دانلود مجله Retro Gamer UK – شماره 250


مجله Retro Gamer UK – رترو گیمر

| شماره ۲۵۰ اضافه شد |

مجله-Retro-Gamer

مجله Retro Gamer یک نشریه بریتانیایی است و در سرتاسر جهان منتشر می‌شود. این مجله به بازی‌های ویدیویی پرداخته و به صورت کامل ان را پوشش می‌دهد. این اولین مجله تحاری است که کاملا به موضوع گیمینگ اختصاص پیدا کرده و از سال ۲۰۰۴ به بعد، به صورت ماهیانه منتشر می‌شود. این مجله برای خوانندگان علاقه مند به بازی بسیار جذاب خواهد بود و شامل مقاله‌ها و مصاحبه‌های جذابی است که می‌توانید به صورت ماهیانه دنبال کنید. راهنماهای بازی‌ها هم در این مجله وجود دارد و می‌توانید تاپ ۱۰‌ های بسیار جذابی را هم داشته باشید.

شماره ۲۲۰

در این شماره می‌توانید تاریخچه بازی‌های R.Type را مطالعه کرده و در مورد آن، راهنماهای جذابی را هم مشاهده کنید. مقاله‌های خوبی هم در این شماره وجود دارد که به بازی‌های متنوع‌تری پرداخته و می‌توانید به صورت تخصصی در مورد آن‌ها مطالعه کنید.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۱

این شماره به بازی سونیک پرداخته و حقایق جالبی را در مورد آن بررسی می‌کند. به بررسی سالگرد ۳۰ سالگی این مجموعه پرداخته و می‌توانید ۱۲ صفحه به صورت اختصاصی در مورد این شخصیت نیز مطالعه کنید. علاقه مندان به سونیک می‌توانند لحظات جذابی را با این شماره سپری کنند.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۲

این شماره به King of Fighters پرداخته و این مجموعه را به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهد. شخصیت‌های آن به صورت تخصصی بررسی شده و می‌توانید مقاله‌های جالبی را در این رابطه مطالعه کنید. شما می‌توانید این مقاله را همراه با چند راهنما مطالعه کرده و به صورت تخصصی، نکات لازم را در مورد آن مطالعه کنید.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۳

در این شماره می‌توانید با آثار استار وارز آشنا شده و مقاله‌های جالبی را در این زمینه مطالعه کنید. در ادامه به سراغ آثار ادونچر رفته و تحلیلی هم روی بهترین بازی‌های ماه خواهیم داشت. از کنسول‌های قدیمی صحبت کرده و پیشرفتی که تاکنون داشته‌اند را بررسی می‌کنیم.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۴

در این شماره می‌توانید با بررسی نینتندو ۶۴ همراه شده و نکات جالبی از این کنسول قدیمی و بیاد ماندنی را مطالعه کنید. این شماره از بازی‌های این کنسول صحبت کرده و خطرات خوب‌مان را مرور خواهد کرد. بازی‌های خاطره‌انگیز این کنسول، از دیگر مواردی است که در این شماره بررسی می‌شوند.

مجله-Retro-Gamer-UK

شماره ۲۲۵

در این شماره می‌توانید از بازی سوپر مانکی بوی اطلاعاتی را دریافت کرده و فرصت تجربه آن را داشته باشید. از بازی‌های اکشن خواهیم گفت که دارای ریتم جذابی بوده و یقینا با تجربه آن‌ها وابسته‌شان خواهید شد. مقاله‌های اضافه دیگری هم در اختیار شما خواهد بود.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۶

در این شماره می‌توانید در مورد کنسول‌های نسل‌های ابتدایی مطالب جالبی را مطالعه کرده و با مهم‌ترین بازی‌های آن‌ها همراه شوید. می‌توانید تصاویری از چند بازی مهم آن تماشا کرده و مشخصات آن‌ها را مطالعه کنید.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۳۴

در این شماره به سراغ بازی سونیک اوریجین رفته و نکات مختلف این بازی را بررسی خواهیم کرد. اطلاعات بیشتری از جهان سونیک برای شما مطرح شده و نسخه‌های مختلف آن را دنبال خواهیم کرد. یک سری مقاله جدید و جذاب هم در زمینه گیمینگ خواهیم داشت.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۴۰

در این شماره به سراغ سالگرد ۵۰ سالگی آتاری خواهیم رفت. به همین مناسب هم مجموعه‌ای از بازی‌های مخصوص آتاری برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنید. مقاله‌های دیگری از جهان گیم را هم خواهیم داشت.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۴۸

در این شماره از کنسول NES نینتندو صحبت خواهیم کرد و عملکرد آن را در نسل خودش بررسی می‌کنیم. بازی‌های جذاب این کنسول را نیز ارائه خواهیم کرد.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۵۰

در این شماره به سراغ جی تی ای وایس سیتی رفته و نکات جالبی را در مورد این بازی بیادماندنی خواهیم داشت.

مجله-Retro-Gamer

info

Retro Gamer is a British magazine, published worldwide, covering retro video games. It was the first commercial magazine to be devoted entirely to the subject. Launched in January 2004 as a quarterly publication, Retro Gamer soon became a monthly.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.