دانلود مجله Rugby World – ژانویه 2023


Rugby World – مجله جهان راگبی

| شماره نوامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Rugby-World

مجله Rugby World یک نشریه ماهیانه از اتحادیه راگبی است که از اکتبر سال ۱۹۶۰ منتشر می‌شود. این مجله توسط کمپانی Future plc تهیه شده و توسط Owain Jones نیز ویراستاری می‌شود. علاقه‌مندان به جهان راگبی می‌توانند هر ماه آن را دریافت کرده و با آخرین اخبار و اطلاعات این ورزش آشنا شوند. راگبی ورزشی هیجان انگیز است که در اروپا دنبال شده و خواهان بسیاری نیز دارد. ورزشکاران این عرصه برای اکثر دنبال کنندگان آن آشنا هستند و می‌توانید با دنبال کردن آن، از مقاله‌های جذاب و تصاویر دیدنی مجله نیز استفاده کنید.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله به سراغ کشورهای مختلف شرکت کننده در رقابت‌های جهانی خواهیم رفت. خواهیم دید که چه کشورهای شانس بالایی برای برنده شدن جام قهرمانی دارند و می‌توانند عملکرد خوب خودشان را در این جام نیز نشان دهند. از بازیکنان برتر جام گفته و سعی خواهیم کرد که تحلیلی روی رقابت‌ها داشته باشیم.

مجله-Rugby-World

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ داستان‌هایی خواهیم رفت که در مورد این فصل از رقابت‌ها گفته می‌شود. در مورد جانی هیل و آنتونی دوپونت نیز صحبت خواهیم کرد. از مسابقات راگبی بانوان گفته و به سراغ بهترین بازیکنان خواهیم رفت. بار دیگر به مسابقات قهرمانی جهان پرداخته و از تیم‌های خواهیم گفت که بیشترین شانس را برای برنده شدن در رقابت دارا هستند.

مجله-Rugby-World

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، از رکوردهای ورزش راگبی خواهیم گفت. رکوردهایی که همواره ماندگار هستند و آن‌ها را به خاطر می‌آوریم. دان کارتر، مهم‌ترین شخصی است که در این شماره به آن پرداخته و در مورد بازی‌های وی سخن خواهیم گفت. بازیکنان دیگری هم در این شماره حضور دارند که از رکوردهای آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

مجله-Rugby-World

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره، از لایونز تور سال ۲۰۲۱ خواهیم گفت. از تیمی خواهیم گفت که در این رقابت‌ها به قهرمانی رسیده و بازیکنان زیادی را به دنیای راگبی معرفی کردند. این مسابقات در آفریقای جنوبی برگزار شده و نکات جالب بسیاری داشت. در ادامه از ده بازیکن برتر جام گرفته و تیم‌های دیگر را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مجله-Rugby-World

جولای ۲۰۲۱

این شماره به سراغ بهترین بازیکنان سال ۲۰۲۱ رفته و هرکدام از آن‌ها را بررسی خواهد کرد. راگبی به عنوان ورزشی شناخته می‌شود که بازیکنان قدرتی در آن بیشترین تاثیر را می‌توانند داشته باشند. فصل جدید به صورت کامل بررسی شده و از تیم‌های موفق احتمالی خواهیم گفت.

مجله-Rugby-World

آگوست ۲۰۲۱

این شماره به مسابقه بزرگ فصل پرداخته و می‌توانید از ویژگی‌های هر دو تیم برای کسب پیروزی در آن اطلاعاتی را کسب کنید. مصاحبه‌های جذابی برای شما آماده شده است و می‌توانید به بازیکنان هر دو تیم بپردازید. این شماره تصاویری هم مسابقات قبلی برای شما خواهد داشت.

مجله-Rugby-World

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره شما را با پیش فصل رقابت‌های راگبی آشنا خواهد کرد و می‌توانید با برخی از بهترین تیم‌ها و بازیکنان حاضر در این رقابت‌ها نیز همراه شوید. از شانس‌های عالی قهرمانی در رقابت صحبت کرده و مروری هم روی فصل گذاشته رقابت‌ها خواهیم داشت.

مجله-Rugby-World

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از بهترین بازیکنانی بشنوانید که توانایی تغییر بازی را دارند و می‌توانند بحران‌های تیم را در یک بازی تغییر دهند. از فصلی خواهیم گفت که شرایط متفاوتی نسبت به فصل گذشته داشته و بازیکنان موثر بسیاری شرایط را برای تیم‌های خود تغییر داده‌اند.

مجله-Rugby-World

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید در مورد ۱۰۰ بازیکن برتر سال ۲۰۲۱ در ورزش راگبی مطالب جالبی را خوانده و با هر کدام از این بازیکنان آشنا شوید. از تقویم مسابقات سال ۲۰۲۲ هم صحبت خواهیم کرد و پیش بینی‌های جالبی هم در مورد مسابقات داریم.

مجله-Rugby-World

آوریل ۲۰۲۲

در این شماره از ۶ کشوری خواهیم گفت که در رقابت‌های راگبی بهترین نقش را داشته‌آند. از بازیکنان حرفه‌ای و ستارگان تیم‌ها هم صحبت کرده و سپس به سراغ دروازه بانانی می‌رویم که در این فصل بهترین نقش خودشان را برای تیم‌ها ایفا کرده‌اند.

مجله-Rugby-World

آگوست ۲۰۲۲

در این شماره می‌خواهیم که به رقابت‌های شمال و جنوب راگبی در آمریکا پرداخته و نکات مهم آن را بیان کنیم. از اخبار و اطلاعات پیرامون این رقابت‌ها برای‌تان گفته و رقابت‌های فصل جدید را مرور می‌کنیم. اگر از علاقه‌مندان ورزش راگبی هستید، حتما این شماره را هم مطالعه کنید.

مجله-Rugby-World

۳۰ آگوست ۲۰۲۲

در این شماره پیش نمایشی از فصل جدید رقابت‌های راگبی خواهیم داشت و یک سری از بازیکنانی که می‌توانند در این فصل خوش بدرخشند، مورد بررسی قرار می‌گیرند. این شماره از اطلاعات فصل گذشته و قهرمان و بهترین بازیکنان مهم صحبت می‌کند.

مجله-Rugby-World

ژانویه ۲۰۲۳

در این شماره شاهد بازگشت مسابقات اروپایی راگبی هستیم که با فرمت جدیدی در سال جاری و ۲۰۲۳ برگزاری خواهد شد. از بازیکنان برتر در این جام گفته و به سراغ قهرمان فصل پیشین خواهیم رفت. مقاله‌ها و مصاحبه‌های جالبی دیگری هم وجود دارد.

مجله-Rugby-World

جولای ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ جام جهانی راگبی رفته و بازی‌های مهم آن را بررسی می‌کنیم.

مجله-Rugby-World

آگوست ۲۰۲۳

این شماره به سراغ هنری آروندل رفته و مصاحبه‌ای جالب را با وی ترتیب می‌دهد.

مجله-Rugby-World

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره از بازیکنانی خواهد گفت که شانس بالایی برای قهرمانی در جام جهانی امسال دارند.

مجله-Rugby-World

اکتبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ تحلیل رقابت‌های جام جهانی رفته و بازی‌های مهم را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

مجله-Rugby-World

نوامبر ۲۰۲۳

این شماره از قهرمان رقابت‌های جام جهانی رونمایی کرده و یک گلوبال پارتی برای این منظور ترتیب داده است.

مجله-Rugby-World

info

Rugby World is a monthly rugby union magazine running since October 1960. It is published monthly by Future plc and edited by Owain Jones who took over from long-standing editor Paul Morgan in January 2012.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.