دانلود مجله Real Crime – شماره 105


اولین رای باشید!

Real Crime – جرم‌های واقعی

| شماره ۱۰۵ اضافه شد |

مجله-Real-Crime

مجله Real Crime برای آن دسته از مخاطبینی تهیه شده است که علاقه زیادی به خواندن ماجراهای وحشتناک و جنایی دارند. در این شماره‌ها، قرار است که با ماجراهای اوباش‌ها و قاتل‌ها همراه شده و داستان‌های هیجان انگیز قاتل‌های سریالی را نیز بخوانید. بزرگ‌ترین مجله جنایی جهان در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید با ویژگی‌های نفس گیر آن همراه شوید. مصاحبه‌های بی نظیری در این مجله وجود دارد و می‌توانید از عکس‌ها و تصاویر خاصی هم دیدن کنید. البته به شما توصیه می‌کنیم که حتما به روحیات خود توجه کرده در نظر داشته باشید که قرار است تصاویر جنایی و وحشتناک را در کنار مطالب این چنینی ببینید و بخوانید.

شماره ۷۷

در این شماره قرار است که به قاتلی در غرب آمریکا پرداخته و داستان قتل‌های وی را بخوانیم. از زنی خواهیم شنید که توسط پدرش به قتل رسیده و داستان بسیار عجیبی داشته است. از کابین قطاری خواهیم شنید که به طرز عجیبی در آتش گرفتار شده است.

مجله-Real-Crime

شماره ۷۸

این شماره قرار است که به قاتلی موسوم به Toy Box بپردازد. این قاتل که دیوید پارکر نام دارد، به شیوه خاصی قتل‌های خود را انجام داده و در سرتاسر آمریکا شناخته شده است. در ادامه به سراغ مستر منسون رفته و از فرشته مرگ خواهیم شنید.

مجله-Real-Crime

شماره ۷۹

در این شماره می‌توانید با مادری آشنا شوید که تنها به دلیل حرف گوش نکردن دو پسرش، آن‌ها را به قتل رسانده است. از ماجراهای ترسناکی در این شماره خواهیم خواهند که در سرتاسر جهان رخ داده است و اطلاعات عجیبی برای علاقه‌مندان خواهند داشت.

مجله-Real-Crime

شماره ۸۴

در این شماره از پسر بچه‌ای خواهیم گفت که قربانی یک اتفاق وحشتناک شده است و می‌تواند تاثیر زیادی روی ذهن شما داشته باشد. از مردی خواهیم گفت که زنی را کشته و متواری شده است. داستان‌های جالب و البته ترسناک دیگری هم روایت خواهند شد.

مجله-Real-Crime

شماره ۸۷

در این شماره قرار است که به قتل خانوادگی مک استی پرداخته و ابعاد مختلف آن بررسی کنیم. از قتل‌ها و حوادث دیگر صورت گرفته هم صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که چه منشایی داشته‌اند. از صفحه ‌های جرم هم به طور ویزه سخن به میان خواهیم آورد.

مجله-Real-Crime

شماره ۸۸

در این شماره قتل در هالیوود را بررسی کرده و سپس به سراغ یک سری اتفاقات جنایی دیگر خواهیم رفت. می‌توانید در جریان داستان‌های جنایی واقعی ماه اخیر قرار گرفته و با جزئیات آن‌ها نیز آشنا شوید. اطلاعاتی از مقتولین نیز در این شماره ارائه شده است.

مجله-Real-Crime

شماره ۱۰۱

در این شماره به سراغ قاتلی خواهیم رفت که به کانال قاتلی معروف بوده و جنایات متعددی را تجربه کرده است.

مجله-Real-Crime

شماره ۱۰۲

این شماره به زوجی می‌پردازد که با افکار شیطانی دست به جنایت زده و توسط پلیس گیر افتاده‌اند.

مجله-Real-Crime

شماره ۱۰۳

این شماره به سراغ قاتل روانی خواهد رفت که به شیوه متفاوتی قتل کرده و پس از چند قتل زنجیره‌ای گیر پلاس افتاده است.

مجله-Real-Crime

شماره ۱۰۴

این شماره به سراغ قاتلی در تگزاس خواهد رفت که به‌صورت ردیفی و سریالی آدم کشته و در نهایت گیر پلیس می‌افتد.

مجله-Real-Crime

شماره ۱۰۵

در این شماره از قاتلی خواهیم گفت که از زمان‌های گذشته دستگیر نشده و سابقه زیادی هم دارد.

مجله-Real-Crime

info

With everything from mobsters to murderers, cold cases to serial killers, Real Crime is the world’s premier true crime magazine. Every issue is packed with breathtaking features, incisive interviews with people on both sides of the law, eye-popping photos and illustrations, and more.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.