دانلود مجله New Scientist – شماره 25 نوامبر 2023

[ad_1]

New Scientist – دانشمند جدید

| شماره ۲۵ نوامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-New-Scientist

مجله New Scientist به جدیدترین تحولات علم و فناوری پرداخته و تاثیرات آن را در زندگی کنونی انسان بررسی می‌کند. می‌توانید با بهترین دانشمندان همراه شده و مقاله‌های آن را در زمینه‌های مختلفی که در جهان به رسیده است، بررسی کنید. تحریریه اخبار نیز سعی کرده که پیشرفت‌های موجود در این زمینه را به‌صورت کامل بررسی کرده و به زبانی مختصر و روشن آن‌ها را برای شما شرح دهد. کشفیات جدید و پیشرفت‌های صورت گرفته در زندگی روزمره امروز نیز بررسی شده و علم در آینده نیز مورد بررسی جالبی قرار می‌گیرد.

۱۴ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با دنیای واکسن کووید ۱۹ همراه شده و اتفاقات افتاده در جهان را در این راستا بررسی کنید. از فایزر و مدرنا خواهیم گفت که به‌عنوان مهم‌ترین واکسن‌های پیشگیری از کرونا شناخته می‌شوند. تمام اطلاعات لازم در زمینه واکسن در این شماره بررسی خواهد شد.

مجله-New-Scientist

۲۱ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید به مباحث خارج از جهان عرب پرداخته و انسانیت را در این سرزمین بررسی کنید. به سراغ اتفاقاتی خواهیم رفت که در کشورهای عرب رخ داده و گزارش‌های ویژه‌ای هم در این راستا منتشر شده است که خواندن آن‌ها اطلاعات خوبی به ما خواهد داد.

مجله-New-Scientist

۲۸ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با علم کوانتوم آشنا شده و پیشرفت‌های صورت گرفته را در این راستا بررسی کنید. می‌توانید با پیشرفت‌هایی که ارتش نازی در غنی سازی اورانیوم داشتند همراه شده و چند گزارش جالب را در این زمینه مطالعه کنید. بحث‌های دیگری هم در مورد پاسپورت‌هایی مطرح خواهد شد که در دوران کرونا صادر می‌شوند.

مجله-New-Scientist

۴ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با واقعیات کرونا همراه شده و اطلاعات مختلف موجود در آن را در کنار هم دیگر قرار داده و با یک تحلیل درست، با جهانی که کرونا ساخته است، آشنا شوید. در ادامه اطلاعات جدید کشف شده از سیاره مریخ نیز همراه خواهید شد.

مجله-New-Scientist

۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱

در شماره جدید مجله دانشمند جدید می‌توانید با پیشنهاداتی روبرو شوید که در زندگی روزمره می‌توانند به شما کمک کنند. از روند تغذیه و میزان خواب و اقلام استفاده شده گرفته تا مسافرت‌هایی که می‌توانند به شما کمک کنند تا روحیات و زندگی بهتری داشته باشید.

مجله-New-Scientist

۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره شما را با مطالب عمومی در مورد کووید ۱۹ همراه خواهد کرد. از دانسته‌های جدیدمان در مورد گونه‌های مختلف این ویروس رومایی خواهیم کرد و اطلاعاتی در مورد روند پیشرفت و تاثیرات واکسیناسیون در آینده دریافت خواهیم کرد که می‌تواند جذاب باشد.

مجله-New-Scientist

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با اطلاعات پارادوکس در مورد چاله سیاه آشنا شده و به کشفیات بیشتری از دانشمندان دست پیدا کنید. این شماره این موضوع را موشکافی کرده و در ادامه به دانستنی‌هایی می‌پردازد که به تازگی از ویروس کرونا دست پیدا کرده‌ایم.

مجله-new-scientist

۲ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعات جالبی در مورد احساس جوانبی دریافت کرده و از دانسته‌های جدید دانشمندان هم اطلاع پیدا کنید. مقاله‌های جالبی در این باره منتشر شده است که نظر جالب دانشمندان مختلف را در مورد آن هم می‌توانید داشته باشید.

مجله-New-Scientist

۹ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با هوش مصنوعی همراه شوید که تکنولوژی و کل زندگی انسان را با تحول بزرگی روبرو ساخته است و به‌عنوان سورپرایزی در جهان ما محسوب می‌شود. این شماره از اختراعات انسانی خواهد گفت که روی هوش مصنوعی استوار شده است.

مجله-New-Scientist

۱۶ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعاتی در مورد دانش واکسن کسب کرده و در روزهایی که واکسن کرونا بیش از هر دیگری در معرض توجه قرار دارد، دانش خود را در این زمینه بیشتر کنید. موارد جالب‌تری هم در این شماره خواهید خواند.

مجله-New-Scientist

۲۳ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از تغییرات آب و هوایی خاصی که در جهان روی می‌دهد اطلاعاتی را کسب کنید. این شماره این موضوعات متنوعی را موشکافی کرده و در ادامه به دانستنی‌هایی می‌پردازد که به تازگی از ویروس کرونا دست پیدا کرده‌ایم.

۳۰ اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید در مورد سبزیجات و تاثیرات آن در سلامتی افراد مطالب جالبی را از لحاظ علمی مطالعه کنید. در این مجله تصاویری هم از مطالب آماده شده است که برای درک بهتر موضوع می‌تواند برای شما مناسب باشد. مقاله‌های جالبی هم خواهیم داشت.

مجله-New-Scientist

۶ نوامبر ۲۰۲۱

این شماره از علومی خواهد گفت که تاکنون بازگو نشده است و در مورد شدنی بودن یا نبودن آن‌ها بحث‌هایی را مطرح خواهد کرد. می‌توانید در مورد سایر علوم هفته هم اطلاعاتی را کسب کرده و با تصاویر جذاب هفته نیز همراه شوید. راهنماهای جالبی هم در این شماره وجود دارد.

مجله-New-Scientist

۲۰ نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره به چراهای مختلفی پایخ داده خواهد شد. از چرایی وجود ما گرفته تا چرایی نظم بخشیده شدن به عالم هستی صحبت خواهیم کرد و شماره بسیار جالبی را خواهیم داشت که همه چیز را از نظر علمی مورد بررسی قرار می‌دهد و تصاویر جالبی هم دارد.

مجله-New-Scientist

۱ ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره از پارادوکس پیرامون غذا صحبت خواهیم کرد و فلسفه پیرامون آن را نیز بررسی خواهیم کرد. باز هم مقاله و اخبار متفاوتی در این شماره وجود دارد و یقینا می‌تواند برای شکا جذاب و خواندنی باشد. از سالی خواهیم گفت که شروع شده و روند متفاوتی می‌تواند داشته باشد.

مجله-New-Scientist

۵ فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید از فضا و Space-Time اطلاعات جالبیرا دریافت کنید. نسل جدیدی از دستگاه‌های موجود در علم نجوم به شما معرفی خواهد شد که نقش پررنگی در کسب علم دارند و همگی را در این هفته مورد بررسی قرار خواهیم داد و می‌توانید لذت ببرید.

مجله-New-Scientist

۱۹ فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید از نورون‌های مربوط به مغز شنیده و ببینید که چطور آن‌ها برای ذهن آگاهی به کار گرفته شده‌اند و چه عملیاتی در مغز صورت می‌گیرد. در ادامه می‌توانید نکات علمی جالب دیگری از بدن انسان یاد بگیرید که احتمالا اولین بارتان خواهد بود.

مجله-New-Scientist

۲۶ فوریه ۲۰۲۲

این شماره به‌صورت اختصاصی به ویروس کرونا پرداخته و از دورانی می‌گوید که بر جهان سخت گذشته است، اما قرار است که بعد از مدت‌ها انسان آن را شکست دهید. نکات مهم دیگری هم در ادامه مطرح می‌شوند که مربوط به علوم در هفته جاری بوده است.

مجله-New-Scientist

۱۹ مارس ۲۰۲۲

این شماره قرار است که از بیگ بنگ صحبت کرده و نظریه‌های پیرامون آن را که جدیدا کشف شده است را بررسی کند. از اخبار و اطلاعات مهم علمی هفته اخیر هم صحبت کرده و یک سری مقاله‌های جدید و جالب هم خواهیم داشت که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست.

مجله-New-Scientist

۲ آوریل ۲۰۲۲

در این شما ره قصد داریم که علوم جدید پیرامون نجوم و مسائل پیرامون آن را مورد بررسی قرار دهیم. علوم در هفته‌ای که گذشت نیز به‌صورت کامل بررسی شده و می‌توانید نکات جذابی را در این زمینه دریافت کنید. همچنان مقاله‌های کوتاه و بلند جالبی هم در این شماره منتشر شده است.

مجله-New-Scientist

۹ آوریل ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که پا به عصر سنگی گذاشته و نکات علمی بسیار مهم آن را مورد بررسی قرار دهیم. یک سری مصاحبه‌ها با مورخان هم خواهیم داشت تا بتوانید اطلاعات جالبی در این زمینه دریافت کنید. اخبار مهم هفته نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مجله-New-Scientist

۲۳ آوریل ۲۰۲۲

شماره جدیدی از مجله منتشر شده است که می‌توانید در آن مقاله‌ها و نکات جالبی را در مورد زندگی زیر آبی مطالعه کرده و تاثیر انسان روی این زیست بوم را تماشا کنید. حقایقی تلخ هم در این زمینه مطرح می‌شود که نشان از نابودی چرخه محیط زیست است.

مجله-New-Scientist

۴ ژوئن ۲۰۲۲

این شماره به یک سری مسائل مد پرداخته و در مورد تاثیر رنگ سبز در این موضوع صحبت می‌کند. نکات جالبی با کیفیت بالا در این شماره مورد بررسی قرار گرفته است و می‌توانید نکات و ترفندهای لازم را در زمینه مد دریافت کنید. این شماره صفحات جالب بیشتری هم دارد.

مجله-New-Scientist

۱۶ جولای ۲۰۲۲

در این شماره به سراغ آب درمانی رفته و نکات جالبی را در مورد آن مطرح خواهیم کرد. از زنبورها و تفاوت‌شان با زنبور عسل خواهیم گفت و سپس اخبار و اطلاعات مهم پیرامون دنیای علم را هم بررسی خواهیم کرد. این شماره هم عکس‌های جالبی دارد.

مجله-New-Scientis

۱ آوریل ۲۰۲۳

در این شماره نکاتی پیرامون چین و چروک صورت مطرح شده و از روش‌های درمان آن به شیوه‌های مختلف برای شما صحبت خواهیم کرد. نکات و مقاله‌های دیگری هم در این شماره وجود دارد که در این هفته می‌توانید آن‌ها را دنبال کرده و سرگرم شوید.

مجله-New-Scientist

۶ می ۲۰۲۳

این شماره به یک سری مسائل مختلف پرداخته و در مورد تاثیر هوش مصنوعی در جهان جدید خواهیم گفت. نکات جالبی با کیفیت بالا در این شماره مورد بررسی قرار گرفته است و می‌توانید نکات و ترفندهای لازم را در زمینه مد دریافت کنید. این شماره صفحات جالب بیشتری هم دارد.

مجله-New-Scientist

۱۳ می ۲۰۲۳

در این شماره در مورد تفکر پیرامون مسائل مختلف صحبت خواهیم کرد. نحوه تفکر و واکنش‌های بدن در این راستا بررسی شده و در مورد نکات مختلف بحث خواهیم کرد. این مسائل کمک می‌کند که با بدن بیشتر آشنا شده و با تمریناتی روند تفکر را بهبود بخشیم.

مجله-new-scientist

۳ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ نحوه عملکرد مغز رفته و نورون‌های موجود در آن برای این منظور ارزیابی می‌کنیم.

مجله-New-Scientist

۱۰ ژوئن ۲۰۲۳

این شماره به سراغ زندگی بعد از مرگ رفته و نکات مهمی را در مورد این موضوع و اعتقادات پیرامون آن بررسی می‌کند.

مجله-New-Scientist

۲۴ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با شماره‌های شگفت انگیز زندگی آشنا شده و فلسفه پشت هر کدام را هم تحلیل کنید.

مجله-New-Scientist

۸ جولای ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با ساخت و ساز واقعیت صحبت کرده و نکات علمی آن را بررسی خواهیم کرد. اخبار و اطلاعات جدید هم مرور می‌شود.

مجله-New-Scientist

۵ آگوست ۲۰۲۳

این شماره در مورد عالم هستی و حافظه آن صحبت کرده و به کشفیات تازه بشر در مورد آن می‌پردازد.

مجله-New-Scientist

۲۶ آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از حریم خصوصی صحبت کرده و لزوم رعایت آن توسط شرکت‌ها را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-New-Scientist

۲ سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از یک سری راه‌های هوشمندانه صحبت خواهیم کرد که برای رسیدن به آرامش و پر کردن اوقات فراغت می‌توانید به سراغش روید.

مجله-New-Scientist

۹ سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از تئوری جذابی صحبت خواهیم کرد که موجودیت هستی را به تصویر می‌کشد.

مجله-New-Scientist

۱۶ سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره یک سری مقالات آموزشی جالب در مورد نکات علمی با شما در میان گذاشته و اخبار و اطلاعات مهم هفته را بررسی می‌کنیم.

مجله-New-Scientist

۲۳ سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از ستاره مشکی صحبت کرده و تئوری‌های مطرح شده در مورد آن را بررسی می‌کنیم.

مجله-New-Scientist

۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره یک سری مقالات آموزشی جالب در مورد نکات علمی با شما در میان گذاشته و اخبار و اطلاعات مهم هفته را بررسی می‌کنیم.

مجله-New-Scientist

۲۵ نوامبر ۲۰۲۳

این شماره از نکات علمی در مورد خواب عمیق برای شما گفته و نکات آموزشی جالبی دارد.

مجله-New-Scientist

info

New Scientist covers the latest developments in science and technology that will impact your world. New Scientist employs and commissions the best writers in their fields from all over the world. Our editorial team provides cutting-edge news, award-winning features, and reports, written in concise and clear language that puts discoveries and advances in the context of everyday life today and in the future.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.