دانلود مجله Total Film – آگوست 2023


Total Film – مجله توتال فیلم

| شماره آگوست ۲۰۲۲ اضافه شد |

مجله-Total-Film

مجله Total Film با زبان انگلیسی منتشر شده و می‌توانید اطلاعات کامل و جامعی از اخبار سینما و مباحث مربوط به سریال‌های تلویزیونی دریافت کنید. این مجله از سال ۱۹۹۷ به فعالیت خود ادامه می‌دهد و می‌توانید با اخبار روز دنیا همراه شوید. این مجله به صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر شده و از جمله بهترین مجلات برای علاقه مندان دنیای سینما است. تصاویر و پوسترهای جذابی در آن وجود داشته و به مصاحبه با بازیگران سرشناس خواهد پرداخت. از فیلم‌های روی پرده اکران صحبت کرده و آمار باکس آفیس را نیز مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در شماره‌های مختلف آن، بتوانید در دنیای هالیوود و سینمای سرتاسر جهان غرق شوید.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که در مورد فیلم Cruella صحبت کرده و صحبتی هم با کست آن داشته باشیم. مباحثی در مورد دیگر فیلم‌های روی پرده اکران هم مطرح خواهد شد و می‌توانید مصاحبه‌های جذابی در این شماره داشته باشید. از روند تولید فیلم Cruella و چالش‌های آن مطالب خواندنی جالبی را خواهید داشت.

مجله-Total-Film

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله توتال فیلم می‌توانید با فیلم The Suicide Squad و بازیگران آن همراه شوید. از شانس موفقیت آن صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که چرا امیدواری زیادی نسبت به آن وجود دارد. از تفاوت آن با نسخه قبلی صحبت کرده و با کارگردان مجموعه هم همراه خواهیم شد.

مجله-Total-Film

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به لوکی و سریال بسیار موفقش خواهد پرداخت. از بازیگر آن صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که چرا این سریال به چنین موفقیتی دست پیدا کرده است. از قهرمان مارول صحبت کرده و نتیجه پایان این فصل را نیز بررسی خواهیم کرد. با بازیگران دیگر هم در این شماره همراه خواهیم شد.

مجله-Total-Film

جولای ۲۰۲۱

این شماره به صورت اختصاصی به فیلم مهم Jungle Cruise با بازی دواین جانسون پرداخته و شانس موفقیت آن را در گیشه بررسی می‌کند. مصاحبه‌های اختصاصی با بازیگران این فیلم خواهیم داشت و عملکرد آن در هفته‌های آتی را نیز پیش بینی خواهیم کرد.

مجله-Total-Film

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ ماجراجویی جدید اسلشر سینما خواهیم پرداخت. Halloween Kills بار دیگر بازگشته است و می‌توانیم بعد از مدت‌ها یک فیلم ترسناک خوب را در سینماها شاهد باشیم. می‌توانید اطلاعات جالبی از فیلم در این شماره کسب کرده و با فیلم‌های ماه آینده همراه شوید.

مجله-Total-Film

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره بازیگران فیلم Dune را در صفحه اصلی خود قرار داده است و می‌توانیم انتظارات خود را از این فیلم مرور کنیم. بازیگران سرشناسی در این انیمیشن وجود دارند که امید به موفقیت آن را بالا می‌برند. در ادامه از ونوم ۲، آکوامن ۲ و حتی فیلم موردانتظار No Time to Die هم صحبت خواهیم کرد. از اولین نگاه خود به Eternals هم صحبت کرده و تحلیلی موشکافانه روی آن خواهیم داشت.

مجله-Total-Film

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید به‌صورت کامل با فیلم Eternals آشنا شده و با کست و اطلاعات مختلف آن همراه شوید. اطلاعات مهم سینمایی ماه گذشته هم در آن بررسی شده و مصاحبه‌های جذابی هم با عوامل فیلم‌های مختلف خواهیم داشت. در مورد باکس آفیس چند هفته گذشته هم تحلیل‌های جالبی را ارائه خواهیم داد.

مجله-Total-Film

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره هم می‌توانید در مورد نسخه جدید فیلم Ghostbusters اطلاعات کسب کرده و مصاحبه‌هایی را با کست این فیلم مطالعه کنید. از هری پاتر و ۲۰امین سالگرد آن هم صحبت خواهیم کرد. در ادامه می‌توانید اخبار مهم سینمایی را مرور کنید.

مجله-Total-Film

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره اطلاعاتی از فیلم جدید اسپایدرمن دریافت خواهیم کرد و در ادامه مطالب اختصاصی در مورد فیلم Scream را نیز خواهیم داشت که می‌تواند برای شما جالب باشد. مطالبی از باکس آفیس هفته را نیز خواهید داشت که به پر فروش‌ترین فیلم‌های هفته می‌پردازد.

مجله-Total-Film

کریسمس ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از فیلم Black Adam با هنرنمایی دواین جانسون بخوانید. پیش نمایشی از سال ۲۰۲۲ و فیلم‌هایی که قرار است اکران شوند، خواهیم داشت. از جسیکا چستین خواهیم گفت و سپس نگاهی هم به فیلم مورد انتظار جان ویک ۴ در سال ۲۰۲۲ خواهیم داشت.

مجله-Total-Film

سالانه شماره ۴

در این شماره قرار است که نگاه ویژه‌ای به سالی که گذشت داشته باشیم و سپس مروری روی سال جدید میلادی و انتظارات‌مان بکنیم. این شماره به‌طور ویژه به مناسبت تغییر سال منتشر شده است و یقینا تصاویر و مطالب خواندنی بسیاری برای شما خواهد داشت.

مجله-Total-Film

ژانویه ۲۰۲۲

کاور این شماره از مجله توتال فیلم به فیلم آنچارتد اختصاص پیدا کرده است و قرار است که یکی از فیلم‌های جالب براساس دنیای گیمینگ باشد و طرفداران خیلی منتظر آن هستند. در اولین شماره سال ۲۰۲۲ می‌توانید از ادگار رایت و آثارش هم مقاله‌های جالبی را مطالعه کنید.

مجله-Total-Film

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره قرار است که از فیلم‌های جدید روی پرده صحبت کرده و بررسی‌هایی هم از فیلم‌های قدیمی خواهیم داشت.

مجله-Total-Film

info

Total Film is a British film magazine published 13 times a year by Future Publishing. The magazine was launched in 1997 and offers cinema, DVD and Blu-ray news, reviews and features. Total Film is available both in print and interactive iPad editions.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.