دانلود MathWorks MATLAB R2023a Update 2


آموزش نصب کامل نسخه R2023a Update 2 نرم افزار متلب:

1) ابتدا محتوای دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کرده و فایل ISO بدست آمده را اجرا کنید. سپس فایل ستاپ setup.exe را جهت شروع نصب اجرا کنید.

2) در بخش Enter File Installation Key سریال نامبر که در فولدر شما در فایل Key.txt هست را استفاده کنید. اگر چنین گزینه‌ای برای شما نمایان نیست، لطفا گزینه Advanced Options را انتخاب کرده و سپس I have a File Installation Key را بزنید.

3) وقتی به مرحله Select License File رسیدید، لطفا دکمه Browse را زده و فایل license.lic در پوشه Crack را انتخاب کنید.

4) پس از اتمام نصب، از اجرای نرم افزار خودداری کنید. فایل dll موجود در پوشه Crack تحت عنوان libmwlmgrimpl.dll را کپی کرده و به محل زیر منتقل نمایید:

C: / Program Files / MATLAB / R2023a / bin / win64 / matlab_startup_plugins / lmgrimpl

 

5) نصب تمام است. می‌توانید نرم افزار را اجرا کنید.

=============

آموزش نصب کامل نسخه R2020 و R2021 و R2022 نرم افزار متلب:

1) در ابتدای نصب، گزینه Use a File Installation Key را انتخاب کنید، بر روی Yes کلیک کرده و در پنجره بعد گزینه “I have the File Installation Key for my license” را انتخاب کنید. با استفاده از سریال نامبر موجود در فایل SerialNumber.txt یا فایل HOWTO.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید. اگر لایسنس سرور نمی خواهید و می خواهید روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید، لطفا اولین لایسنس را انتخاب کنید (در نسخه 2020 با مقدار “09806” شروع می شود و در نسخه r2021b با مقدار “62551” شروع می شود).

2) در بخش Select products to install حتما مطمئن شوید که گزینه “Matlab Parallel Server” غیرفعال باشد.

3) پس از اتمام نصب، گزینه “Activate manually without the Internet” را انتخاب کنید. در بخش “Enter the full path …” بر روی Browse کلیک کنید تا بتوانید لایسنس آفلاین را انتخاب کنید.

4) با استفاده از لاسنس license_standalone.lic نرم افزار را رجیستر کنید. اگر می خواهید پنجره ثبت لایسنس برای شما نمایش داده نشود، می توانید پوشه ای با عنوان “licenses” در محل نصب نرم افزار ایجاد کنید و فایل “license_standalone.lic” را درون آن کپی کنید.

5) پس از اتمام نصب، فایل “libmwlmgrimpl.dll” واقع در پوشه Crack را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کنید. حتما باید پیغام Replace با فایل قدیمی، برای شما نمایان شود؛ در غیر اینصورت به درستی کرک نکرده اید. آدرسی که باید این فایل dll را کپی و جایگزین کنید بدین صورت است:

YOUR_MATLAB_FOLDER / bin / win64 / matlab_startup_plugins / lmgrimpl

 

6) نکته کلیدی برای رفع مشکل لایسنس که در نسخه 2018 توضیح داده شده، برای این نسخه نیز کاربردی است. با استفاده ازفایل matlab.exe می توانید نرم افزار را اجرا کنید.

=============

آموزش نصب کامل نسخه R2019b نرم افزار متلب:

1) با استفاده از سریال نامبر موجود در فایل HOWTO اقدام به نصب نرم افزار کنید. اگر لایسنس سرور نمی خواهید و می خواهید روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید، لطفا اولین لایسنس را انتخاب کنید (با مقدار “09806” شروع می شود).

2) پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه Crack را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کنید. دقت کنید که محل نصب شما R2019b می باشد؛ پس باید فایل های درون پوشه Crack / R2019b را درون پوشه ی نصب خود کپی کنید تا کرک به صورت کامل جایگزین شود. حتما باید پیغام Replace با فایل قدیمی، برای شما نمایان شود؛ در غیر اینصورت به درستی کرک نکرده اید.

3) با استفاده از یکی از لایسنس ها (پوشه License.1 یا License.2) نرم افزار را رجیستر کنید. برای کامپیوترهای شخصی، باید فایل لایسنس license_standalone.lic را انتخاب نمایید.

4) نکته کلیدی برای رفع مشکل لایسنس که در نسخه 2018 توضیح داده شده، برای این نسخه نیز کاربردی است. با استفاده ازفایل matlab.exe می توانید نرم افزار را اجرا کنید.

=============

آموزش جامع نصب آپدیت ها به صورت جداگانه:

1) ابتدا پوشه ی R2018b_Update3_Package را در درایو C خود کپی کنید. آدرس پوشه باید بدین صورت باشد:

C: / R2018b_Update3_Package

 

2) فایل installer_update_fix.bat را در محل نصب نرم افزار خود کپی کنید. محل نصب نرم افزار شما این آدرس است:

C: / Program Files / MATLAB / R2018b / bin / win64

 

3) فایل installer_update_fix.bat را اجرا کنید و اجازه دهید عملیات نصب انجام شود. سپس در صورت تمایل می توانید با استفاده از یکی از دو کرک موجود در پکیج دانلودی خود، نرم افزار را اکتیو نمایید.

===================

آموزش نصب کامل نسخه R2018a نرم افزار متلب:

– برای دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری اینجا را کلیک کنید.

===================

نکته کلیدی برای رفع مشکل لایسنس در متلب 2018 و سایر نسخه ها!

اگر در هنگام وارد کردن لایسنس و یا حتی اجرای نرم افزار، اخطار لایسنس دریافت می کنید، لطفا مطمئن شوید که هیچ فایل لایسنسی در این مسیرها قرار نگرفته است. سپس نرم افزار را مجددا اجرا کرده و لایسنس را در صورت لزوم وارد نمایید:

C: / Users / %YOUR_USERNAME% / AppData / Roaming / MathWorks / MATLAB / R2018a_licenses

C: / Program Files / MATLAB / R2018a / licenses / license.dat

C: / Program Files / MATLAB / R2018a / licenses / license_standalone.lic

===================

آموزش نصب کامل نسخه R2017b نرم افزار متلب:

– برای دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری اینجا را کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.