دانلود مجله World Soccer – جولای 2023


World Soccer – مجله ورلد ساکر

| شماره جولای ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-World-Soccer

مجله World Soccer به زبان انگلیسی منتشر می‌شود و توسط Kelsey Media تهیه می‌شود. این مجله برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ منتشر شده است و قدیمی‌ترین مجله فوتبال محسوب می‌شود. این مجله از همان زمان به طور مداوم در کشور انگلیس منتشر می‌شود و جذابیت آن‌ها سال‌ها برای طرفداران اثبات شده است. این مجله به‌صورت اختصاصی به ورزش فوتبال پرداخته و هفته‌های مختلف لیگ‌های مختلف اروپایی را بررسی می‌کند. بازیکنان و مربیان مختلف در این مجله مصاحبه‌های جذابی خواهند داشت و می‌توانید لذت بالایی از مطالعه آن‌ها ببرید.

مارس ۲۰۲۱

این شماره از مجله World Soccer به سراغ جام لیبرتادورس رفته و آن را به‌صورت کامل بررسی خواهد کرد. در بخش مصاحبه، سون هیونگ مین از باشگاه تاتنهام را خواهیم داشت که می‌توانید صحبت‌های جالب وی را بخوانید. لیگ قهرمانان اروپا و تحلیل رقابت‌های آن، بخش مهم دیگری است که این شماره به آن پرداخته است. از ۶ انتقال برتر ماه ژانویه ۲۰۲۱ نیز صحبت خواهد شد که بازیکنان حالبی در آن حضور دارند. در نهایت مطالبی در مورد بازیکنانی مانند رونی، لمپارد و تیم ملی آرژانتین را نیز خواهیم داشت.

مجله-World-Soccer

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله جذاب World Soccer، به لیگ‌های اسپانیا و ایتالیا خواهیم پرداخت. زلاتان و سوارز، به عنوان بازیکنانی شناخته می‌شوند که همواره شاید در اوج ناامیدی به داد تیم‌هایشان شتافته‌اند و به عنوان ارکان مهمی برای موفقیت تیم‌هایشان شناخته می‌شوند. آن‌ها در این سن موفقیت‌های بالایی را کسب کرده و حتی تا مرز قهرمانی نیز پیش رفته‌اند. در ادامه به سراغ مسابقات یورو زیر ۲۱ سال رفته و رقابت‌هایشان را بررسی می‌کنیم. واران و فینیکس، دو بازیکنی هستند که در face to face این ماه حضور دارند.

مجله-World-Soccer

می ۲۰۲۱

مجله World Soccer در این ماه به‌صورت اختصاصی به پدیده ماه یعنی فیل فودن بازیکن منچسترسیتی خواهد پرداخت. یورو ۲۰۲۰ بار دیگر زیر ذره‌بین آمده و با نزدیک شدن به موعد برگزاری، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. از انتخابات اخیر بارسلونا خواهیم گفت و در نهایت به سراغ تیم‌های ملی چین، پرتغال و جمهوری چک خواهیم رفت.

مجله-World-Soccer

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به صورت کامل به رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ پرداخته و آن را بررسی خواهد کرد. می‌توانید تیم‌های حاضر را بررسی کرده و به سراغ ۲۴ تیمی بروید که می‌توانند شانس بالایی در این رقابت‌ها داشته باشند. از ۵۵۲ بازیکنی خواهیم گفت که در این رقابت‌ها می‌توانند بدرخشند.

مجله-World-Soccer

جولای ۲۰۲۱

در این شماره فرصتی پیش آمده است که به بررسی کامل فصل پرداخته و ببینیم که در لیگ‌های معتبر اروپایی، تیم‌ها چه عملکردی داشته‌اند. آنالیز تخصصی در این رابطه ارائه شده و چلسی، اتلتیکو مادرید، اینترمیلان، منچستر سیتی و همچنین بایرن مونیخ به عنوان قهرمانان این فصل، به صورت ویژه‌تری خواهیم پرداخت.

مجله-World-Soccer

آگوست ۲۰۲۱

این شماره قرار است که به قهرمانی ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ پرداخته و اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار دهد. از رکوردهای جا به جا شده صحبت کرده و با بازیکنانی هم همراه خواهیم شد که پدیده این دوره از رقابت‌ها بودند. از انگلیسی خواهیم گفت که یه گام برای قهرمانی کم آورد.

مجله-World-Soccer

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با فصل جدید رقابت‌های اروپایی همراه شده و یک پیش فصل عالی همراه با شما داشته باشیم. از تیم سوپر کهکشانی پاری سن ژرمن خواهیم گفت که با خرید راموس و مسی، به‌عنوان اصلی‌ترین مدعی لیگ قهرمانان اروپا شناخته می‌شود. از بنزما، هالند و عملکرد تیم‌های باشگاهی آن‌ها در این فصل هم رونمایی خواهیم کرد.

مجله-World-Soccer

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره با پنجره نقل و انتقالات این فصل همراه شده و با چند انتقال بزرگ همراه خواهیم شد. از انتقال مسی به پاری‌سن‌ژرمن و پوشیدن پیراهن شماره ۳۰ صحبت کرده و سپس آنالیز ویژه‌ای در مورد آن‌ها خواهیم داشت. از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم صحبت شده و می‌توانید به مناسب درگذشت گرد مولر افسانه‌ای، مقاله جذابی از وی را مطالعه کنید.

مجله-World-Soccer

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید عملکرد بازیکنان مختلف را تا اینجای فصل بررسی کرده و ببینید که بازیکنان برزیلی چه عملکردی در لیگ انگلیس داشته‌اند. می‌توانید به‌صورت ویژه از تامی آبراهام نکاتی را دریافت کرده و عملکرد وی را در آمار و ارقام داشته باشید.

مجله-World-Soccer

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره از مجله، جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال جهان به انتخاب ورلد ساکر را خواهیم داشت که به لواندوفسکی اهدا خواهد شد. عادل فردوسی‌پور هم از ایران در این رای‌گیری شرکت داشته است و نام وی در این شماره دیده می‌شود. مقاله‌های جالب دیگر فوتبالی را هم مخصوصا در حوزه لیگ انگلیس خواهیم داشت.

مجله-World-Soccer

مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که در مورد مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نکات جالبی را دریافت کنید. از سنگال خواهیم گفت که قهرمان جام ملت‌های آفریقا شده و نکات جالبی در این تورنمنت برقرار بوده است. به سراغ برخی از بازیکنانی هم خواهیم رفت که این ماه پر سر و صدا بوده‌اند.

مجله-World-Soccer

مارس ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ شروع رقابت‌های لیگ قهرمانان رفته و از تیم‌های حاضر در آن صحبت خواهیم کرد. از پنجره نقل و انتقالات ژانویه و انتقالات مهم هم صحبت کرده و در نهایت ترکیب آرسنال این فصل را بررسی خواهیم کرد. از قهرمانی آرژانیتن در جام جهانی هم در این شماره صحبت شده است.

مجله-world-soccer

آوریل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ یورو ۲۰۲۴ و رقابت‌های مرحله مقدماتی آن خواهیم رفت. جایی که تیم‌های قدر مانند فرانسه و انگلیس تحلیل شده و نتایج‌شان اعلام می‌شود. از قوانین جدید جام جهانی هم صحبت کرده و سرنوشت آن را بررسی می‌کنیم.

مجله-World-Soccer

می ۲۰۲۳

در این شماره در مورد مارتین ادگارد ستاره و کاپیتان آرسنال در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس صحبت کنیم و سری هم به لیگ برزیل می‌زنیم.

مجله-World-Soccer

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره قرار است که نقل و انتقالات مهم را بررسی کرده و به سراغ هدف‌های بازار در اروپا برویم.

مجله-World-Soccer

جولای ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ جام گلدکاپ خواهیم رفت و بهترین تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را ارزیابی خواهیم کرد.

مجله-World-Soccer

info

World Soccer is an English-language football magazine published by Kelsey Media. The magazine was established in 1960 and is the oldest continually published football magazine in the United Kingdom. It specialises in the international football scene.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.