دانلود مجله Mens Health UK – اکتبر 2023


مجله Men’s Health UK – سلامت مردان

| شماره اکتبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Mens-Health

مجله Mens Health UK یکی از نشریه‌های معتبر در زمینه سلامت مردان است که نکات و مشاوره‌های بسیار جذابی برای مورد همه‌ی چیزهایی که مردان باید به آن توجه کنند، دارد. شما می‌توانید برای داشتن تناسب اندام، سلامت و شادی بیشتر از تمام نکات این مجله استفاده کنید. این مجله هر ماه منتشر شده و به موضوعاتی در زمینه مردان می‌پردازد. مجله دارای کیفیت بسیار بالایی است و می‌تواند در حاشیه تناسب اندام، کاهش وزن و سلامتی عمومی مردان، به موارد دیگری نیز بپردازد. این مجله شامل بهترین توصیه‌ها در مورد مواد غذایی، تغذیه سالم و وعده‌های غذایی است که بسته به شرایط خود می‌توانید آن‌ها را مصرف کنید.

در مجله Mens Health UK می‌توانید سبک زندگی خود را تغییر داده و با تغییر عادات خود، به آراستگی بیشتر و بدن سالم‌تر دست پیدا کنید. نتایج خواندن این مجله برای شما عالی خواهد بود و می‌توانید اساسا از تمام نکات مجله استفاده‌ی لازم را ببرید. این مجله دنیای شما را زیر و رو خواهد کرد و شامل نکات ارزشمندی در راستای اهدافی است که برای خود تعیین کرده‌اید.

۲۲ مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، به نکات ارزشمندی در مورد روش‌های بزرگ کردن بازوها و فرم دهی شکم مطالعه خواهیم کرد. این شماره مصاحبه‌های جذابی هم به همراه دارد و می‌توانید از نکت ارزشمند در زمینه کاهش استرس در هنگام ورزش نیز استفاده کنید. می‌توانید سبک زندگی خود را تغییر داده و نکاتی در زمینه رسیدن به سوددهی بیشتر در خلال تمرین کمتر دست پیدا کنید. این شماره از مجله نکاتی نیز برای رژیم‌های غذایی مختلف در هنگام بدنسازی خواهد داشت.

مجله-Mens-Health

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نحوه تغذیه در دوران رژیم آشنا شده و بدن خود را آماده رشد عضلانی کنید. این شماره به شما کمک می‌کند که با روش‌های تغذیه خوب و البته خوشمزه همراه شده و بهترین وضعیت را بدون عذاب کشیدن داشته باشید.

مجله-Mens-Health

اکتبر ۲۰۲۱ (استرالیا)

در این شماره می‌توانید با شروع بدنسازی همراه شده و از المان‌های لازم برای آمادگی در این راستا نیز پرده‌برداری کنید. از ۵۰ مورد از بهترین و بدترین غذاها برای یک بدنساز صحبت خواهیم کرد و می‌توانید عادات بد غذایی خو را حذف کنید و آن‌ها را بهینه کنید.

مجله-Mens-Health

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با چندین راه برای بزرگ کردن عضلات بازو همراه شده و دانسته‌های خود را مرور کنید. می‌توانید قدرت و سرعت را در ورزش بدنسازی خود وارد کرده و به تصاویر جالب این مجله نیز توجه داشته باشید. دیو باتیستا بار دیگر روی جلد مجله دیده می‌شود.

مجله-Mens-Health

دسامبر ۲۰۲۱ (استرالیا)

در این شماره می‌توانید با کودی سیمپسون و راهکارهای وی برای سلامت اندام و بدن‌سازی صحیح همراه شوید. می‌توانید با یک سری روش‌های جالب برای رشد عضلات همراه شده و نکات سلامتی جالبی را هم در ادامه از وی دریافت کنید. این شماره مخصوصا استرالیا منتشر شده است.

مجله-Mens-Health

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید در مورد قدرت ذهنی در تناسب اندام مطالبی را دریافت کنید. همیشه ذهن کاربردی اساسی در ورزش داشته است و یک ورزشکار حرفه‌ای همیشه باید ذهن خود را قوی نگه داشته و بتواند فعالیت آن را هم راستا با حرکات ورزشی خود داشته باشد.

مجله-Mens-Health

فوریه ۲۰۲۲ (استرالیا)

در این شماره قرار است که نکات جالب دیگری در مورد سلامتی دریافت کرده و از توانایی‌های خاص بدن هم مقاله‌هایی را داشته باشید. از تمرین ۴ هفته‌ای خواهیم گفت که خاص بوده و بدن شما را در یک شرایط ایده‌آل قرار خواهد داد. کافی است که این مطلب را دنبال کرده و لذت ببرید.

مجله-Mens-Health

می ۲۰۲۳

در این شماره از تغذیه سالم برای بدنسازان صحبت خواهیم کرد. از رسپی‌هایی خواهیم گفت که می‌توانید هم رژیم غذایی خود را با آن حفظ کرده و هم یک غذای خوشمزه و عالی را تجربه کنید. ۲۴ راه جالب برای عضله سازی با کمک تغذیه را هم بررسی می‌کنیم.

مجله-Mens-Health

ژوئن ۲۰۲۳

این شماره شامل روش‌هایی برای زندگی سالم در کنار ورزش بدن‌سازی بوده و می‌توانید بر اساس سن خود ورزش‌های خوبی را کار کنید.

مجله-Mens-Health

جولای ۲۰۲۳

در این شماره از روش‌هایی برای داشتن بزرگ‌ترین بازو صحبت خواهیم کرد و تمرینات سخت ۲۸ روزه را برای‌تان ارائه می‌کنیم.

مجله-Mens-Health

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از روش‌هایی خواهیم گفت که برای رشد بدن خود به آن‌ها نیاز دارد و نحوه مدیریت ذهن برای تمرکز را نیز مطرح می‌کنیم.

مجله-Mens-Health

اکتبر ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ درس‌هایی برای بدنسازان خواهیم رفت که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این درس‌ها جهت تمرین بهتر در باشگاه‌ها کاربرد دارند.

مجله-Mens-Health

info

Men’s Health is the UK’s best-selling quality men’s magazine packed with expert tips and advice on everything today’s man needs to feel fitter, healthier, and happier. Every month Men’s Health delivers the inside track on the subjects that matter most to men. Naturally there’s fitness, weight loss and general health plus the best advice on food, nutrition and meal plans. The award-winning Men’s Health also delivers the very best in sex and relationships, gear, style, grooming, travel and wealth. Small steps, big results: It’s an essential read for any man who wants to make his life better without turning his world upside down.
Source: https://freemagazines.top/mens-health-uk-april-2021

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.