دانلود مجموعه والپیپر درجه یک مرداد 1402


مجموعه والپیپر طبیعت (Classy Wallpapers) – مرداد ماه ۱۴۰۲

| سری پنجم اضافه شد |

والپیپر-درجه-یک-مرداد-1402

والپیپرها می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. اگر در طول این روزها احساس کرده‌اید که والپیپر دسکتاپ شما تکراری شده و مورد مناسب دیگری هم پیدا نمی‌کنید، این مجموعه می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. در این مجموعه تصاوی خاص و درجه یکی را خواهید دید که یکی از دیگری جذاب‌تر بوده و می‌تواند جلوه منحصربه‌فردی به تصویر زمینه دسکتاپ شما بدهد. این والپیپرها قابلیت تنظیم به صورت دسته‌ای را دارند و تنوع را همواره و به‌صورت غیرتکراری در دسکتاپ خود خواهید داشت. فرصت را از دست نداده و از نظاره کردن این تصاویر لذت ببرید.

سری اول

در این شماره تصاویری از طبیعت و حیوانات در کنار موتور و ماشین آماده شده و یک سری از تصاویر انتزاعی را هم می‌توانید با بهترین کیفیت دریافت کنید.

والپیپر-درجه-یک-مرداد-1402

سری دوم

در این شماره می‌توانید تصاویر جالبی با موضوعات متعدد تماشا کنید. برخی از تصاویر هنری بوده و حس و حال جالبی با ترکیب رنگی آن می‌توانید تماشا کنید.

والپیپر-درجه-یک-مرداد-1402

سری سوم

در این شماره با تصاویر جذابی در سبک‌های مختلف همراه خواهید شد. تصاویری از ماشین‌ها، طبیعت زیبای اقیانوس و همچنین تصاویر انتزاعی ارائه شده است.

والپیپر-درجه-یک-مرداد-1402

سری چهارم

در این شماره می‌توانید تنوع خوبی از عکس‌های خاص را برای والپیپر دسکتاپ و لپ تاپ خود داشته باشید. تصاویری از حیوانات و طبیعت هم فراهم شده است.

والپیپر-درجه-یک-مرداد-1402

سری پنجم

این شماره شامل تصاویری از حیوانات، ستاره‌های سینما، طبیعت و موضوعات دیگر بوده و هر کدام با کیفیت و سایز مناسبی در اختیار شما قرار می‌گیرند.

والپیپر-درجه-یک-مرداد-1402

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.