دانلود مجله Maximum PC – سپتامبر 2023


مجله Maximum PC – ماکسیمم پی سی

| شماره سپتامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Maximum-PC

مجله Maximum PC که پیشتر از این با نام Boot منتشر می‌شد، به‌صورت اختصاصی در مورد محصولات و سخت افزار کامپیوترهای شخصی پرداخته و تمام مسائل پیرامون آن را بررسی می‌کند. بنابراین اگر به سخت افزار کامپیوتر علاقه مند هستید و قصد دارید که دانش خود را بالا ببرید، این مقاله یقینا یکی از بهترین‌ها است و می‌توانید تمرکز خود را روی توضیحات فنی و آموزش‌های آن بگذارید. این مجله محصولات پی سی را بررسی کرده و توضیحات تکمیلی در مورد هرکدام از آن‌ها خواهد داشت. می‌توانید مقاله‌های این مجله را معرفی کرده و برحسب علاقه خود جلو بروید.

آوریل ۲۰۲۱

این شماره از مجله به چالش‌های پیاده سازی یک کامپیوتر خواهد پرداخت و راه حل هرکدام را بررسی خواهد کرد. از تست سیستم صوتی کامپیوتر گفته و سپس به سراغ راهنمای گام به گام قرار دادن قطعات کامپیوتر در جای خودشان خواهد رفت.

مجله-Maximum-PC

می ۲۰۲۱

این شماره به سراغ واقعیت مجازی رفته و نحوه تجربه آن با کامپیوتر را تحلیل می‌کند. از کریپتو ماینینگ‌ها گفته و بررسی می‌کند که این سیستم‌ها چگونه عمل می‌کنند. از راهنمای گام به گام پیاده سازی یک سیستم واقعیت مجازی نیز صحبت خواهد شد و در نهایت به سراغ افزایش سرعت ماینینگ خواهیم رفت.

مجله-Maximum-PC

ژوئن ۲۰۲۱

امروز و در این شماره به سراغ پرینت، مود کردن و ساخت کامپیوتر خواهیم رفت. از بهترین راه برای پرینت گرفتن صحبت کرده و پروژه‌های و ایده‌های مختلف در این زمینه را چک خواهیم کرد. از سیستم آنالیز ایکس ری صحبت کرده و از چگونگی کار هرکدام خواهیم گفت.

مجله-Maximum-PC

جولای ۲۰۲۱

این شماره به سراغ گذشته، حال و آینده کمپانی اینتل رفته و پردازده‌های این شرکت را به صورت جامع بررسی خواهد کرد. در ادامه با تاریخچه گیمینگ PC آشنا شده و می‌بینیم از آینده آن نیز باخبر شویم. از AMD و انویدیا صحبت کرده و در کنار اینتل، آن‌ها را هم مقایسه خواهیم کرد. در بخش فنی این مجله هم می‌توانید با نحوه پیاده سازی یک سیستم گیمینگ ارزان قیمت آشنا می‌شوید.

مجله-Maximum-PC

آگوست ۲۰۲۱

این شماره قرار است که شما را ساخت و طراحی کامپیوتر آشنا کرده و نکات جالبی را در این رابطه مطرح کند. این شماره به تکنیک‌های ۳۸ گانه‌ای خواهد پرداخت که می‌توانید توسط آن‌ها، کامپیوتر رویایی خود را پیاده سازی کرده و از آن برای مقاصد مختلف استفاده کنید.

مجله-Maximum-PC

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره به نحوه حفاظت از داده در سیستم‌هایی می‌پردازد که احتمال بروز مشکل در آن‌ها وجود دارد. از شیوه‌های گرفتن نسخه پشتیبان صحبت کرده و در ادامه، به حافظه‌های جانبی اشاره خواهیم کرد که می‌توانند امنیت بهتری را برای داده‌های شما فراهم کنند.

مجله-Maximum-PC

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ ویندوز ۱۱ خواهیم رفت و می‌توانید با نکات مهم آن همراه شوید. از کامپیوترهایی خواهیم گفت که می‌توانند آن را اجرا کنند و امکاناتش را به بهترین شکل ممکن در اختیار کاربران قرار دهند. در ادامه از سیستم‌های رزبری پای هم صحبت خواهیم کرد.

مجله-Maximum-PC

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره مقایسه کاملی بین AMD و اینتل خواهیم داشت. می‌توانید پردازنده‌های گرافیکی این دو شرکت را مقایسه کرده و از مشکلات و ویژگی‌های هرکدام در برابر یکدیگر مطالبی را مطالعه کنید. در ادامه از سری‌های مختلف آن ساخت یک کامپیوتر گیمینگ خواهیم گفت.

مجله-Maximum-PC

تعطیلات ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید از سیستم‌های برتر سال ۲۰۲۱ مطالب جالبی را بخواهید. یکسری مقایسه‌ها هم خواهیم داشت که بین اینتل و AMD بوده و مقاله‌هایی پیرامون انتخاب هر کدام از قطعات سیستم سال با شما خواهیم داشت. در ادامه هم به سراغ مادربردها می‌رویم.

مجله-Maximum-PC

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید پیش نمایشی از سال ۲۰۲۲ داشته باشید. از آینده کامپیوتر در این سال خواهیم گفت و می‌توانید اطلاعات در مورد نسل آینده پردازنده‌های کامپیوتر و همچنین مانیتورهای مینی ال ای دی دریافت کنید. در این شماره از بهترین پردازنده گیمینگ نیز خواهیم گفت.

مجله-Maximum-PC

جولای ۲۰۲۲

در این شماره از ساخت کامپیوتر با بودجه پایین صحبت کرده و راهنمایی‌های لازم را در مورد قطعات و ویژگی‌های آن ارائه می‌دهیم. از ویندوز ۱۱ صحبت کرده و نحوه یادگیری ترفندهای ویژه آن را نیز مرور خواهیم کرد. این شماره چند سیستم با بودجه پایین هم به شما معرفی می‌کند.

مجله-Maximum-PC

سپتامبر ۲۰۲۲

در این شماره به سراغ پیاده سازی یک میکرو کامپیوتر ارزان قیمت خواهیم رفت و می‌توانید با قطعات مختلف آن آشنا شوید. این شماره گام به گام با نحوه پیاده سازی این کامپیوتر شما را همراه خواهد کرد. از GPU و نحوه تعمیرات آن هم می‌توانید همراه شوید.

مجله-Maximum-PC

دسامبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با نحوه پیاده سازی یک سیستم گیمینگ ۹۹۵ دلاری بر پایه پردازنده AMD آشنا شویم. در حاشیه هم تراشه‌های جدید جهان را بررسی کرده و تحلیلی روی سیستم‌های گیمینگی خواهیم داشت که با هزینه ارزان‌تر می‌توانند پیاده سازی شوند.

مجله-Maximum-PC

می ۲۰۲۳

در این شماره قصد داریم که با هزینه زیر ۱۰۰۰ دلار یک کامپیوتر گیمینگ بسازیم. از قطعات و المان‌های ساخته شده آگاهی پیدا کرده و می‌توانید خودتان هم آن را بسازید. از بهترین کارت گرافیک صحبت کرده و مقاله‌ای در مورد پنل‌های اولد و میکرو ال ای دی هم خواهیم داشت.

مجله-Maximum-PC

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید یک کیس گیمینگ قدرتمن با داشته‌های خود ساخته و ایده‌های جالبی را برای آن مرور کنید. بررسی یک سری از قطعات خاص گیمینگ مانند RTX 4090 و پردازنده ۷۹۵۰X3D را خواهیم داشت و اطلاعات جالبی در مورد آن‌ها ارائه می‌شود.

 

مجله-Maximum-PC

جولای ۲۰۲۳

در این شماره از ارزشمندترین کامپیوترهایی خواهیم گفت که در سال ۲۰۲۳ می‌توانید خریداری کنید.

مجله-Maximum-PC

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از میکرو کامپیوترهایی خواهیم گفت که قدرت بالایی داشته و می‌توانند از قطعات قدر هم پشتیبانی کنند.

مجله-Maximum-PC

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ کارت گرافیک‌های آر تی ایکس خواهد رفت که قیمتی پایین‌تر از ۹۴۰ دلار دارند.

مجله-Maximum-PC

info

Maximum PC, formerly known as boot, is an American magazine and website published by Future US. It focuses on cutting-edge PC hardware, with an emphasis on product reviews, step-by-step tutorials, and in-depth technical briefs.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.