دانلود مجله Techlife News – شماره 26 آگوست 2023


مجله Techlife News – اخبار دنیای تکنولوژی

| شماره ۲۶ آگوست ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Techlife-News

مجله Techlife News معتبرترین اخبار دنیای تکنولوژی را در هر هفته دنبال کرده و می‌توانید از تاثیرات آن بر زندگی انسان‌ها آگاه شوید. شما می‌توانید با محصولات جدید، برنامه‌های جدید، خریدهای جدیدی که در اختیار شما قرار دارد و دیگر موارد مهم در دنیای تکنولوژی آشنا شده و با ارتقاهای صورت گرفته در دنیای فناوری آشنا شوید. مفاهیم جدیدی در این مجله به شما آموزش داده خواهد شد و می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید. زندگی انسان هوشمند شده و زندگی انسان را وارد نوآوری می‌کند. می‌توانید در این مجله، با تمام این اطلاعات همراه شده و نمایی از جهان تکنولوژی را به صورت هفتگی داشته باشید.

۳ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با UFO ها آشنا شده و به سولات بی پاسخ در مورد آن‌ها بپردازیم. این مجله از ترفندهای گسترده آیفون پرده برداری کرده و می‌توانید با اطلاعاتی پیرامون آدم فضایی‌ها و احتمال وجود آن‌ها نیز همراه شوید. هرکدام از این اطلاعات می‌توانند خواندنی و بسیار جذاب باشند.

مجله-Techlife-News

۱۰ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که در مورد اکران فیلم Black Widow صحبت کرده و اطلاعات خود را در مورد آن مرور کنیم. از میزان موفقیت آن در گیشه صحبت کرده و می‌توانید بیشتر با این شخصیت دنیای ابر قهرمان‌ها آشنا شوید. این شماره به فناوری هوم کیت پرداخته و نحوه کارکرد آن را در خانه‌های هوشمند بررسی می‌کند.

مجله-Techlife-News

۱۷ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با رویداد امی ۲۰۲۱ همراه شده و نامزدهای این مراسم را بررسی کنیم. از شانس‌های قهرمانی صحبت کرده و می‌توانید اطلاعات جذابی در این باره دریافت کنید. این شماره از اپل تی وی نیز اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار می‌دهد.

مجله-Techlife-News

۲۴ جولای ۲۰۲۱

این شماره شما را با پرتاب فضایی هفته گذشته به ماه آشنا می‌کند که با همراهی جف بزوس و دیگر افراد انجام شده و چشم جهانیان را به خود خیره کرد. با ابعاد این سفر فضایی آشنا شده و می‌توانید تصاویر جذابی را هم در مورد آن مشاهده کنید.

مجله-Techlife-News

۷ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با سگ روبوتیک آشنا شده و از فواید آن در زمینه‌های مختلف اطلاعات جالبی را کسب کنید. علوم مختلفی در ساخت این ربات سگ به کار گرفته‌ شده‌اند و در زمینه‌های پزشکی و محافظتی می‌توان از آن استفاده کرد. در ادامه هم به سراغ پردازنده‌های مبتنی بر سیلیکون خواهیم رفت که با فناوری ۲ نانومتری ساخته می‌شوند.

مجله-TechLife

۱۴ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره با تمرینات ورزشی و تلفیق آن با تکنولوژی همراه شده و از ساعت هوشمند و دیگر ابزارها، برای هدفمند کردن ورزش خود استفاده کنید. می‌توانید با سنسورهای جدید دنیای تکنولوژی همراه شده و در نهایت، با مهم‌ترین اخبار و اطلاعات هفته گذشته فناوری نیز همراه شوید.

مجله-TechLife-News

۲۱ آگوست ۲۰۲۱

این شماره شما را با با آینده صنعت زنبورداری آشنا کرده و می‌توانید اطلاعات جالبی از الهام این تکنولوژی از طبیعت هم دریافت کنید. در ادامه از سیستم‌ عامل‌های اپل صحبت کرده و تحلیلی روی ویژگی‌های ترکیبی آن‌ها نیز خواهیم داشت. از ۳ نکته مهم پیش از خرید ارزهای دیجیتالی هم صحبت کرده و اطلاعات جالبی از وضعیت کنونی ارز رمزها به شما ارائه می‌کنیم.

مجله-TechLife-News

۲۸ آگوست ۲۰۲۱

این شماره شما را با Walmart ها آشنا کرده و سرویس جدید تحویل بار را در کسب و کارهای الکترونیکی خواهیم داشت. این سرویس هنوز در مرحله راه‌اندازی و تست در کشورهای توسعه یافته است و می‌توانیم پیشرفت شگفت‌آوری را در عرصه خریدهای دیجیتالی شاهد باشیم. در ادامه از ربات تسلا گفته و سپس به سراغ کارهای پارت‌تایم خواهیم رفت.

مجله-TechLife-News

۴ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با لپ تاپ‌های هیبریدی آشنا شده و با مشخصات فنی آن‌ها آشنا شوید. هرکدام از آن‌ها برای محیط‌های کاری بسیار مناسب هستند و می‌توانید از قابلیت‌های آن‌ها استفاده کنید. با سرویس آی‌کلود پلاس هم آشنا خواهیم شد و می‌توانید با سیستم آنبورد هم آشنا شوید.

مجله-Techlife-News

۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با اتوماتیک‌کاری کارها در کارخانه‌های مختلف همراه شده و حذف انسان از چرخه کار همراه شده و اطلاعات جالبی در این زمینه کسب کنید. از فناوری‌های مهم در این زمینه رونمایی شده و خواهیم دید که تکنولوژی به چه سمتی پیشرفت کرده است.

مجله-Techlife-News

۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با مگنت‌ها آشنا شده و با سپس، همراه با آیفون ۱۳ باشید که به تازگی طی رویداد اپل معرفی شده سات. از اینترنت و آینده آن صحبت خواهیم کرد و فناوری‌های تازه‌ای که می‌تواند آن را متحول کند را کاملا بررسی می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید ابتدا اطلاعات جالبی را در مورد اپل واچ سری ۷ دریافت کرده و سپس به سراغ رویدادی بروید که چند وقت پیش پیرامون محصولات جدید اپل برگزار شد. از ماموریت اپل صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که سال آینده چه انتظاراتی می‌توانیم از این کمپانی داشته باشیم.

مجله-techlife-news

۲ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید در مورد آیپد مینی اطلاعات جامعی را کسب کنید. در مورد دیزنی ورلد هم اطلاعات جالبی در این شماره ارائه شده است. از اینستا کیدز خواهیم گفت که فیس بوک برنامه‌های ویژه‌ای برای ان دارد و بعد از یک دوره افت، دوباره قصد شکوفایی دارد.

مجله-Techlife-News

۹ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره در مورد سوخت جت‌ها و نکات جالب آن‌ها صحبت خواهیم کرد. از امنیت عمومی صحبت خواهیم کرد که در طول سال‌های گذشته دچار تغییرات زیادی شده است. از سیستمی خواهیم گفت که جت‌ها برای پرواز به آن نیاز دارند و دانش جذابی را به ما منتقل می‌کنند.

مجله-Techlife-News

دسامبر ۲۰۲۱ (استرالیا)

در این شماره می‌توانید در مورد ویندوز Ditch اطلاعاتی را کسب کنید. قابلیت‌های جدید لینوکس در این نسخه مورد بررسی قرار می‌گیرد و به ویژه به بحث امنیت هم خواهیم پرداخت که می‌تواند برای شما جذاب باشد. از نکات جالب در مورد اسپیکرهای وایرلس هم صحبت خواهیم کرد.

مجله-Techlife-News

۱۶ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعاتی از فیلم‌برداری فیلم ونوم ۲ با دوربین سونی دریافت کنید. از دوربین آیفون ۱۳ گفته و تغییرات آن را نسبت به سال گذشته بررسی خواهیم کرد. از تصاویر بزرگ و داده‌های بزرگ آن‌ها هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Techlife-News-

۲۳ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید به‌صورت ویژه در مورد فیلم Dune اطلاعاتی را کسب کرده و عملکرد وی را در گیشه مشاهده کنید. از بیت کوین صحبت کرده و سپس به سراغ دو نسخه جدید تراشه M1 هم خواهیم رفت که در رویداد اخیر اپل معرفی شده بود.

مجله-Techlife-News

۳۰ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعات کاملی از تغییر نام فیس بوک و سیاست‌های این سایت دریافت کنید. در ادامه به سراغ نسل سوم ایرپاد رفته و ویژگی‌های آن را زیر ذره بین خواهیم اورد. در ادامه نکات جالبی هم در مورد تلویزیون و پیشرفت آن مطرح می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۶ نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از تغییرات آب و هوایی و اقلیم ها در جهان اطلاعاتی را کسب کرده و مقاله‌های جالبی در مورد آخرین امیدهای بشریت برای نجات این اقلیم داشته باشید. در مورد ربات‌های تحویل صحبت خواهیم کرد و تکنولوژی آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۲۰ نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید راه‌های پرداخت متنوعی که در جهان وجود دارد اطلاعاتی را کسب کرده و تفاوت آن‌ها را با همدیگر در یک دسته بندی مورد مقایسه قرار دهید. از کیف پول الکترونیکی و تاثیر آن در سیستم اپل پی نیز صحبت خواهیم کرد که جالب خواهد بود.

مجله-Techlife-News

۱۸ دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از ماشین‌های الکتریکی مقاله‌های جالبی را خوانده و سپس به سراغ سرویس جدید Voice Plan در اپل موزیک بروید که به تازگی در سیستم‌عامل iOS 15.2 پدیدار شده است. در ادامه به سراغ سفرهای فضایی خواهیم رفت که قرار است تمدن انسان‌ را در سیاره‌های دیگر بنا کنند.

مجله-Techlife-News

۲۵ دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که اپل را به زیر زره بین برده و ببینیم که در سال ۲۰۲۱ چه شرایطی را طی کرده است. از محصولات مهمش خواهیم گفت و سعی خواهیم داشت که نگاهی هم به سال جدید و انتظاراتی که اپل داریم، داشته باشیم. پس حتما این شماره ویژه را مطالعه کنید.

مجله-Techlife-News

۱۵ ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره به فناوری‌های بسیار جالبی خواهیم پرداخت که در دوران همه گیری ویروس کرونا و شیوع سویه‌های جدید کاربردی است و می‌توانید برای فرزندان خود سرگرمی‌های جالبی را از طریق همین فناوری‌ها فراهم کنید. از آی مک پرو جدید هم شایعه‌های زیادی در مورد آن وجود دارد، صحبت خواهیم کرد.

مجله-Techlife-News

۱ فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید اطلاعات جالبی از ارتباط بین علم و تکنولوژی را دریافت کنید. به‌صورت ویژه به اول موزیک و برنامه اختصاصی آن در نسخه جدید سیستم‌عامل مک او اس مونتری هم خواهیم پرداخت که کاربران مک بوک می‌توانند از آن استفاده کنند.

مجله-Techlife-News

۱۲ فوریه ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با انقلاب ایجاد شده توسط اسپیس ایکس آشنا شویم. از تولید تراشه‌های کامپیوتری خواهیم گفت که نقش بزرگی در آینده خواهند داشت و سعی می‌کنیم که به نسل آینده پردازنده‌ها هم نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

مجله-Techlife-News

۲۶ فوریه ۲۰۲۲

در این شماره به‌صورت ویژه در مورد شبکه اجتماعی جدید ترامپ صحبت خواهیم کرد که اخیرا در اپ استور منتشر شده است. از سیستم‌های پرداخت موبایل هم صحبت می‌کنیم که به جنجال تازه‌ای برای گوگل و اپل تبدیل شده است و باید اجازه استفاده کاربران از سیستم‌های پرداخت سوم شخص را صادر کنند.

مجله-Techlife-News

۱۲ مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که به سراغ آیفون SE رفته و نکات جالبی را مطرح کنیم. این مدل از گوشی آیفون نسل سوم گوشی میان‌رده اپل است که طی اولین مراسم اپل در سال ۲۰۲۲ رونمایی شد. از مک استودیو و نمایشگر جدید اپل هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۱۹ مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که در مورد روسیه صحبت کرده و تحریم‌هایی که علیه آن اعمال شده است را بررسی کنیم. از آیپد ایر جدید صحبت خواهیم کرد و به اخبار و اطلاعات پیرامون اپل و آیفون در طول هفته اخیر نیز خواهیم پرداخت. همراه با ما باشید.

مجله-Techlife-News

۲ آوریل ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که گوشی آیفون را به عنوان یک سرویس مورد بررسی قرار دهیم. اتفاقاتی که بالاخره در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد و اپل نیز به آن اشاره کرده است. از لیتیوم به‌عنوان فناوری باتری صحبت کرده و سعی می‌کنیم که اتفاقات پیرامون آن را مشخص کنیم.

مجله-Techlife-News

۱۶ آوریل ۲۰۲۲

این شماره فیلم سونیک ۲ و عملکرد خوب آن را در گیشه بررسی کرده و از دلایل موفقیت آن می‌گوید. از رویداد WWDC 2022 اپل هم خواهیم گفت که پیرامون رونمایی از سیستم عامل‌های جدید اپل برگزار خواهد شد و احتمالا شاهد رونمایی از چند مک بوک هم خواهیم بود.

مجله-Techlife-News

۲۳ آوریل ۲۰۲۲

این شماره به سراغ رویداد WWDC 2022 و انتظاراتی که از آن داریم خواهد رفت. از ردیابی اطلاعات و حریم خصوصی افراد صحبت کرده و می‌بینیم که اپل چه قدم‌های خوبی را در این زمینه برداشته است. مباحث حول نتفلیکس و از دست دادن سابسکرایبرهای آن را هم بررسی می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۲۱ می ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با شایعات جدیدی از مک بوک ایر همراه شده و به سراغ پنتاگون و صحبت‌های جدیدی برسیم که در مورد یوفوها مطرح شده است و نکات جالبی را می‌تواند برای ما داشته باشد. از اخبار دیگر پیرامون کمپانی اپل نیز خواهیم گفت.

مجله-Techlife-News

۲۸ می ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که در مورد بابز برگز صحبت کنیم. از شبکه‌های اجتماعی گرفته و نکات جالبی در مورد هوم پادهای نسل جدید مطرح خواهد شد. به رویداد جدیدی از اپل نزدیک می‌شویم و احتمال رونمایی از سیستم عامل‌ها و دستگاه‌های جدید مطرح خواهد شد.

مجله-Techlife-News

۴ ژوئن ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که از آژانس‌های امنیتی صحبت کرده و ببینیم که چه تاثیراتی روی کمپانی‌های بزرگ مانند اپل دارند. از خانه هوشمند و انقلاب ایجاد شده در آن هم برای شما صحبت خواهیم کرد. این شماره از اسپیس پورت هم صحبت خواهد کرد که در جورجیا به فضا پرتاب شده است.

مجله-Techlife-News

۱۸ ژوئن ۲۰۲۲

در این شماره به سراغ فیلم ترند این روزهای سینمای هالیوود یعنی قسمت سوم دنیای ژوراسیک خواهیم رفت. از تراشه اپل سیلیکون M2 صحبت کرده و مشخصات فنی آن را با تراشه نسل قبل مقایسه خواهیم کرد. در ادامه هم اخبار و اطلاعات پیرامون اپل دنبال خواهد شد.

مجله-Techlife-News

۲۵ ژوئن ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با ویژگی‌های جدید iOS 16 آشنا شده و سپس به سراغ کریپتو  و ماینرهای آن برویم. از فایر فلای‌ها گفته و از تحقیقات دانشمندانی خواهیم گفت که قصد دارند از نحوه ارتباط آن‌ها با همدیگر الگو برداری کنند و در سیستم‌های جدید از آن بهره ببرند.

مجله-Techlife-News

۲ جولای ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که نکات جالبی در مورد مک او اس ونتورا دریافت کنید. از سلامت ذهنی صحبت کرده و هزینه‌های آن را در موارد مختلف بررسی خواهیم کرد. می‌توانید در ادامه با فناوری اپل سیلیکون هم آشنا شده و در آستانه نسل دوم آن، نکات جالبی را یاد بگیرید.

مجله-Techlife-News

۳۰ جولای ۲۰۲۲

در این شماره به سراغ خانه‌های هوشمند و فناوری‌هایی خواهیم رفت که اپل آن را وارد تکنولوژی کرده است و سپس به بهانه فیلم Top Gun به سراغ بررسی آینده هوایی رفته و یک یادداشت جالب هم در این زمینه خواهیم داشت. می‌توانید اخبار مهم اپل را هم دنبال کنید.

مجله-Techlife-News

۲۷ آگوست ۲۰۲۲

این شماره به سراغ فناوری استریم رفته و یک سری اطلاعات مهم در مورد آن را بررسی می‌کند. از آپگرید آیفون برای کاربرانی صحبت می‌کند که چند سال است از گوشی قدیمی استفاده می‌کنند. در نهایت هم تغییرات اپل آرکید و بازی‌های جدید آن خواهیم گفت.

مجله-techlife-news

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که در مورد ایرپاد پرو ۲ صحبت کرده و از ویژگی‌های جدید آن صحبت کنیم. در مورد سفر تازه به ماه صحبت کرده و همکاری چین و آمریکا را در سفر دوباره به ماه را بررسی خواهیم کرد. در مورد آموزش جهانی هم صحبت کرده و چالش‌های موجود را بررسی می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۸ اکتبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که بیشتر با اپل موزیک آشنا شده و از قابلیت‌های آن بدانید. این شماره شامل اطلاعات از روند عکس برداری و فیلم برداری در مدل‌های پرو آیفون ۱۴ است و سپس به سراغ استفاده از هوش مصنوعی در این گوشی‌ها خواهید رفت.

مجله-Techlife-News

۲۲ اکتبر ۲۰۲۲

این شماره به سراغ فیلم Black Adam رفته و نقش آفرینی دواین جانسون در قالب یک ابر قهرمان را بار دیگر مرور خواهد کرد. به سراغ آیپد و آیپد پرو جدید رفته و ویژگی‌های جالب آن‌ها را مرور خواهیم کرد. از فروشگاه‌ محصولات اپل در تعطیلات میلادی سخن خواهیم گفت.

مجله-Techlife-News

۵ نوامبر ۲۰۲۲

این شماره قرار است که سیستم‌عامل جدید مک او اس ونتورا را مورد بررسی قرار داده و عمیق‌تر به آن نگاه کند. سپس به سراغ روش‌هایی خواهیم رفت که در صنعت تکنولوژی می‌توانید سرمایه گذاری کرده و سود خود را بالا ببرید. سایر اخبار پیرامون اپل در این شماره بررسی می‌شود.

مجله-Techlife-News

۱۰ دسامبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که در مورد مکعب روبیک صحبت کرده و یک سری ترفندهای جالب در مورد آن را بررسی کنیم. در ادامه به سراغ ویژگی‌های جدید اپل موزیک رفته و نکات مهمی را در مورد آن بررسی خواهیم کرد. سرویس Oceanic+ را هم در ادامه بررسی خواهیم کرد.

مجله-Techlife-News

۳۱ دسامبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با برنامه‌های اپل برای سال ۲۰۲۳ آشنا شویم. با پایان سال ۲۰۲۲ میلادی، شرکت‌ها طرح‌ها و برنامه‌های خاصی برای سال جدید میلادی دارند و در این شماره قرارا ست که نگاهی کامل به آن داشته باشیم. این شماره ویژه سال ۲۰۲۲ را هم برای اپل بررسی می‌کند.

مجله-Techlife-News

۴ فوریه ۲۰۲۳

در این شماره قرار است که با سیستم جستجوی جدید اپل آشنا شده و سپس به سراغ رئیس جدید استودیوهای DC برویم. از ماشین‌های هیبریدی صحبت کرده و از عصر جدیدی خواهیم بود که جهان مسابقات اتومبیل رانی در حال تجربه آن هستند.

مجله-Techlife-News

۱ آوریل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ اتفاقات پیرامون کمپانی اپل رفته و فناوری‌های جدیدی که هم اکنون توسط آن در حال بررسی می‌باشد را مرور خواهیم کرد. از قابلیت‌های جدیدی که احتمالا در آیفون ۱۵ استفاده می‌شود هم صحبت خواهیم کرد و می‌تواند جالب باشد.

مجله-Techlife-News

۲۲ آوریل ۲۰۲۳

این شماره به TruthGPT پرداخته و از طرح ایلان ماسک برای ورود به دنیای هوش مصنوعی خواهد گفت. می‌توانید با قابلیت‌های آن آشنا شده و نکات جالبی را دریافت کنید. اخبار دیگری از دنیای تکنولوژی مطرح شده و می‌توانید با آن همراه شوید.

مجله-Techlife-News

۶ می ۲۰۲۳

این شماره به قسمت سوم فیلم نگهبانان کهکشان پرداخته و همراه با جیمز گان، نکات مختلفی را در مورد آن مطرح خواهیم کرد. از نسل‌های مختلف مک بوک صحبت کرده و از محصولات آینده آن صحبت خواهیم کرد. اخبار پیرامون تکنولوژی هم در این شماره مطرح می‌شود.

مجله-Techlife-News

۱۳ می ۲۰۲۳

در این شماره با فیس بوک بیشتر آشنا شده و تغییرات آن در طول سال‌های متمادی را نیز خواهید دانست. از روح تکنولوژی برای شما گفته و مقاله‌های جذابی در این راستا خواهیم داشت. از تکنولوژی هوش مصنوعی برای شما صحبت کرده و آینده آن را پیش بینی می‌کنیم.

مجله-techlife-news

۲۰ می ۲۰۲۳

این شماره به سراغ بررسی مک‌های مدل Mini و Studio رفته و اطلاعات جالبی را ارائه می‌دهد. در ادامه امنیت فرودگاهی را بررسی کرده و نکات جالبی را مطرح می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۳ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ لیزینگ خودرو رفته و شیوه ارائه آن را در کشورهای مختلف بررسی می‌کنیم. از قدرت پلتفرم iOS هم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مجله-Techlife-News

۱۷ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ مک بوک ایر ۱۵ اینچی جدید اپل خواهیم رفت و مشخصات آن را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۲۴ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ شارژر جدید تسلا خواهیم رفت. جایی که کم کم به وسیله آن جهان تکنولوژی را تغییر داده و نسل جدیدی را به همراه دارد.

مجله-Techlife-News

۸ جولای ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ کمپانی ۳ تریلیون دلاری اپل رفته و موفقیت‌های این کمپانی را در عرضه‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

مجله-Techlife-News

۵ آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از تله درمانی صحبت کرده و پیشرفت پزشکی در این زمینه را بررسی می‌کنیم. در مورد ویژگی‌های جدید tvOS هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Techlife-News

۲۶ آگوست ۲۰۲۳

این شماره شامل نگاهی اتوبوس‌هایی که بدون راننده در برخی از شهرهای مدرن جهان فعالیت می‌کنند. از کیف پول اپل گفته و نگاهی به قوانین شبکه‌های اجتماعی هم می‌اندازیم.

مجله-Techlife-News

info

Read the most relevant news of the week about the world of technology and its influence on our lives. New products, Apps, acquisitions in the industry, highlights about the digital world, and everything about your favorite iGadgets and upgrades. Everything you need to keep well informed. A new concept of light, intelligent, innovative reading at your fingertips. A global view of Tech LifeStyle and its influence on our lives.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.