دانلود مجله The Nation – شماره فوریه 2024


مجله The Nation – ملت

| شماره فوریه ۲۰۲۴ اضافه شد |

مجله-The-Nation

مجله The Nation را می‌توانیم قدیمی‌ترین مجله هفتگی در آمریکا بدانیم که به‌ مسائل مختلفی در حوزه سیاست پرداخته و فرهنگ مردم آمریکا را مورد بررسی قرار می‌دهد. این مجله همچنان به‌طور منظم در آمریکا منتشر شده و تحلیل‌های سیاسی جامعی در مورد عقاید مردم آمریکا داشته و سعی می‌کند که مهم‌ترین اخبار و اطلاعات پیرامون این موارد را به‌صورت هفتگی منتشر کند. فرهنگ‌های مترقی مختلفی در آمریکا وجود دارد که جای تحلیل بسیار داشته و این مجله قدیمی نیز سعی کرده است که آن‌ها را به‌صورت کامل پوشش دهد. بنابراین با ما همراه باشید تا شماره‌های مختلف این مجله را به‌صورت منظم در اختیار شما قرار دهیم.

۲۲ مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله The Nation، قرار است که به والدین و عشقی که می‌توانند نسبت به فرزندان خود داشته باشند، بپردازیم. مجله اطلاعات کاملی در مورد نحوه رفتار والدین در آمریکا پرداخته و شیوه‌های تربیتی را در فضای سیاسی آمریکا بررسی می‌کند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند که در مورد رشد و نمو افرادی که آینده‌ی آمریکا را در اختیار دارند، اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

مجله-The-Nation

۵ آوریل ۲۰۲۱

شماره ۵ آوریل مجله The Nation به مسئله نژادپرستی و وضعیت بد سیاه پوستان در کشور آمریکا پرداخته و سعی می‌کند که نگاه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشید. این موضوع را ریشه یابی کرده و سعی خواهیم کرد که نظر تحلیل گران مختلف را نیز داشته باشیم.

مجله-The-Nation

۱۹ آوریل ۲۰۲۱

شماره آوریل مجله The Nation به مسائل مختلف سیاسی در کشور آمریکا پرداخته و سعی می‌کند که روی تغییرات ایجاد شده نیز تحلیل جامعی داشته باشد. کاریکاتورهای جذابی در این زمینه خواهیم داشت و می‌توانید به‌صورت مفهومی به آن‌ها نگاهی داشته باشید.

مجله-The-Nation

۳ می ۲۰۲۱

این شماره از مجله به سراغ تئاترهایی می‌رود که تحت الشعاع ویروس کرونا قرار گرفته است و هم اکنون در وضعیت بدی قرار دارد. بخش دیگری از مجله له نقش ترور نژاد پرستانه در سیاست آمریکا پرداخته و سعی می‌کند که نظرات ژورنالیست‌های مختلف را نیز در این زمینه بررسی کند. از تاثیر رسانه‌های اجتماعی در این زمینه خواهیم گفت و می‌توانیم تحلیلی روی سیاست آمریکا در زمینه سیاه پوستان داخل کشور نیز داشته باشیم.

مجله-The-Nation

۱۷ می ۲۰۲۱

این شماره از شروع فصلی خواهد گفت که متفاوت‌تر از همیشه برای مردم آمریکا شروع شده است. از شخصیت‌های مهم صحبت کرده و سپس به سراغ اتفاقات خوب آن‌ها خواهیم رفت.

مجله-The-Nation

۳۱ می ۲۰۲۱

در این شماره عدالت آمریکایی را بررسی کرده و خواهیم دید که سیاست فرمانداران ایالت چه تفاوت‌هایی در طول این سال‌ها داشته است. از غذاهای آمریکایی صحبت کرده و روند پیشرفت آن‌ها را در تمدن‌های مختلف بررسی خواهیم کرد. این سری سری هم به اتفاقات سیاسی و اخبار مهم پیرامون آن اختصاص پیدا کرده است.

مجله-The-Nation

۱۴ ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره قصد داریم که به سراغ دموکراسی رفته و آن را در کشورهای مختلف از جمله چین بررسی کنیم. این بررسی بیشتر حالت مقایسه داشته و سپس دوباره به آمریکا و تحلیل آن خواهیم پرداخت. از سخنرانی فرمانداران سخن گفته و اتفاقات اخیر را بررسی می‌کنیم.

مجله-The-Nation

۲۸ ژوئن ۲۰۲۱

این شماره از مجله به مسائل نژاد پرستی در وال استرین می‌پردازند. از ایالت آریزونا بیشتر صحبت کرده و اتفاقات رخ داده در آن را بررسی می‌کنیم. از قوانین خواهیم گفت که سرنوشت آمریکا را در دستان خود گرفته و گاهی اوقات چالش‌هایی هم به همراه داشته است.

مجله-The-Nation

۲۶ جولای ۲۰۲۱

این شماره تحلیل بسیار خوبی از جوامع آمریکایی خواهد داشت و می‌توانید وارد یوتوپیایی شوید که المان‌های مختلفی در آن جریان داشته و می‌تواند نگاه شما را به این جوامع معطوف کند. تصاویر جذاب و مرتبطی هم با این موضوع فراهم شده است که می‌توانید از نمایش آن‌ها لذت ببرید.

مجله-The-Nation

۲۳ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید در مورد استراتژی غرب، اطلاعات جالبی را کسب کرده و تاریخ را در این زمینه مرور کنید. غرب با یک استراتژی خاص و نمونه برداری از تاریخ آسیایی، آمریکایی، توانست در مسیر پیشرفت قرار گرفته و از خیلی از قاره‌ها پیشی بگیرد. حال ما در این شماره این موضوع مهم را بررسی خواهیم کرد.

مجله-The-Nation

۶ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از تحلیل‌های اما وایزون در مورد مسئله فرهنگ در مورد آمریکا پرده برداری خواهیم کرد. مقاله‌ای در مورد مردی خواهیم خواند که مدت‌ها در مورد آن صحبت می‌شد و حال بازگشته است و تحلیلی روی عملکرد خوب جامعه و دولت آمریکا در طول‌های سال‌های گذشته خواهد پرداخته و در ادامه هم به صحبت‌های مهم پیرامون دنیای مدرن آمریکا خواهیم پرداخت.

مجله-The-Nation

۴ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید فرهنگ تگزاس آشنا شده و نکات جذابی را در این زمینه بررسی کنید. می‌توانید با شخصیت‌های مهم این شهر آشنا شده و تحلیلی روی تاثیرات ایالات دیگر روی آن داشته باشید. از ده اتفاق مهمی که در وال استریت رخ داده است نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-The-Nation

۱۸ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از دنیای کتاب‌هایی بشنوید که روز به روز در حال افول بوده و مردم از ابزارهای دیجیتالی برای مطالعه و کسب اطلاعات استفاده می‌کنند. این موضوع را مورد بررسی قرار داده و از فواید و مضراتی صحبت خواهیم کرد که شما برای‌تان  پنهان بوده است.

مجله-The-Nation

۱ نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره مبحث ویزه‌ای پیرامون نژاد پرستی مطرح خواهد شد و روش‌هایی بیان می‌شود که برای نرفتن سراغ نژاد پرستی و مراقبت از صحبت در چنین موردی کارساز خواهد بود. این مبحث همراه با برخی از نکات جالب در جامعه نیز همراه می‌شود.

مجله-The-Nation

۱۵ نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ سیاست‌های جدید آمریکا پیرامون خانه‌ها در امریکا خواهیم رفت. نکات جالبی در مورد آمریکا و دولت‌های مختلف ان در قبال مسکن نیز مطرح خواهد شد و می‌توانید مقاله‌های جالبی را نیز در این زمینه مطالعه بکنید و آن‌ها را تحلیل کنید.

مجله-The-Nation

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱

مسئله اوکراین، در این شماره به‌صورت ویژه مورد تحلیل قرار گرفته است و به عنوان خطرناک ترین مشکل جهانی به آن نگاه خواهیم کرد که آمریکا نیز در حل آن دخالت داشته است. از نحوه حل آن صحبت کرده و مسائل پیرامون آن را نیز در کشورهای همسایه بررسی می‌کنیم.

مجله-The-Nation

۲۱ فوریه ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که به تمدن کشورهای مختلف پرداخته و ببینیم که در مسیر تمدن بشریت چه تاثیری دارند. تصاویر و مقاله‌های جالبی در این شماره در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید اطلاعات جالبی از موارد مختلف در این شماره دریافت کنید.

مجله-The-Nation

۲۱ مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که به حمله روسیه به اکراین پرداخت و ابعاد مختلف آن را بررسی کنیم. صلح و جنگ در این کشور بررسی خواهد شد و کشورهایی که نسبت به این واقعه واکنش نشان داده‌اند را نیز زیر ذره بین خواهیم برد. این مجله اطلاعات جالبی در این رابطه دارد.

مجله-The-Nation

۱۷ آوریل ۲۰۲۳

در این شماره از مللی خواهیم گفت که قیام کرده و علیه ظلم در طول تاریخ اعتراضاتی را داشته‌اند. تاریخچه جالبی را پیرامون چنین اعتراضاتی مرور کرده و از زمان وقوع انقلاب و فعل و انفعالات آن هم صحبت خواهیم کرد. این شماره تصاویر جالبی هم پیرامون این موارد دارد.

مجله-The-Nation

۲۴ جولای ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ نبرد یاتا رفته و نکات جالبی از کارشناسان مختلف در آن مطرح خواهد شد. اخبار و اطلاعات جدید هفته هم بررسی خواهد شد.

مجله-The-Nation

فوریه ۲۰۲۴

این شماره ویژه مصاحبه‌های خواندنی با افراد مختلف را به نمایش می‌گذارد.

مجله-The-Nation

info

The Nation is the oldest continuously published weekly magazine in the United States, covering progressive political and cultural news, opinion, and analysis.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.