دانلود کلیپ هالند | بهترین مهارت‌ها و گل‌های ارلینگ هالند با بهترین کیفیت


دانلود همه کلیپ‌های ارلینگ – Erling Haaland

| کلیپ تمام گل‌های هالند در لیگ انگلیس فصل ۲۰۲۲-۲۳ اضافه شد |

کلیپ-هالند

ارلینگ براوت هالند فوتبالیست اهل نروژ است که در باشگاه بورسیا دورتموند بازی کرده و به عنوان پدیده این روزهای دنیای فوتبال شناخته شده است. این بازیکن عملکرد بسیار خوبی در طی فصل‌های گذشته داشته است و حتی گل‌های زیبا و تاثیرگذاری هم در لیگ قهرمانان برای دورتمند داشته است. او در کنار جیدو سانچو به عنوان زوج حمله وحشتناک بوندسلیگا شناخته شده و امیدوار است که در آینده به تیم‌های مطرح‌تر اروپایی هم ترنسفر شود. او یکی از گلزنان پر کار دنیای فوتبال است و سرعت وی در جهان شناخته شده است. طرفداران به او لقب نابودگر داده‌اند و می‌توانیم در آینده خبرهای بسیار بیشتری از او بشنویم. ارلینگ هالند سرسعت بسیار بالایی به عنوان یک ورزشکار دارد و قدرت وی هم در زمین فوتبال اثبات شده است.

کلیپ-هالند

کلیپ شماره ۱: مهارت‌ها و گل‌های پدیده دنبال فوتبال ارلینگ هالند

مدت زمان: ۶ دقیقه و ۵۴ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱.۳ میلیون بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم به بهترین گل‌ها و مهارت‌های هالند در دنیای فوتبال پرداخته و جادوی وی را به شما اثبات می‌کند. مهارت‌های وی انکار نشدنی است و می‌توانید نمایش جذاب وی را در لباس زرد رنگ دورتمند در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا مشاهده کنید.

کلیپ-هالند

کلیپ شماره ۲: تمام گل‌های هالند در فصل ۲۰۲۰-۲۱

مدت زمان: ۵ دقیقه و ۵۶ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱۶۱ هزار بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم، به نمایش جذابی از مهارت‌های هالند پرداخته و تمامی گل‌های وی را در فصل گذشته نمایش می‌دهد. دورتموند بازهم در این فصل به قهرمانی نرسید، اما هالند همچنان درخشان بوده است و در لیگ قهرمانان، مدت‌ها به عنوان بهترین گلزن شناخته می‌شده است.

کلیپ-هالند

کلیپ شماره ۳: نمایش عملکرد هالند در سال ۲۰۲۱

مدت زمان: ۱۳ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۳۵ هزار بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم، عملکرد هالند را در این فصل به نمایش گذاشته و مهارت‌های وی را در زمینه باشگاهی و ملی ارائه می‌کند. هالند به خوبی در این فصل خودش را اثبات کرده و به تیم‌های بزرگ اروپایی لینک شده است. حال در این کلیپ می‌توانید دلیل اهمیت این بازیکن را نظاره کنید.

کلیپ-هالند

کلیپ شماره ۴: نمایش سرعت شگفت انگیز هالند

مدت زمان: ۳ دقیقه و ۶ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱۲۱ هزار بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم، نمایشی از سرعت خارق العاده هالند را به نمایش می‌گذارند. هالند به خاطر سرعتش شناخته شده و دورتموند در این فصل بهره بسیار زیادی از سرعت وی برده است. می‌توانید نمایشی از سرعت وی و تاثیرگذاری این فاکتور را در گل‌هایش مشاهده کنید.

کلیپ-GOALS-Erling-Haalands-UNSTOPPABLE-Premier-League-22-23-Season

کلیپ شماره ۵: تمام گل‌های هالند در فصل ۲۰۲۲-۲۳

مدت زمان: ۱۰ دقیقه و ۳۵ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ | میزان بازدید در یوتیوب: ۵ میلیون بار

هالند در فصل ۲۰۲۲-۲۳ عملکرد خیره‌ کننده‌ای از خود به نمایش گذاشته و با تیم منچستر سیتی قهرمان پریمیر لیگ شد. حال شما می‌توانید تمام گل‌های وی در این لیگ را تماشا کنید.

info

Erling Braut Haaland is a Norwegian professional footballer who plays as a striker for Bundesliga club Borussia Dortmund and the Norway national team. A prolific goalscorer, Haaland is recognised for his pace, athleticism and strength, earning him the nickname, ‘The Terminator’ by many of his admirers.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.