دانلود نسخه هک شده بازی Assassins Creed Mirage برای PS4


داستان بازی Assassins Creed Mirage در قرن نهم و در شهر بغداد جریان دارد. این بازه تاریخی، در اصل وقایع چند دهه قبل از اتفاق‌های نسخه والهالا را روایت می‌کند و به‌گفته طراح میراژ، شاهد زمانی خواهیم بود که شهر بغداد از خیلی جنبه‌های فرهنگی، علمی و هنری جایگاه بسیار ویژه‌ای در جهان داشت. از آنجایی که بغداد به‌تصویر کشیده‌شده در بازی چندین سال پس از وقایع میراژ دچار یک نوع ویرانی تقریبا کامل شده است، یوبیسافت برای طراحی آن به شکلی که در آن زمان بود،‌ سراغ اسناد تاریخی مختلف رفته و حتی از برخی شهر‌های تقریبا شبیه به آن مثل سامرا هم الهام گرفته است.

Assassins Creed Mirage CUSA33151 PS4-CyB1k

Update v1.02 + Backport

دانلود-بازی-Assassins-Creed-Mirage-ps4

شخصیت اصلی بازی Assassins Creed Mirage کاراکتری به نام Basim است که اشاره کردیم در نسخه والهالا هم حضور دارد و اسمش به‌طور دقیق‌تر، چیزی بین باسیم و بسیم و بیش‌تر با تمایل به باسیم تلفظ می‌شود. در میراژ، زمانی با این شخصیت آشنا می‌شویم که هنوز سن کمی دارد و چیزی راجع به فرقه اسسین‌ها نمی‌داند. باسیم در اصل یک دزد در شهر بغداد است و از این طریق زندگی می‌کند؛ با این حال یک روز در یکی از تلاش‌هایش برای دزدی، گرفتار می‌شود و اینجاست که شخصیتی به نام روشن او را نجات می‌دهد. روشن یک اسسین با اصالت ایرانی است و صداگذاری او را شهره آغداشلو برعهده دارد که بدون شک، صدای خاص او روی تریلر‌های پخش‌شده از بازی، یکی از جذابیت‌های اصلی میراژ تا الان بوده است.

اگر نسخه‌های اخیر اسسینز کرید را تجربه کرده باشید، می‌دانید که یوبیسافت تمرکز ویژه‌ای روی ارائه جهانی بزرگ و وسیع داشت ولی این رویکرد، در میراژ تغییر کرده و بیش‌تر شاهد چیزی شبیه به نسخه‌های اول مجموعه خواهیم بود؛ در نتیجه وقایع بازی فقط در بغداد روایت می‌شوند و البته گیمر‌ها می‌توانند به Alamut، مقر اسسین‌ها در آن زمان هم بروند که در خارج از بغداد قرار دارد و بارها در نسخه‌های مختلف هم اسم آن را شنیده‌ایم. با اینکه وسعت کلی جهان بازی کمتر از نسخه‌های اخیر است، ولی خود شهر بغداد به چهار منطقه تقسیم می‌شود که نکته جالب در رابطه با آن‌ها، اولا این است که در هر منطقه شاهد فضای متفاوتی خواهیم بود و البته می‌توان حس یک شهر شلوغ و پرجمعیت را که شور زندگی در آن جریان دارد، تمام و کمال حس کرد. به‌علاوه قرار است هر منطقه به‌نوعی یک باس مخصوص داشته باشد که هنوز اطلاعات زیادی راجع به آن‌ها ارائه نشده ولی می‌توان انتظار نبردی تمام‌عیار را از این حیث داشت.

منبع توضیحات: زومجی

info

Experience the home of the original Assassins in this exciting new narrative-driven, open world adventure. 15 years since the first Assassin’s Creed redefined adventure, experience the franchises’ trademark parkour and stealth like never before – in Assassin’s Creed Mirage. In this smaller scale, back to basics Assassin’s caper, you play Basim, a young street thief seeking answers. Roam the richly-detailed, reactive and vibrant streets of 9th century Baghdad, uncovering the mysteries of the past as you fight to secure your future. Stalk the shadows. Become the ultimate assassin.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper (You Should install Backported Update)

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW9.00

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.