دانلود مجموعه والپیپر 8K – مرداد 1402


مجموعه والپیپر ۸K اولترا (Ultra HD 8K Wallpapers) – مرداد ماه ۱۴۰۲

| سری پنجم اضافه شد |

والپیپر-8K-مرداد-1402

شاید برای‌تان جالب باشد که یک عکس ۸K چه جلوه‌ای می‌تواند روی دسکتاپ شما داشته باشد. اگر نمایشگری دارید که از این کیفیت پشتیبانی می‌کند، این سری از والپیپرها می‌تواند برای‌تان جالب باشد. در این پست ما قصد داریم که تصاویری در سری‌های مختلف آماده کنیم که هرکدام فارغ از موضوعی که دارند، با کیفیت بالای ۸K در اختیار شما خواهند بود. فراموش نکنید که مانیتور شما باید توانایی پشتیبانی از این حجم کیفیت بالا را داشته باشد. تصاویر کم تعداد هستند و ما به دلیل ایجاد تعادل در سایز کلی، در سری‌های مختلف آن را به شما ارائه خواهیم کرد.

سری اول

این شماره شامل ۵ تصویر جذاب با بالاترین سایز ممکن بوده و بیشتر آن‌ها پیرامون موضوع طبیعت برای‌تان آماده شده است.

والپیپر-8K-مرداد-1402

سری دوم

این شماره تصاویری از ماشین، طبیعت زیبا و حیوانات را خواهیم دید و با بالاترین سایز ممکن و کیفیت می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

والپیپر-8K-مرداد-1402

سری سوم

تصاویری از طبیعت و حیوانات در این سری آماده شده است و علاقه‌مندان گیم آو ترونز می‌توانند یک تصویر جذاب از جان اسنو و سرسی را هم داشته باشند.

والپیپر-8K-مرداد-1402

سری چهارم

این شماره شامل عکس‌هایی از طبیعت، فیل، اقیانوس و همچنین فضا بوده و تنظیم آن‌ها جزئیات بالایی را در مانیتورهای مخصوص به شما خواهد داد.

والپیپر-8K-مرداد-1402

سری پنجم

در این شماره چند تصویر جذاب از طبیعت، حیوانات و همچنین عکس‌های انتزاعی خواهیم داشت و می‌توانید آن‌ها را با بالاترین سایز ممکن دریافت کنید.

والپیپر-8K-مرداد-1402

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.