پارتیشن سرویس یهداشتی

پارتیشن سرویس بهداشتی:

در پاریتی حمام، جداکننده های حمام (چشمه) که قبلا از دیوارهای ام دی اف و نئوپان ساخته شده بودند، در برابر آب بسیار آسیب پذیر بودند. همچنین قفل ها و یراق آلات به کار رفته در آنها بیشتر از یراق آلات خانگی مورد استفاده برای ام دی اف بوده است.

ورق های جدید HPL (ضد آب) با بازدارنده های عالی و مستحکم و اتصالات ترک به تازگی به بازار عرضه شده است که توجه بسیاری از پیمانکاران و مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. ما با 18 سال تجربه و استفاده از بهترین مواد روز دنیا بهترین و بادوام ترین سد بهداشتی را تقدیم شما دوستان عزیز می کنیم.

پارتیشن حمام پارتیشن و سرویس بهداشتی:

  • استفاده از ورق ضد آب HPL
  • ارزان ترین قیمت
  • در کمترین زمان ممکن
  • دارای یراق آلات آلومینیومی آلمانی و ترکیه ای
  • ضد آب
  • مقاوم در برابر حرارت و حرارت

در کابین حمام که به آن پارتیشن حمام می گویند. دو نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر داشت:

  • 1- از ورق های ضد آب استفاده کنید (برای دوام بیشتر کابین شما)
  • ۲- مهارت، دقت و سرعت (تحویل ۲ روزه پروژه ها یکی از جوایز ماست)

بیشترین تنوع در طرح و رنگ پارتیشن سرویس بهداشتی:

ما پارتیشن های بادوام و با کیفیت را برای اتاق های مرطوب و مرطوب انجام می دهیم. و چون از ورق های ضد آب HPL ساخته شده اند کاملا قابل شستشو هستند. از این ملحفه ها می توان در استخرها، سوناها، باشگاه ها و سالن های بدنسازی نیز استفاده کرد.

در اتاق هایی مانند رستوران ها و کافه هایی که نیاز به شست و شو دارند و دمای بالایی دارند مانند اجاق گاز و فر نیز از ورق های مقاوم در برابر حرارت استفاده می کنیم.

اینکه پارتیشن ها تغییر رنگ ندهند و در اثر حرارت خراب نشوند.

ما برای بسیاری از فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها و سازمان‌های دولتی موانعی را برای خدمات بهداشتی اجرا کرده‌ایم و تضمین کار ما این است که سال‌ها تجربه در عملکرد با کیفیت و سرعت بالا با دقت بالا را به شما ارائه می‌دهیم.

پارتیشن اداری و پارتیشن خدمات بهداشتی تخصص ماست…

پارتیشن HPL:

در تولید پارتیشن بهداشتی اچ پی ال ​​از ورق های اچ پی ال ​​اصل ترکیه و 12 میل و 6 میل کاملا وارداتی استفاده می کنیم. این ورق های HPL از شرکت جنتاژ ترکیه وارد شده است. این ورق ها عمدتا در پارتیشن سرویس بهداشتی استفاده می شوند.

از آنجایی که پارتیشن ضد آب هستند و در فضاهای مرطوب و مرطوب مانند حمام و توالت، استخر و سونا، آزمایشگاه و بیمارستان، اماکن عمومی و مراکز خرید و پایانه‌های مسافربری و ادارات دولتی، فرودگاه‌ها و شرکت‌ها نیز در سد آسمانی مقاوم در برابر حرارت هستند. برگه های HPL.

دیدگاهتان را بنویسید