دانلود مجله Match of the Day – شماره 689

[ad_1]

اولین رای باشید!

Match of the Day – مجله مسابقه روز

| شماره ۶۸۹ اضافه شد |

مجله-Match-of-the-Day

مخاطبین فوتبال، می‌توانند مجله Match of the Day که یکی از مهم‌ترین و باسابقه‌ترین نشریه‌های فوتبالی است دنبال کنند. همه عاشق نمایش‌های برجسته فوتبالی هستند و به همین دلیل، مجلات می‌توانند نقش مهمی در القای این حس داشته باشند. شما می‌توانید از ویژگی‌های چالش‌های هر هفته‌ فوتبالی آگاه شده پوسترهای بازیکنان موردعلاقه خود را نیز تماشا کنید. این مجله به‌صورت کاملا تعاملی جلو رفته و بنابراین برای خواندن آن علاقه بیشتری خواهید داشت. مجله روز مسابقه، دارای یک برنامه تلویزیونی است و اگر علاقه‌مند به آن باشید، این مجله نیز شما را جذب خواهد کرد.

۲۳ مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، ۵۰ سوپراستار این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را بررسی خواهیم کرد. از برونو فرناندز گرفته و به سراغ تیم‌هاایی خواهیم رفت که عملکرد خوبی در این ماه داشتند. از لیگ قهرمانان اروپا و لیگ‌های دیگر نیز مقالات خوبی خواهیم داشت. محمد صلاح، بازیکن دیگری است که در این شماره حضور داشته و تاثیرش در موفقیت‌های فصل گذشته لیورپول بررسی خواهد شد.

مجله-Match-of-the-Day

۶ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره، ستارگان واقعی این فصل از رقابت‌های فوتبال اروپایی معرفی خواهند شد. از لواندوفسکی و مسی خواهیم گفت و بعد به سراغ رونالدو می‌رویم که به رکورد ۷۷۰ گل در تمام دوران حرفه‌ای اش دست یافت. پوسترهایی از ۹ ستاره فوتبال را نیز خواهیم داشت و می‌هوانید از عملکرد کیلیان امباپه در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان بخوانید.

مجله-Match-of-the-Day

۲۰ آوریل ۲۰۲۱

این شماره به تیم رویایی این فصل از لیگ قهرمانان خواهد پرداخت. ۱۰ بازیکن جوان که می‌توانند در آینده نقش زیادی در فوتبال جهان داشته باشند، معرفی خواهند شد. سپس به سراغ سرخیو آگوئرو می‌رویم که این فصل آخرین بازی‌های خودش را برای منچسترسیتی انجام خواهد داد. در ادامه پوسترهای جذابی هم خواهیم داشت که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

مجله-Match-of-the-Day

۴ می ۲۰۲۱

این شماره به رقابت‌های این فصل پریمیر لیگ پرداخته و برخی از بازیکنان مهم آن هم چون برونو فرناندز و تیمو ورنر را بررسی خواهد کرد. در ادامه از منچستر سیتی صحبت کرده و بررسی می‌کنیم که دلیل موفقیت‌های این تیم در رقابت‌های فصل جاری پریمیر لیگ و لیگ قهرمانان چه بوده است.

مجله-Match-of-the-Day-May

۱۸ می ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که به فینال لیگ قهرمانان اروپا پرداخته و پیش نمایشی از این رقابت داشته باشیم. اتفاقات دیگر هم بررسی شده و به رکورد شکنی لواندوفسکی در بوندسلیگا هم پرداخته خواهد شد. مثل همیشه تصاویر زیبایی هم در قالب پوستر در این شماره وجود خواهد داشت.

مجله-Match-of-the-Day

۱ ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید آغازی برای یورو ۲۰۲۰ را جشن گرفته و با اطلاعات و آماری از این مسابقات همراه شوید. این شماره به طور خاص به این مسابقات پرداخته و تیم‌هایی که شانس قهرمانی دارند را به بوته نقد می‌کشد. شما هم می‌توانید قبل از شروع مسابقات با این اطلاعات و تصاویر زیبایش همراه شوید.

مجله-Match-of-the-Day

۱۵ ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید مسابقات برگزار شده یورو ۲۰۲۰ را تا امروز بررسی کرده و تحلیلی روی این مسابقات داشته باشید. از اتفاق ناگواری که برای اریکسون پیش آمد و در ادامه، اولین پیروزی انگلیس در دیدار اول خود در یوروها، گزیده مطالبی است که در این مجله به آن‌ها پرداخت خواهد شد.

مجله-Match-of-the-Day

۱۴ جولای ۲۰۲۱

این شماره به هنرنمایی تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۲۰ پرداخته از دلایل ناکامی در فینال برای شما صحبت خواهد کرد. می‌توانید از ترین‌های این جام آگاه شده و تیم‌ها و بازیکنان برتر جام را نیز شناسایی کنید. تصاویر جذابی از جام هم برای شما آماده شده است.

مجله-Match-of-the-Day

۲۸ جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نقل و انتقالات دیوانه‌واری که ممکن است در فوتبال اروپا رخ دهد، آشنا شوید. از انتقال جک گریلیش و مقصد ارلینگ هالند صحبت خواهیم کرد و نکات نقل و انتقالاتی دیگری را هم بررسی می‌کنیم که می‌تواند سرنوشت تیم‌ها را در این فصل دچار تغییرات شگرفی کند.

مجله-Match-of-the-Day

۹ مارس ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید با لیگ قهرمانان اروپا همراه شده و چند موضوع و مقاله فان در این رابطه داشته باشید. از نکات جالب بازیکنان گفته و شما را با آمار و ارقام این هفته از رقابت‌ها نیز همراه خواهیم کرد. این شماره بیشتر به مسائل فان پرداخته است.

مجله-Match-of-the-Day

۵ می ۲۰۲۲

در این شماره در مورد هالند صحبت خواهیم کرد که زمزمه‌های پیوستن وی به منچسترسیتی بیش از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد و باید دید که چه باشگاهی در نهایت موفق به جذب خواهد شد. از جوایز ویژه سال هم صحبت کرده و بهترین بازیکنان را بررسی می‌کنیم.

مجله-Match-of-the-Day

شماره ۶۸۲

این شماره به سراغ جام جهانی فوتبال زنان رفته و مسابقات مهم آن را بررسی خواهد کرد. نگاهی هم به نقل و انتقالات در پریمیر لیگ خواهیم انداخت.

مجله-Match-of-the-Day

شماره ۶۸۴

این شماره از شروع بزرگ فصل رقابت لیگ‌های اروپایی برای شما خواهیم گفت. از بازیکنان جدید لیگ و مدعیان اصلی پریمیر لیگ هم صحبت می‌کنیم.

مجله-Match-of-the-Day

شماره ۶۸۹

در این شماره با تم هالووینی به سراغ بررسی لیگ انگلیس و عملکرد تیم‌ها خواهیم رفت.
مجله-Match-of-the-Day

info

Everyone loves the legendary Match of the Day Premier League highlights show – and now your son or daughter can get even closer to the action when you subscribe to the UK’s best-selling football magazine.

Bristling with fun and positive energy, the title brings readers closer to their heroes with exclusive interviews with the game’s biggest stars, the latest news and transfer gossip, fascinating facts & stats and exciting competition giveaways.

Our quiz and activity pages are among the most popular sections, as our audience loves to test themselves and their family members. Many features are interactive and regular sketch challenges see our email inboxes go crazy with hundreds and hundreds of reader drawings.

Young readers can adorn their walls with our incredible poster designs of their favourite players, sharpen their tekkers and gaming skills, and laugh out loud at the best cartoons and funnies in the business.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.