دانلود مجله Practical Electronics – می 2023

[ad_1]

مجله Practical Electronics – الکترونیک کاربردی

| شماره می ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Practical-Electronics

مجله Practical Electronics به‌عنوان اولین مجله علمی انگلستان برای علاقه‌مندان به وسایل الکترونیکی شناخته می‌شود که دوست‌داران علم را به‌خود جذب می‌کند. این مجله قدمتی طولانی دارد و علاقه‌مندانی که قصد دارند به سرگرمی و تفریح از وسایل الکترونیکی بپردازند، می‌توانند از آن بهره مند شوند. هر شماره از این مجله شامل پروژه‌های ساختمانی عملی برای علاقه‌مندان است و ویژگی‌های خاصی هم دارد که می‌توانیم به مطالب مشاوره‌ای، تبلیغاتی و غیره از تامین کنندگان الکترونیک اشاره کنیم. برخی از مطالب این مجله نیز تخصصی است و می‌توانید در صورت علاقه‌مندی، آن‌ها را مطالعه کنید. این مجله از مطالبی تشکیل شده است که علاقه‌مندان به تکنولوژی صوتی، رادیویی، خودرویی، وسایل الکترونیکی خانگی، تجهیزات آزمایشگاهی، دریایی و بسیاری از موارد دیگر را به خود جلب می‌کند. طرفداران میکرو کنترل نیز می‌توانند از پروژه‌های PICmicro این مجله لذت ببرند و کدهای منبع باز آن را به‌صورت رایگان داشته باشند.

در مجله Practical Electronics می‌توانیم مطالبی را در مورد نرم‌افزارهای الکترونیکی تخصصی نیز بخوانید و از این بین می‌توانیم به پروژه‌های PCB، کامپیوتری و موارد دیگر اشاره کنیم. به‌هر حال، خواه یک مبتدی در زمینه الکترونیک باشید یا یک دانشجو و علاقه‌مند به الکترونیک، می‌توانید در این مجله چیزهای جالبی برای خود پیدا کنید. افراد نیمه حرفه‌ای و تکنسین‌ها نیز می‌توانند مطالب و تصاویر جالبی در این مجله پیدا کنند.

کلکسیون تمام شماره‌های سال ۲۰۲۰

به‌عنوان اولین آپدیت از مجله Practical Electronics، تمامی شماره‌های سال ۲۰۲۰ را برای شما آماده کرده‌ایم و اگر فرصت نداشتید که به‌صورت منظم، این شماره‌ها را در طول سال مطالعه کنید، شاید هم‌اکنون فرصت مناسبی است که همه‌ی آن‌ها را به‌صورت یکجا داشته باشید. این سری شامل ۱۲ شماره از تمام ماه‌های سال ۲۰۲۰ است و می‌توانید با بهترین کیفیت و با فرمت PDF، همه‌ی آن‌ها را داشته باشید. می‌توانید این سری را دریافت کرده و آماده‌ی انتشار ماهانه‌ی مجله در سال ۲۰۲۱ باشید که ما نیز از این پس در اسرع وقت شماره‌های جدید را در همین مطلب به‌روزرسانی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

دانلود-مجله-Practical-Electronics

ژانویه ۲۰۲۱

در این شماره از مجله به سراغ آخرین ابزار آلات مربوط به رشته الکترونیک خواهیم رفت. نویسندگان این شماره در مورد سایر موضوعات این رشته نیز صحبت کرده‌اند و بازهم شاهد مصاحبه‌های هیجان انگیزی از افراد مختلف هستیم. این شماره شامل تکنولوژی‌هایی است که انتظار داریم در سال ۲۰۲۱ آن‌ها را ببینیم و پیش بینی دنیای الکترونیک نیز به‌صورت مفصل در این شماره به بحث گذاشته خواهد شد.

دانلود-مجله-Practical-Electronics

فوریه ۲۰۲۱

در این شماره نیز ادامه‌ای بر مباحث الکترونیکی خواهیم داشت و به تکنولوژی بیشتری در سال ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت. در این مجله سیستم کنترل و نظارت با استفاده از فناوری ۴G را خواهیم داشت و در صفحاتی نیز سیستم آنالیز Bargain را بررسی می‌کنیم. این شماره بیشتر روی سیستم‌های کنترل تمرکز دارد و البته که مصاحبه‌های جذابی را نیز در صفحات آخر مجله خواهیم داشت. این شماره دارای ۷۶ صفحه بسیار باکیفیت است.

دانلود-مجله-Practical-Electronics

مارس ۲۰۲۱

در این مجله مباحث ویژه‌ای را بررسی خواهیم کرد و در ابتدا به سراغ پدال‌های مخصوصی خواهیم رفت که در سال جدید طاحی جدیدی به خود پیدا کرده‌اند. در ادامه به سراغ تم‌های برنامه نویسی رفته و خواهیم دید که وسایل الکترونیکی به چه شیوه‌ای پیاده‌سازی می‌شوند. مصاحبه‌های جذاب دیگری هم داریم که در کنار راهنمای خرید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

مجله-Practical-Electronics

می ۲۰۲۱

در شماره‌ی جدید مجله Practical Electronics می‌توانید اکولایزرهای جدیدی را نظاره کنید که به‌تازگی وارد بزار شده سات. از ابزارهای نرم‌افزاری خواهیم گفت که برای توسعه‌ی بردهای PIC18F ارائه شده‌اند و تحول جدیدی را در صنعت الکترونیک ایجاد می‌کنند. در ادامه به سراغ آلتیمترهای جدید خواهیم رفت و شبکه‌های جدید را نیز بررسی خواهیم گرفت. بخش‌های متنوع قبلی نیز همچنان به قوت خودشان باقی هستند و می‌توانید از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید.

مجله-Practical-Electronics

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره از مجله، باکس‌های باند پهن RCL را بررسی کرده و سپس به سراغ طرح‌هایی خواهد رفت که کمپانی‌های بزرگ در سال جدید از آن‌ها استفاده می‌کنند. از تولید کنندگان سیگنال برای شما خواهیم گرفت و بهترین نمونه‌های آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

مجله-Practical-Electronics

جولای ۲۰۲۱

در این شماره از تاچ اسکرین‌هایی صحبت خواهیم کرد که در جعبه وسایل الکترونیکی قرار گرفته و کاربردهای متنوعی می‌تواند داشته باشد. از تاچ کنترل‌هایی صحبت خواهیم کرد که می‌توانید به صورت اختصاصی در دستگاه‌های خود به کار ببرید. در نهایت از یک سیستم کمکی هم صحبت خواهیم کرد که توسط شرکت‌های مختلف ساخته می‌شود.

مجله-Practical-Electronics

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که از دستگاه‌های پاور حرفه‌ای صحبت کرده و با قطعات آن آشنا شویم. می‌توانید با خازن‌های مختلف آن آشنا شده و سوئیچ‌های بهتری را روی دستگاه‌ها به کار ببندید. هرکدام از این قطعات در محصولات مختلف به کار برده شده و می‌توانید با Aproach آن‌ها آشنا شوید.

مجله-Practical-Electronics

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره قرار است که به سراغ ساخت دستگاه‌های موردنیاز برای خانه رفته و شما را با نحوه سرهم کردن و ساخت آن‌ها آشنا کند. نکات جالبی در مورد کلینرهای خانگی داشته و می‌توانید با USB های بسیار قدرتمند و ساخت آن‌ها هم آشنا شوید.

مجله-Practical-Electronics

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با قطعات جدیدی که برای دریافت وای فای ارائه شده است، آشنا شده و سپس به سراغ فناوری USB‌ رفته و برخی از فناوری‌های مهم آن را بررسی کنید. از کلینرهای جدیدی صحبت خواهیم کرد که قدرت بالایی داشته و برای سازمان‌ها قابل استفاده خواهد بود.

مجله-Practical-Electronics

دسامبر ۲۰۲۱

این شماره از مجله به سراغ سازه‌های دیجیتالی خواهد رفت که برای دریافت سیگنال کاربرد داشته و ساخت و ساز ساده‌تری نسبت به دستگاه‌های دیگر دارند. می‌توانید با دستگاه‌های اندازه گیری ولت و آمپر نیز همراه شده و با نحوه کارکرد آن‌ها آشنا شوید.

مجله-Practical-Electronics

فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید اطلاعات جالبی از تراشه‌های جدید دریافت کرده و برنامه نویسی فلو کد آن‌ها را بررسی کنیم. از مانیتورینگ باتری‌ آن‌ها اطلاعات جالبی دریافت می‌کنید و در نهایت می‌توانید به سراغ متریک‌های AC رفته و نکات مختلف آن را بررسی کنید.

مجله-Practical-Electronics

مارس ۲۰۲۲

این شماره قرار است که شما را به جهان الکترونیک در سال جدید ببرد. باتری‌ها، باس‌ها و ایندیکاتورها اصل صحبت در این شماره خواهند بود و علاقه‌مندان به وسایل الکترونیکی و برق می‌توانند با این شماره همراه شوند. لینک سریال‌های جدید دستگاه‌ها نیز بررسی خواهد شد.

مجله-Practical-Electronics

دسامبر ۲۰۲۲

در این شماره به سراغ بردهای ترینر SMD رفته و تحلیل روی مدل‌های مختلف آن خواهیم داشت. از تستر کابل USB صحبت کرده و سپس یک پیکومایت را با کمک ریدر اثر انگشت ایجاد خواهیم کرد. در بخش دیگری از مجله هم آمپلی‌فایر جدیدی را بررسی می‌کنیم.

مجله-Practical-Electronics

می ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ SMD های بهبود یافته رفته و یک سری تست روی آن‌ها خواهیم داشت.

مجله-Practical-Electronics

info

Practical Electronics (PE) is the No. 1 UK magazine for hobby electronics enthusiasts everywhere. Each month’s issue is packed with practical constructional projects for the hobbyist, special features, advice and adverts from specialist electronics suppliers and more besides.

There’s something to appeal to audio, radio, automotive, home, test equipment, marine and many more interests. Microcontroller fans will enjoy our PICmicro projects and free source codes are usually downloadable too.

PE also sells specialist electronics software, CD ROMs, books, project PCBs and more in our Online Shop.
Whether you’re an electronics novice, student, amateur electronics enthusiast, semi-pro or technician, PE will have something for you.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.