دانلود مجله Tabletop Gaming – آگوست 2023


مجله Tabletop Gaming – بازی رومیزی

| شماره آگوست ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Tabletop-Gaming

مجله Tabletop Gaming توسط تیمی از گیمرهای مخصوص بازی‌های رومیزی نوشته است و علاقه‌مندان می‌توانند مهم‌ترین اطلاعت این عرصه را دنبال کنند. این مجله به سرگرمی اختصاص یافته است و گیمرهایی که می‌خواهند بازی‌های رومیزی را تجربه کنند، می‌توانند اطلاعات مفید آن را دنبال کنند. در این مجله قرار است که بازی‌های رومیزی مهم در ماه‌های مختلف بررسی شده و بتوانیم پوشش خبری بسیار عالی در این زمینه داشته باشید. بازی‌های رومیزی و جنگی در این سری مورد بررسی قرار گرفته و می‌توانید پوشش خبری این مجله را نیز دنبال کنید. مصاحبه‌های اختصاصی نیز در این مجله جای گرفته است و می‌توانید حتی راهنماهای جذابی نیز دریافت کنید. این راهنماها به‌صورت اختصاصی توسط تیم گیمر بازی‌های رومیزی تهیه شده است و برای بازی‌های رومیزی مختلف ارائه شده است.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، قرار است که چند بازی رومیزی ابرقهرمانی مختلف بررسی شده و چند مصاحبه اختصاصی نیز داشته باشیم. بازی ایکس من، یکی از مهم‌ترین آثار رومیزی ماه است که می‌توانید با آن آشنا شده و حتی راهنمای جامعی هم در مورد نحوه بازی آن داشته باشید. نحوه تجربه دیجیتالی این بازی نیز در این شماره مورد بررسی قرار گرفته است.

مجله-Tabletop-Gaming

آوریل ۲۰۲۱

شماره‌ی جدید مجله Tabletop Gaming به یکسری بازی‌های مهم رومیزی خواهد پرداخت و قرار است که این بار ژانر ماجراجویی را مورد توجه قرار دهیم. بازی‌هایی در این سری هستند که اکثرا آن‌ها را می‌شناسیم و برندهای بزرگی آسیایی آن‌ها را توسعه داده‌اند. علاقه‌مندان آثار فانتزی می‌توانند از این شماره از مجله لذت کافی را ببرند.

مجله-Tabletop-Gaming

می ۲۰۲۱

این شماره به بازی Flesh & Blood پرداخته و برخی از بهترین بازی‌های رومیزی ماه را دنبال خواهد کرد. در بخش بررسی، بازی‌های دیگری هم خواهیم داشت که هرکدام برای تجربه شما مناسب خواهند بود. تصاویر زیبا بخش دیگری از این مجله است که مثل همیشه خواهید داشت. از آینده بازی‌های رومیزی گفته و سعی می‌کنیم که با سازندگان آن‌ها نیز مصاحبه‌ای داشته باشیم.

مجله-Tabletop-Gaming

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره از مجله به بازی Ticket to Ride پرداخته و المان‌های جذاب آن را برای یک سرگرمی دورهمی بررسی می‌کند. از بازی‌های خواهد گفت که در ماه گذشته بازی کردیم و دید موشکفانه‌تری به آن‌ها خواهیم داشت. از بهترین بازی‌های جنگی رومیزی گفته و سعی می‌کنیم که بازی‌های جذاب تابستان پیش رو را نیز بررسی کنیم.

مجله-Tabletop-Gaming

جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید ۲۰ بازی برتر برای تابستان را مشاهده کرده و آن‌ها را در پیش خانواده و دوستان خود تجربه کنید. هر کدام از این بازی‌ها را می‌توانید با رفقای خود تجربه کرده و اوقات فراغت خود را با آن سپری کنید. این بازی‌ها شامل تجربه‌های آرکید و کودکانه نیز خواهد بود.

مجله-Tabletop-Gaming

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با بازی Descent: Legends of the Dark همراه شده و نحوه تجربه آن را یاد بگیرید. این بازی شامل اسطوره‌های متنوع بوده و امکان همراه شدن تا آخر را برای‌تان فراهم می‌کند. از انواع دیگر بازی‌های رومیزی صحبت کرده و بازی‌های مهم ماه آینده نیز بررسی خواهد شد.

مجله-Tabletop-Gaming

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره به بازی Dark Crystal پرداخته و می‌توانید با المان‌های جذاب این بازی رومیزی آشنا شوید. تصاویر جذابی از شخصیت‌های این بازی در مجله نقش بسته است و می‌توانید با نحوه بازی نیز آشنا شوید. از جوایزی که به بازی‌های رومیزی در ماه گذشته اعطا شده است نیز مطالبی را خواهید خواند.

مجله-Tabletop-Gaming

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با بازی‌های ویژه رومیزی که در چندین ماه گذشته عرضه شده‌اند، آشنا شده و تحلیل کاملی روی آن‌ها داشته باشید. با دنیای این بازی‌ها آشنا شده و می‌توانید بهترین گزینه‌های موجود برای تجربه در کنار افراد بیشتر را نیز مشاهده کنید.

مجله-tabletop-gaming

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید ۱۰ مورد از بهترین بازی‌های رومیزی را نظاره گر شده و اطلاعات جالبی از آن‌ها کسب کنید. از بازی VAESEN گفته و قوانین آن را در نسخه دیجیتالی و فیزیکی مرور خواهیم کرد. در مورد بازی‌های برتر ماه‌های بعد هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Tabletop-Gaming

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که بازی جدید در سبک نقش آفرینی را داشته باشیم هر کدام در تعطیلات سال نو میلادی می‌تواند تجربه جالبی برای شما فراهم کند. به‌صورت اختصاصی در مورد Arcs صحبت خواهیم کرد و آن را موشکافی می‌کنیم. با ما همراه شوید.

مجله-Tabletop-Gaming

مارس ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید اطلاعات بسیار خوبی از بازی ‌One Ring دریافت کنید. ۲۶ بازی رومیزی بسیار عالی را بررسی خواهیم کرد و سپس راهنماهای بسیار جامعی را هم در مورد موارد مختلف دیگر خواهیم داشت. می‌توانید این شماره را با تصاویر عالی دریافت کنید.

مجله-Tabletop-Gaming

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره از اخبار جدید صنعت بازی خواهیم گفت. به سراغ بازی الدن رینگ رفته و گیم‌هایی را بررسی می‌کنیم که ترند جهانی هستند.

مجله-Tabletop-Gaming

جولای ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ استاروارز جدید رفته و نکات تحلیلی جالبی در مورد آن مطرح می‌کنیم. هنر رقابت زمینی‌ها با فضایی‌ها در این شماره بررسی می‌شود.

مجله-Tabletop-Gaming

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ بازی بیگ باس رفته و از روند ساخت آن برای شما خواهیم گفت. نکات جالبی پیرامون اخبار صنعت گیم هم مطرح خواهیم کرد.

مجله-Tabletop-Gaming

info

Written by a team of dedicated tabletop gamers, Tabletop Gaming is a magazine dedicated to this increasingly popular hobby. From family board games like King of Tokyo to in-depth wargames like Kings of War or futuristic skirmish titles such as Infinity, we’re aiming to bring enthusiasts unrivalled coverage, including exclusive interviews, in-depth guides and more.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.