود.

آمار و تحقیقات نشان داده است که کاربران بین ۲ تا ۵ ثانیه برای لود سایت صبر می کنند و اگر سایت لود نشود قید آن را می زنند و برای رفع نیاز خود به سراغ سایت دیگر می روند.
پس از این جهت سرعت سایت بسیار اهمیت دارد زیرا اگر هرچقدر نیز برای کاربر تلاش کنیم و تمام قوانین را در متن و محتوا و غیره … در سایت خود رعایت کنیم اما سرعت سایت پایین باشد و کاربر وارد سایت نشود به معنای هدر رفتن تمام زحمات ما است.
با استفاده از این ابزار با نام PageSpeed Inights می توان سرعت سایت مورد نظر را اندازه گرفت.
۴-سئو خارجی
“سئو خارجی از جمله تکنیک هایی است که در بیرون سایت اما برای بهبود سایت انجام می دهیم”
اصول لینک سازی خارجی در ویدئو دوره سئو رایگان توسط خانوم سین آموزش داده شده، همین حالا می توانید وبینار اصول لینک سازی خارجی را تهیه کنید.
آموزش عملی اصول لینک سازی خارجی

 
دانلود رایگان ویدئو اصول لینک سازی خارجی
در ادامه چند مورد از تکنیک های سئو خارجی را معرفی خواهیم کرد که در دوره سئو رایگان از اهمیت بالایی برخوردار است:
شبکه های اجتماعی
امروزه کمتر کسی را می توان یافت که از شبکه های اجتماعی استفاده نکند، بنابراین می توان از شبکه هایی مانند لینکدین، تویتر، فیس بوک برای سئو خارجی استفاده کرد.
 هر لینکی که توسط این شبکه ها برای وبسایت مورد نظر دریافت کنید از دید گوگل بسیار ارزشمند است و رتبه سایت را بهبود می دهد.
بازاریابی محتوا
یکی از تکنیک های سئو خارجی که بر بهبود رتبه سایت در گوگل موثر است و لازم است که در دوره رایگان سئو به آن توجه کنید بازاریابی محتوا می باشد.
تولید محتوا
تولید محتوا شاید از نظر برخی از افراد بسیار ابتدایی به نظر بیاید و به دنبال راه های پیچیده برای بهبود رتبه سایت خود باشند اما در نظر بگیرید اگر مسائل کوچکی را رعایت کنید بسیار قدم های بزرگتری به سوی پیروزی برداشته اید.
تولید محتوا باید خاص و منحصر به سایت شما و همچنین جدید باشد زیرا،
“هر چه خاص تر باشید برای گوگل هم عزیزتر می شوید”
آموزش عملی تولید محتوا متنی برای سایت

دانلود رایگان ویدئو آموزش تولید محتوای متنی سایت
آموزش عملی سئو محتوا
ثبت در گوگل
اگر بخواهید منتظر بمانید تا گوگل شما را بشناسد(ایندکس)سپس شما را بررسی کند آنگاه ممکن است زمان طولانی بگذرد. اما ثبت کردن بصورت دستی در گوگل یک تکنیک سئوی خارجی است.
بوکمارک
بوکمارک را می توان یکی از استراتژی های مهم سئو خارجی بدانیم که در دوره سئو رایگان نیز به آن توجه ویژه ای شده است. زیرا برای بهبود رتبه سایت می تواند بسیار موثر و کارا عمل کند.
اما سوالی که هست روش کار آن چگونه است؟
تنها نیاز است تا آخرین مقاله، مطلب و یا صفحه ای از سایت خود را در سایت های بوکمارک بگذارید و با این کار می توانید ترافیک ورودی سایت را نیز افزایش دهید.

دانلود رایگان ویدئو آموزش سئو محتوا
۵-سرچ کنسول
در ادامه توضیحاتی که در بخش ابزارهای مهم در زمینه ی سئو داخلی به آن پرداختیم می توان با ثبت سایت در سرچ کنسول، آن را در برابر بروز مشکلات و خطرات احتمالی ایمن کنیم، پس ثبت سایت در گوگول سرچ کنسول نیاز است.
نحوه کار با سرچ کنسول
اگر شما نیز برای اولین بار با گوگل سرچ کنسول روبه رو شده اید و چیزی از آن نمی دانید که چگونه باید با آن کار کرد، لازم است با دوره سئو رایگان در ادامه همراه باشید تا نحوه کار با وبمستر تولز را یاد بگیرید.
۱-ابتدا باید وبسایت خود را در سرچ کنسول ثبت کنید.
۲-در مرحله دوم نیاز است تا ثابت کنید مالک اصلی وبسایت هستید زیرا اطلاعات موجود در گوگل سرچ کنسول محرمانه می باشد.
۳-در مرحله سوم می بایست مالک سایت و کسب و کارمشخص شود، صاحب سایت به تمامی نقاط سایت دستزسی دارد و کاربران اطلاعات را مشاهده می کنند.
۴-مرحله چهارم، زمانی است که ۳ مرحله اول را با موفقیت طی کرده باشیم سپس باید نقشه سایت را در GSC ثبت کنیم، زیرا نقشه سایت می تواند به کسب رتبه بهتر در گوگل به ما کمک کند.
۵-حالا زمان آن رسیده تا از ابزارها درراستای بهبود وبسایت خود استفاده کنید، اگر می خواهید تا با آموزش عملی سئو و سرچ کنسول آشنا شوید می توانید تمامی مراحل آموزش را در مقاله سرچ کنسول چیست؟
و همچنین مراحل کامل آموزش تحقیق کلمه کلیدی با سرچ کنسول را درقالب ویدئو بصورت آموزش عملی سئو در وبسایت خانوم سین مشاهده بفرمایید.
 آموزش عملی سئو تحقیق کلمه کلیدی را می توانید در ادامه مشاهده کنید 

دانلود رایگان ویدئو آموزش تحقیق کلمه کلیدی
موتورهای جستجو
برای همه ی ما پیش آمده است که نیاز داشته باشیم تا موضوعی را در گوگل سرچ کنیم، گوگل چطوری سرچ میکنه؟ موتور جستجو چطوری کار می کنه؟ اگه خیلی از این مدل سوالات دارین حتما تا ادامه مطلب رو همراه ما باشید.

موتور جستجو در سه بخش کار می کند:

خزیدن در محتواها Crawling  

این مرحله که گوگل برای دسترسی به محتوا، رببات های را تعبیه کرده است که سایت شما توسط آن ربات ها بررسی می شود. طی این بررسی اگر ربات های گوگل به لینک های ارجاع نیز برخورد کنند آن را پیگیری می کنن و ادامه می دهند.
و به همین ترتیب و این مرحله ادامه دارد و دوباره بعد از بازه زمانی نامشخص به همان سایت مجدد مراجعه می کنند و تغییرات را در نظر می گیرند.
این ربات ها صفحاتی را بررسی می کنند که توسط فایل Robot.txt نوفالو نشده باشد، اگر نمی دانید Robot.txt چه فایلی است و چیست پیشنهاد می کنیم مقاله سئو تکنیکال که در قالب دوره سئو رایگان در وبسایت خانوم سین قرار دارد را از دست ندهید.

ایندکس محتواها و بررسی آنها Indexing 

در مرحله بعد نوبت به ایندکس می رسد، زمانی که ربات ها تمام صفحات را بررسی کردند آنگاه شروع ایندکس کردن است. همانطور که پیش تر چندبار نیز ذکر شد ایندکس کردن پروسه زمان بری است و بسته به نوع محتوا زمان های متفاوتی طول می کشد.
“مهمترین مرحله برای آنکه در نتایج جستجوی کاربران قرار بگیرید، ایندکس شدن توسط گوگل است”

به نمایش گذاشتن نتایج و رتبه بندی Results 

درنهایت محتوای ایندکس شده را به بهینه ترین حالت در اختیار کاربر می گذارد اما چگونه؟
در رابطه با هر موضوعی که کاربر در گوگل سرچ کند هزاران هزار وب سایت مرتبط در گوکل وجود دارد از این رو گوگل از بین صفحاتی را که ایندکس کرده با توجه به قوانین خاصی که برای خود دارد و کسی آن ها را نمی داند.
فقط عده ای از افراد توانسته اند عواملی که توسط گوگل برای نمایش صفحات استفاده شود را از طریق آموزش ها و تحلیل ها بر روی پروژه های بزرگ متوجه شوند.
برخی از این عوامل تاثیرگذار بر رتبه بندی و نمایش صفحات از دیدگاه گوگل:

بروزرسانی و تولید محتوا
سرعت سایت
ارتباط بک لینک ها و موضوع محتوا
میزان محتوای در سایت و صفحات وبسایت
اهمیت کلمه کلیدی در محتوا، تصویر، تیترها و غیره . . .
اهمیت لینک های داخلی
افزایش نرخ کلیک(CTR)
و غیره . . .

موتورهای جستجو و پاسخ به کاربران
“همواره در سئو به یاد داشته باشید،کاربران اولویت ما هستن و سپس اهمیت به سئو، ما برای کاربران سئو می کنیم”
بعنوان مثال تصور کنید کاربر در حال جست و جوی مراحل پخت شیرینی نخودی می باشد و این عنوان را سرچ می کند و با دیدن نام سایت شما در نتایج خود وارد سایت شما می شود.
 آنگاه اگر چیزی مطابق میل خود پیدا نکند و یا با نکات منفی در سایت شما از جمله سرعت پایین سایت، نگارش بد و محتوای بی کیفیت و غیره . . . مواجه شود سریعا سایت شما را ترک کرده و سایت دیگری را انتخاب می کند و این حرکت کاربر توسط گوگل به شما نمره منفی تعلق می گیرد.
اما اگر شما در رتبه های پایین تری باشید و کاربر به سایت شما رسیده باشد و از شرایط راضی باشد آنگاه دیگر به دنبال صفحات و نتایج دیگر نمی رود و این نکته مثبتی برای سایت شما می باشد.
چگونه با آموزش سئو عملی فروش را افزایش دهیم

همانطور که می دانیم در اکثر مواقع هدف صاحبان کسب و کارها و وبسایت ها در نهایت فروش است، فروش محصولات فیزیکی و یا دوره های آموزشی و داده ها، پس مهم است تا یاد بگیریم با آموزش سئو عملی بتوانیم فروش خود را در وبسایت های فروشگاهی و یا دیگر وبسایت ها افزایش دهیم.
در ادامه به شما آموزش می دهیم تا بتوانید با راهکاره های ساده اما عملی در سئو بتوانید فروش خود را افزایش دهید.
افزایش نرخ تبدیل CRO
بهینه سازی نرخ تبدیل به تمام آنچه که انجام می دهیم تا سبب فروش شود، می گویند.
اگر بخواهیم دو عامل مهم در بهینه سازی نرخ تبدیل نام ببریم می توان به بازاریابی محتوا و تبلیغ نویسی اشاره کنیم که از این طریق می توان با آموزش سئو  عملی فروش وبسایت را افزایش دهیم.
اگر با تبلیغ نویسی آشنایی ندارید می توانید با استفاده از آموزش تبلیغ نویسی خانوم سین این مهم را کاملا بصورت عملی یاد بگیرید و اجرا کنید.
فیلم رایگان افزایش فروش سایت

دانلود رایگان ویدئو آموزش فروش سایت 
دوره سئو رایگان و تکنیک های مهم محتوا

در عنوان از اعداد استفاده شود.
براکت در عنوان مهم است [. . .]
URLها کوتاه و بسیار با دقت انتخاب شوند.
URLهای توصیفی جذابیت بیشتری دارد.
جملات کوتاه باشد تا برای کاربر جذابیت داشته باشد
محتوا کامل و منسجم باشد.
تصاویر زیبا و دارای رنگ استفاده شود.
درخواست اشتراک گذاری محتوا از کاربران
به نمایش گذاشتن دکمه اشتراک گذاری محتوا در دسترس کاربر
تصویر شاخص نیز اهمیت بالایی برخوردار است.

گاهی می توان از آموزش رایگان Seo نکاتی را آموخت که بسیار کاربردی می باشد، مانند تکنیک های گفته شده در مرحله قبل که اگر رعایت شود به احتمال زیاد می توان رتبه خوبی از گوگل گرفت.
آموزش سئو از پایه و یا سفارش سئو به دیگران
اگر سایتی که برای سئو کردن انتخاب شده است پروژه پیچیده ای نیست می توان با آموزش سئو از پایه آن را انجام داد و در نهایت به نتیجه خوبی نیز رسید، اما برای پروژه های پییده و بزرگ به علم و دانش افرادی که در این زمینه متخصص می باشند نیاز داریم.
از طرفی در برخی پروژه ها بسیار رقابت کم است، از این رو می توان این کار را با آموزش صفر تا صد سئو از پایه و اجرای مراحل انجام داد. اما در پروژه هایی که رقابت بسیار بالا می باشد و رقبای رتبه۱ بسیار فعال و پر قدرت هستند نیاز به متخصص های قوی داریم.
کلام آخر
در این مقاله بسیاری از مطالب را بازگو کردیم و به جزئیات آنها پرداختیم، از موارد و نکته های مهم این مطلب می توان به معرفی الگوریتم های گوگل اشاره کنیم که با آن متوجه شدیم گوگل برای رتبه بندی صفحات و محتوای سایت های خود بسیار الگوریتم ها و مراحل پییچیده ای دارد.
اگر بتوانیم با آن ها هماهنگ شویم برنده می شویم و اگر خود را با الگوریتم های گوگل هماهنگ نکنیم نمی توان انتظار رتبه خوبی نیز از آن داشت.
به توضیح و توضیحات کامل سئو تکنیکال، سئو خارجی و سئو داخی و روش های و تکنیک های هر کدام پرداختیم، علاوه براین بسیار از نکات و موارد مهم را آموختیم.
اما آنچه را که آموختیم و بسیار اثر گذار بود رها نکردن وبسایت است، با سئو و رعایت نکته ها و اصول سئو و تلاش های زیاد می توان به رتبه و جایگاه خوبی در گول رسید اما آنه مهم است در رتبه اول ماندن است.
 
 
لینک دانلود فیلم آموزش صفر تا صد سئو
دانلود ویدئو آموزش تحقیق کلمه کلیدی
دانلود ویدئو آموزش تولیدمحتوا متنی
دانلود ویدئو آموزش سئو محتوا
دانلود ویدئو آموزش سئو سایت فروشگاهی
دانلود ویدئو آموزش سئو سایت خدماتی
دانلود ویدئو آموزش اصول لینک سازی خارجی {لینک بیلدینگ}
دانلود ویدئو آموزش سئو تکنیکال
دانلود ویدئو آموزش تحقیق کلمه کلیدی با سرچ کنسول
دانلود ویدئو آموزش تبلیغ نویسی برای سایت
دانلود ویدئو آموزش سئو سایتم رو از کجا شروع کنم
دانلود ویدئو آموزش افزایش فروش سایت
دانلود ویدئو کسب درآمد از سئو در منزل
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید