دانلود مجله Real Homes – سپتامبر 2023


اولین رای باشید!

Real Homes – مجله خانه‌های واقعی

| شماره سپتامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Real-Homes

مجله Real Homes به صورت تخصصی به مباحث پیرامون دکوراسیون و طراحی خانه پرداخته و شما را با تصاویر و نکات ارزشمندی همراه خواهد کرد. می‌توانید از طراحی‌های مختلف آن الهام گرفته و سبک دلخواه خانه خود را ایجاد کنید. سبک‌های مختلف در این مجله بررسی شده و می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی در تمامی جنبه‌های بازسازی و بهبود خانه نیز برخوردار شوید. این مجله را می‌توانید همراه با سبک جدید طراحی روانه دریافت کرده و برحسب منطقه‌ای که زندگی می‌کنید، از ایده ‌هایی که دریافت می‌کنید، با چند تغییر استفاده کنید. فراموش نکنید که این مجله دید کاملا تخصصی به مبحث دکوراسیون و طراحی خانه خواهد داشت.

می ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با چند خانه همراه شوید که طراحی قبل و بعد از آن را نشان خواهد داد. از تاثیر روشنایی در دکوراسیون صحبت کرده و نمونه‌های مختلف را به صورت تصویر خواهید دید. می‌توانید از نحوه طراحی اتاق باشگاه هم مطالب جالبی را مطالعه کنید.

مجله-Real-Homes

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره هم چندین خانه قبل از و بعد از طراحی و دکوراسیون را نمایش خواهد داد و می‌توانید به تاثیر هر ایده و هر سبک پی ببرید. از فضاهایی می‌توانید اطلاع کسب کنید که به واسطه نور خورشید، به روشنایی رسیده‌اند و نحوه طراحی دکوراسیون آن‌ها را می‌توانید یاد بگیرید.

مجله-Real-Homes

جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با اتاق‌های مختلف تابستانه آشنا شوید. این اتاق‌ها می‌توانند طراحی خاصی داشته باشند و باید این سبک‌ها را یاد بگیرید. در ادامه به چند خانه قبل و بعد از طراحی خواهیم پرداخت که بیشتر به سبک تابستانه ارتباط پیدا می‌کند.

مجله-Real-Homes

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که شما را با وسایل غیر ضروری خانه آشنا شوید. می‌توانید با کنار گذاشتن آن‌ها، فضای بهتری را در خانه داشته و یک دکوراسیون شیک و مدرن نیز ایجاد کنید. از ایده‌های موجود در این زمینه صحبت کرده و سپس به سراغ گل و گیاه ساختمانی خواهیم رفت.

مجله-Real-Homes

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره هم قرار است که با فضاهای الهام گرفته از سیستم بولد و روشنایی صحبت کرده و به فاکتورهای جالب آن توجه کنیم. از تبدیل اتاقی از خانه به محل کار صحبت کرده و طراحی دکوراسیون خاص آن را تحلیل خواهیم کرد. در ادامه هم می‌توانید با طراحی زیر شیروانی آشنا شوید.

مجله-Real-Homes

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره به ساخت خانه‌های رویایی همراه با دکوراسیون‌های جذاب پرداخته و می‌توانید ایده‌های خود را در خانه عملی کنید. از ساخت خانه رویایی صحبت کرده و به سراغ دکوراسیون‌هایی خواهیم رفت که در فصل پاییز می‌توانند مورد توجه قرار گیرند.

مجله-Real-Homes

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره تصاویر جالبی در فرم (قبل و بعد) خواهیم دید که تغییرات جالب بعد از پیاده‌سازی دکوراسیون را نشان می‌دهد. از دکوراسیون‌های پاییزی صحبت خواهیم کرد که بسیار جذاب بوده و می‌تواند خانه و محل کار شما را زینت بخشد. از ۱۰ گام برای پیاده‌سازی دکوراسیون هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Real-Homes

دسامبر ۲۰۲۱

این شماره به‌صورت کامل به طرح‌هایی اشاره می‌کند که جادویی را در زمینه دکوراسیون منزل ایجاد می‌کند. به سراغ طرح‌هایی خواهیم رفت که کمتر از ۶۰ دلار روی دست شما می‌گذارند. یکسری تصاویر جذاب هم از قبل و بعد از پیاده‌سازی دکوراسیون‌ها اشاره دارد.

مجله-Real-Homes

ژوئن ۲۰۲۲

این شماره در مورد نحوه نورپردازی و استفاده از چراغ‌های متخلف صحبت خواهد کرد و شما نیز می‌توانید اطلاعات جالبی در این رابطه دریافت کنید. از ۳۰ طرح خانواده پسند برای طراحی باغ در خانه نیز صحبت خواهیم کرد که نکات جالبی به‌همراه دارد.

مجله-Real-Homes

آوریل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ ۵۰ مورد از طراحی خانه‌هایی خواهیم گفت که زیر ۵۰ پوند برای شما هزینه خواهند داشت.

مجله-Real-Homes

می ۲۰۲۳

این شماره به سراغ ۲۰ مورد از المان‌های طراحی خواهیم رفت که زیر ۲۰ پوند برای شما هزینه خواهد داشت.

مجله-Real-Homes

ژوئن/ جولای ۲۰۲۳

در این شماره از طراحی‌های ویژه تابستونی برای شما خواهیم گفت که خنکی و تازگی را به همراه دارند.

مجله-Real-Homes

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از طراحی باغ به شیوه‌های مختلف صحبت خواهیم کرد و در ادامه ۶۰ فاکتور مهم برای طراحی هنری خانه‌ها را هم ارزیابی می‌کنیم.

مجله-Real-Homes

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ ۵۰ مورد از تغییر دکوراسیون جذاب برای خانه‌ها می‌رود که در فصل پاییز می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

مجله-Real-Homes

info

Real Homes magazine – offering inspiration, style, and expert advice in all aspects of home renovation and home improvement. Available at all good newsagents, supermarkets, and bookshops.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.