دانلود کلیپ ابراهیموویچ | تمام گل‌ها، پاس گل‌ها، مهارت‌های و فیلم‌های زلاتان ابراهیموویچ


دانلود همه کلیپ‌های زلاتان ابراهیموویچ – Zlatan Ibrahimovic

| کلیپ لحظات خشونت آمیز ابراهیموویچ اضافه شد |

دانلود-کلیپ-های-ابراهیموویچ

در این مطلب قصد داریم که کلیپ ابراهیموویچ همراه با تمامی گل‌ها، پاس گل‌ها و مهارت‌های وی را برای شما آماده کنیم. زلاتان ابراهیموویچ بازیکن اهل سوئدی تیم‌های باشگاهی مختلف است که هم‌اکنون در تیم میلان ایتالیا بازی می‌کند. این بازیکن ۳۹ ساله، هنوز هم در سطح اول فوتبال جهان بازی می‌کند و به دلیل داشتن شخصیت جنگنده و خاص خود، در جهان فوتبال شناخته شده است. او یکی از بهترین مهاجمین سری آ است و توانسته است که در طول بازی خود، ۳۱ جام متنوع را کسب کند.

در ادامه کلیپ‌های مختلف ابراهیموویچ را خواهیم دید و می‌توانید مهارت‌های شگفت انگیز وی را در مستطیل سبز فوتبال مشاهده کنید. او در باشگاه‌های بارسلونا، پاری سن ژرمن و منچستریونایتد نیز بازی کرده است و همواره یکی از ارکان قدرت در تیم ملی سوئد نیز بوده است. او علاوه بر فوتبال، در دنیای حاشیه‌ها نیز نقش پررنگی داشته است و همواره با دیگر بازیکنان ورزش‌های دیگر نیز حاشیه‌های زیادی را رقم زده است. حال در ادامه می‌توانید کامل‌ترین کلیپ‌های این بازیکن را مشاهده کنید.

دانلود-کلیپ-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۱: ۱۰ گل برتر ابراهیموویچ

مدت زمان: ۳ دقیقه و ۱۴ ثانیه | تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۹ | میزان بازدید در یوتیوب: ۷.۴ میلیون‌بار

این کلیپ جذاب و کوتاه، به ده گل برتر و خاطره انگیز زلاتان ابراهیموویچ پرداخته و آن را با بهترین کیفیت ممکن به شما نشان می‌دهد. این کلیپ بازدید فوق‌العاده بالایی در یوتیوب داشته است و به‌همین دلیل، یقینا این ده گل می‌تواند انتخاب خیلی از طرفداران وی درمورد این بازیکن باشد.

کلیپ-When-Zlatan-Ibrahimovic-Lose-Control

کلیپ شماره ۲: وقتی ابراهیموویچ کنترل خود را از دست می‌دهد

مدت زمان: ۹ دقیقه و ۹ ثانیه | تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ | میزان بازدید در یوتیوب: ۲.۴ میلیون‌بار

در این کلیپ قرار است که مهم‌ترین مشخصه زلاتان ابراهیموویچ یعنی خشونت وی، در کنار مهارت‌هایش بپردازیم. ابراهیموویچ همواره به دلیل حاشیه‌های بالایی که داشته است شناخته می‌شود و همواره درگیری‌های لفظی و فیزیکی بالایی در مستطیل سبز و خارج از آن داشته است. این حاشیه‌ها تنها به فوتبال مربوط نشده و حتی گاهی اوقات دیده بودیم که با بازیکنان دیگر ورزش‌ها نیز به کنتاکت برخورده است. در ادامه می‌توانید نمونه‌های بزرگی از این حواشی را از این بازیکن سرشناس مشاهده کنید.

کلیپ-زلاتان-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۳: مهارت‌های دیوانه‌وار و گل‌های باورنکردنی ابراهیموویچ

مدت زمان: ۸ دقیقه و ۱۸ ثانیه | تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۴۷ میلیون بار

زلاتان ابراهیموویچ در اکثر مصاحبه‌های خود عنوان می‌کند که بهترین بازیکن جهان است و همواره با اعتماد به نفسی بالا هنوز هم در شرف ۴۰ سالگی درخشش خود را ادامه می‌دهد. حال ما در این کلیپ قصد داریم که نمونه‌ای از مهارت‌های باورنکردنی وی را مشاهده کرده و از آن‌ها لذت ببریم.

کلیپ-زلاتان-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۴: گل‌ها و مهارت‌های شگفت انگیز ابراهیموویچ

مدت زمان: ۸ دقیقه و ۲ ثانیه | تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۲۹۲ هزار بار

در این کلیپ ابراهیموویچ می‌توانید مهارت‌های شگفت انگیز ابراهموویچ را در تیم میلان مشاهده کنید. میلان به لطف حضور این بازیکن و هم تیمی‌های قدرتمند وی، توانسته است که بعد از سال‌ها قدرت همیشگی خود را پیدا کرده و به عنوان یکی از شانس‌های قهرمانی سری آ محسوب شود. ابراهیموویچ در این راه نقش پررنگ و جذابی داشته است.

کلیپ-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۵: تحقیر بازیکنان توسط ابراهیموویچ در سال ۲۰۲۱

مدت زمان: ۹ دقیقه و ۲۶ ثانیه | تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۵۹ هزار بار

ابراهیموویچ حاوی شخصیتی است که همواره خود را بهترین بازیکن جهان نامیده است و نمونه‌های بزرگ آن را نیز در زمین مسابقه دیده‌ایم. سال ۲۰۲۱ برای ابراهیموویچ بسیار موفقیت آمیز بوده و حتی با باشگاه میلان، خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی سری آ مطرح کرده است. حال در این کلیپ قصد داریم که مهارت‌های وی را مشاهده کرده و تحقیر بازیکنان در زمین فوتبال توسط وی را مشاهده کنیم.

کلیپ-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۶: تمام ۱۵۶ گل ابراهیموویچ برای پاری سن ژرمن

مدت زمان: ۱۳ دقیقه و ۳۲ ثانیه | تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۷۰ هزار بار

زتالان ابراهیموویچ روزگار خوشی را در باشگاه پاری سن ژرمن سپری کرد و گل‌های بسیار خوبی را به ثمر رسانده است. حال ما تمام گل‌های وی را جمع کرده و در یک کلیپ جذاب و دیدنی آن را به شما نمایش می‌دهیم. این کلیپ‌ها با ترتیب خاصی همراه نیستند و صرفا به ترتیب می‌توانید آن‌ها را مشاهده کرده و خاطرات حضور وی در لیگ فرانسه را مرور کنید.

کلیپ-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۷: ۳۰ گل برتر ابراهیموویچ

مدت زمان: ۹ دقیقه و ۴۸ ثانیه | تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۷۷۴ هزار بار

کلیپی که برای شما آماده کرده‌ایم، ۳۰ گل برتر وی را در رقابت‌های باشگاهی و ملی به نمایش می‌گذارد. ابراهیموویچ توانسته است که بازهم به تیم ملی سوئد دعوت شده و عملکرد خوب خودش را در باشگاه میلان اثبات کند. در این کلیپ می‌توانید درخشان‌ترین گل‌های وی را مشاهده کنید.

کلیپ-ابراهیموویچ

کلیپ شماره ۸: کلاس فوق العاده بازی ابراهیموویچ ۳۹ ساله

مدت زمان: ۸ دقیقه | تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱۴۷ هزار بار

این کلیپ ابراهیموویچ را در سن ۳۹ سالگی بررسی کرده و بررسی می‌کند که چرا چنین بازیکنی می‌تواند در این سال همچنان درخشان ظاهر شود. او در باشگاه میلان، فصلی رویایی را تجربه کرده و توانست چندین هفته پشت سر هم در صدر جدول حضور داشته باشد.

کلیپ-Zlatan-IBRAHIMOVIC-BAD-BOY-20-Savage-Moments

کلیپ شماره ۹: لحظات خشونت آمیز ابراهیموویچ

مدت زمان: ۴ دقیقه و ۴۴ ثانیه | تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ | میزان بازدید در یوتیوب: ۱ میلیون و ۳۴ هزار بار

در این کلیپ به سراغ لحظات خشونت آمیز ابراهیموویچ بپردازیم. او گاها در زمین مسابقه و خارج از آن کنترل خود را از دست داده و به همین دلیل لحظات جالبی را خلق کرده است که تماشا می‌کنیم.

info

Zlatan Ibrahimović is a Swedish professional footballer who plays as a striker for Serie A club Milan. Ibrahimović is widely regarded as one of the best strikers of all time. He is one of the most decorated active footballers in the world, having won 31 trophies in his career.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.