دانلود مجله Top Gear UK – ژانویه 2024

[ad_1]

مجله BBC Top Gear UK – تخت گاز

| شماره ژانویه ۲۰۲۴ اضافه شد |

مجله-Top-Gear

مجله Top Gear به دنبال مستند سریالی شبکه بی بی سی منتشر می‌شود و می‌تواند برای همه علاقه‌مندان این سریال و ماشین بسیار جذاب و خواندنی باشد. هر شماره از این مجله مملو از موتور اسپورت‌های جدید بوده و همراه با معرفی گجت‌ها در اختیار شما خواهد بود. نظر کارشناسان در مورد ماشین‌های مختلف در این شماره گنجانده شده است و می‌توانید مروری روی خودروهای خانوادگی هم داشته باشدی. توصیه‌های ارزشمندی در مورد تست‌های جاده‌ای همراه با راهنمای قیمت و ویژگی‌های جهانی ماشین‌ها نیز در این شماره وجود دارد. این مجله ترکیبی از اطلاعات سرگرم کننده، بررسی خودروها و اخبار جذاب ماشین را در سرتاسر جهان برای شما جمع کرده است.

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید نمایشی از ماشین‌های بزرگ روی زمین را داشته باشید. از سرعت و اقتدار این ماشین‌ها صحبت کرده و در ادامه اخبار مهم ماه نیز بررسی خواهد شد. از فصل جدید مستند تاپ گیر هم صحبت می‌کنیم که برای‌تان جالبی خواهد بود.

مجله-Top-Gear

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره از ماشین الکترونیکی آینده خواهیم گفت که هم‌اکنون مراحل تست را می‌گذارند و می‌تواند بسیار جذاب باشد. از فراری ۸۱۲ خواهیم گفت که روی جاده تست شده و همراه با نسخه اسپرت بوگاتی شیرون مسابقه جذابی بین آن ها برقرار می‌شود.

مجله-Top-Gear

فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید از آفرود سواری در جاده‌های مختلف جهان بخوانید. بررسی‌های جالبی از برخی از بهترین ماشین‌های آفرود سواری خواهیم داشت و در ادامه می‌توانید یکی از ساخته‌های مدرن سال را زیر بررسی داشته باشید. از سخت‌ترین مسیرهای آفرود سواری هم خواهیم گفت.

مجله-Top-Gear

جولای ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید اطلاعات حدید و جالبی را از ماشین‌های روز دنیا دریافت کرده و با آن‌ها همراه شوید. به سراغ سری Z رفته و خواهیم دید که هنوز هم از رده خارج نشده‌اند. به سراغ ماشین‌های GT ژاپنی رفته و اطلاعات جالبی را در این راستا بررسی خواهیم کرد.

مجله-Top-Gear

آگوست ۲۰۲۲

با شماره جدیدی از مجله تاپ گیر همراه شده و یک مقایسه جالب بین دو ماشین هیجان‌انگیز سال را داشته باشید. در این شماره آمار و اطلاعات جالبی هم ارائه می‌شود که می‌توانید با آن همراه شوید. تصاویر هم جدید بوده و ماشین بازان آن را دوست خواهند داشت.

مجله-bbc-top-gear

آگوست ۲۰۲۳

این شماره به سراغ سه ماشین مهم و قدرتمند در قسمت جدید مستند تاپ گیر خواهد رفت. این ماشین‌ها بررسی شده و مشخصات جالب‌شان را ارزیابی خواهیم کرد.

مجله-Top-Gear

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره از ماشین جدید تسلا رونمایی کرده و می‌توانید اخبار و اطلاعات جدیدی از دنیای ماشین‌ها را نیز داشته باشید.

مجله-Top-Gear

ژانویه ۲۰۲۴

در این شماره می‌توانید با اخبار و اطلاعات جدید دنیای ماشین‌ها همراه شده و مقاله‌های ویژه‌ای به مناسب اولین شماره سال جدید داشته باشید.

مجله-Top-Gear

info

Following the winning formula of the hit BBC show, Top Gear magazine is essential reading for all petrol-heads. Each issue is packed with the latest supercars and gadgets, along with a generous helping of the show’s trademark banter and expert opinions. You’ll also find reviews of family cars and valuable consumer advice with road tests, price guides and world-first features. If you want a mix of entertainment, useful car reviews and fascinating motoring news from around the globe, then Top Gear is the car magazine for you.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.