دانلود مجله Mens Fitness UK – سپتامبر 2023


Men’s Fitness UK – مجله بدنسازی مردان

| شماره سپتامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Mens-Fitness

مجله Mens Fitness نکات لازم را برای زندگی بهتر مردان آموزش داده و می‌توانید سبک زندگی خود را با ان تغییر دهید. می‌توانید زندگی فعال‌تری داشته و با وارد کردن ورزش در زندگی خود، سلامت بیشتری را در سنین مختلف تجربه کنید. این مجله اطلاعات جالبی برای‌تان به همراه داشته و می‌توانید در کنار داشتن تناسب اندام، از نظر ذهنی و عاطفی هم در شرایط ایده آل باشید. شما می‌توانید زندگی متعادلی را برای خود ایجاد کرده و به اهداف خود در زندگی دست پیدا کنید. هدف این مجله، آماده کردن مردان برای زندگی بهتر، همراه با سرگرمی و اطلاعات بیشتر در زندگی است.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید نحوه تمرین دادن بازوها به شیوه صحیح آشنا شده و بالا تنه خود را در یک روز پرفشار، تمرین دهید. در ادامه با نحوه الهام گیری از تمرین‌های موجود همراه شده و می‌توانید در انتهای حرکات روز، با تمرینات پشت نیز همراه شوید. در مورد نحوه استفاده از وزن بدن و وزن دمبل و هالتر هم یک مقاله جالب برای شما خواهیم داشت.

مجله-Mens-Fitness

می ۲۰۲۱

این شماره قرار است که شما را با نحوه انجام تمرینات برای داشتن یک بدن فیت آشنا کند. بدن فیت علیرغم داشتن اعتماد به نفس، می‌تواند زندگی بهتری را نیز برای هر فردی ایجاد کند. در ادامه به سراغ ۱۰ روش دوچرخه سواری در فضای باز رفته و نکات لازم برای کاهش وزن را نیز بررسی خواهیم کرد.

مجله-Mens-Fitness

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره شما را با نحوه انجام تمرینات قدرتی آشنا کرده و می‌توانید قدرتمندتر از همیشه در باشگاه حاضر شوید. با تاثیرات مخصوص آب در هنگام تمرین آشنا شده و نوشیدن آن در مواقع صحیح را یاد خواهید گرفت. می‌توانید با تمرینات فول بادی همراه شده و آن‌ها را انجام دهید.

مجله-Mens-Fitness

جولای ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ کار با بندها و تاثیر آن روی بدن صحبت خواهیم کرد. ۱۰ مورد از بهترین کفش‌های مخصوص دویدن را معرفی کرده و می‌توانید با نکات جالبی از رقابت‌های توردوفرانس هم آشنا شوید. از نحوه کول داون کردن بعد از مسابقه هم صحبت‌های جالبی خواهیم داشت.

مجله-Mens-Fitness

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره شما را با بهترین کفش‌های مخصوص باشگاه آشنا خواهیم کرد و می‌توانید یک بدن فیزیکی بسیار قدرتمند در طول زمان ایجاد کنید. از لیفتینگ المپیکی صحبت خواهیم کرد و می‌توانید برای شروع ورزش، نکات جالبی را در این شماره مطالعه کنید.

مجله-Mens-Fitness

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با ساخت عضله به روش‌های ساده‌تر همراه شده و تمرینات خود را حتی در خارج از باشگاه و در دوران کرونا نیز دنبال کنید. این شماره شامل عملکردی است که می‌توانید با تغذیه جلو برده و به جاهای بسیار جالبی برسید.

مجله-Mens-Fitness-UK

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با چربی سوزی بیشتر عضله‌ها آشنا شده و بهترین تمرینات آن را دنبال کنید. در ادامه از ۷ حرکت عالی با کش مخصوص باشگاه همراه خواهید شد و می‌توانید قدرتمندتر از همیشه به تمرینات خود ادامه دهید. در مورد افزایش مهارت در زمینه قدرت و دوندگی بیشتر هم مطالب جالبی را خواهید خواند.

مجله-Mens-Fitness

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره اهمیت بدنسازی و رسیدن به بدن فیت را برای سلامتی بررسی خواهیم کرد. از مواد غذایی مهم برای حفظ امنیت بدن در فصل سرد سال را هم بررسی خواهیم کرد. در نهایت تصاویر جالبی از ورزش بدنسازی هم برای شما خواهیم داشت.

مجله-Mens-Fitness

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید قدرت ذهنی خود را در تمرینات ورزشی خود افزایش دهید تا بتوانید تاثیر بهتری را از ورزش خود دریافت کنید. همه چیز دست به دست هم خواهند داد تا بتوانید عضلات خود را افزایش داده و حتی در زمینه کاهش وزن نیز موفق عمل کنید.

مجله-Mens-Fitness

مارس ۲۰۲۳

در این شماره با مارکوس اسمیت همراه شده و راهنمایی‌های وی پیرامون داشتن بدنی فیت و سالم را خواهیم داشت. نکات تاثیرگذار پیرامون رشد عضلات را هم از زبان وی می‌شنویم.

مجله-Mens-Fitness

آوریل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ راه‌هایی جهت عملکرد بهتر در هایروکس رفته و سپس از ساخت عضلات قوی در عین کاهش وزن هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Mens-Fitness

می ۲۰۲۳

این شماره به سراغ ارائه روش‌هایی جهت کاهش وزن سریع رفته و یک سری رژیم غذایی موفق معرفی می‌کند. روش‌هایی هم برای داشتن زندگی سالم با ورزش ارائه می‌شود.

مجله-Mens-Fitness

ژوئن ۲۰۲۳

این شماره از راهکارهایی صحبت می‌کند که می‌توانید بدن خود را قدرتمند و استوار ساخته و تمرینات روزانه مخصوص آن را انجام دهید. از تغذیه صحیح برای رشد عضلات هم خواهیم گفت.

مجله-Mens-Fitness

جولای ۲۰۲۳

در این شماره از مسابقات تمرینات خانگی در سال ۲۰۲۳ صحبت کرده و برندگان را معرفی می‌کنیم. راهکارها و روش‌هایی برای بهبود عملکرد در ورزش مطرح شده و مقاله‌های ورزشی دیگری هم خواهیم داشت.

مجله-Mens-Fitness

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از عضله سازی به شیوه‌های آسان گفته و یک سری تمرینات جالب هم مطرح خواهیم کرد.

مجله-Mens-Fitness

info

Men’s Fitness is for men who want to get more out of their lives and celebrates an upbeat, optimistic, pro-active lifestyle. Men’s Fitness recognizes that mental and emotional fitness is vital to balanced living and aims to offer active and aspirational men – entertainment, information and inspiration.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.