دانلود مجله MacLife UK – اکتبر 2023


اولین رای باشید!

مجله MacLife UK – مک لایف

| شماره اکتبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-MacLife

مجله MacLife UK به‌صورت ماهیانه در آمریکا منتشر شده و تحلیل کاملی روی کامپیوترهای مک و محصولات مرتبط همچون آیفون و آیپد خواهد داشت. این مجله به‌صورت اختصاصی به اپلیکیشن‌های این کامپیوتر نیز پرداخته و اپ استور را تحلیل خواهد کرد. مجله از سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را شروع کرده است و به عنوان یکی از پرخواننده‌ترین مجلات آمریکا شناخته می‌شود. اگر شما نیز علاقه مند به کامپیوتر مک و محصولات مرتبط با آن مانند آیفون و آیپد هستید، می‌توانید اطلاعات خود را تکمیل کرده و به‌صورت ماهیانه مطالب جدیدی را در مورد آن بخوانید.

ژانویه ۲۰۲۱

در این شماره از مجله به سراغ آیفون ۱۲ رفته و تحلیل کاملی روی قطعات و مشخصات فنی آن خواهیم داشت. چند آموزش مهم هم ارائه کرده و به‌صورت گام به گام پیش خواهیم رفت. از هوشمندترین گوشی هوشمند اپل گفته و آینده آن را در سال آینده بررسی خواهیم کرد.

مجله-MacLife

مارس ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ مک جدید رفته و خواهیم دید که از چه مشخصات فنی در این دستگاه‌ها استفاده شده است. از تکنولوژی اپل گفته و خواهیم دید که چه فناوری‌های مهم و جدیدی به دستگاه‌های این شرکت اضافه شده است. از تراشه جدید گفته و به سراغ آینده آن خواهیم رفت.

مجله-MacLife

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ ۸۵ راز مخفی سیستم‌عامل بیگ سور رفته و شما را با آن‌ها آشنا خواهیم کرد. در ادامه از ضروریاتی خواهیم گفت که شما باید در مورد این سیستم‌عامل جدید بدانید. از قابلیت‌های جدید سافاری گفته و چند آموزش خاص و مهم هم در مورد این سیستم‌عامل خواهیم داشت.

مجله-MacLife

جولای ۲۰۲۱

در این شماره به آی مک‌های جدید پرداخته و می‌توانید با ده دلیلی همراه شوید که عاشق این دستگاه‌های جدید خواهید شد. از آیپد و مک‌های جدید گفته و می‌توانید با نحوه رمزگذاری داده‌ها در بیگ سور هم آشنا شوید. از آینده مک‌ها گفته و می‌بینیم که اپل چه برنامه‌ای برای آن خواهد داشت.

مجله-MacLife-UK

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با عکس برداری آیفون آشنا شده و نکات جذابی را در این رابطه با ما مطرح کنیم. می‌توانید با مدل‌های مختلف آیفون همراه شده و با ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری آیفون، تصاویر بسیار جذابی را تهیه کنید. این شماره در مورد رازهای سیستم عامل آیپاد او اس نیز با شما همراه خواهد شد.

مجله-MacLife

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با یک بررسی دقیق و مقایسه عالی بین آیپد و مک همراه شوید. هرکدام نزدیکی خاصی به‌همدیگر دارند و قصد داریم که مناسب‌ بودن هرکدام از آن‌ها را از نظر خرید بررسی کنیم. در ادامه سراغ ترفندهای جالب در مورد اپل واچ نیز خواهیم رفت.

مجله-MacLife-UK

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید پیرامون آیفون ۱۳، مقاله‌های جالبی را داشته باشید. بهترین نسخه از بین گوشی‌های این سری را می‌توانید انتخاب کرده و یک جمع بندی دقیق و جامع داشته باشید. در این شماره اطلاعات خوبی هم از iOS 13 ارائه شده است.

مجله-MacLife

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره راهنمای کاملی از مک او اس مونتری خواهیم داشت و می‌توانید از مک بوک پرو جدید اپل هم اطلاعات جدیدی را کسب کنید. از آیپاد جدید صحبت خواهیم کرد و یکسری آموزش‌های How to هم خواهیم داشت که دانستن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

مجله-Mac-Life

فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید از مک بوک پرو هایی بشنوید که تمام پورت‌های سریع را در اختیار شما می‌گذارند و اپل با فناوری سیلیکون خود غوغایی به پا کرده است. از نسخه جدید سیستم‌عامل iPadOS خواهیم گفت و می‌توانید اطلاعات از قابلیت‌های جدید آن دریافت کنید.

مجله-MacLife

سپتامبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که از مک بوک پرو ۱۳ اینچ مجهز به پردازنده M2 صحبت کرده و به سراغ مشخصات فنی و قابلیت‌های آن برویم. از تکامل مک بوک‌ها صحبت کرده و یک سری نکات تاریخی جالب مطرح خواهیم کرد. یک سری آموزش‌های جالب هم در مورد مک بوک‌ها خواهیم داشت.

مجله-Mac-Life

آوریل ۲۰۲۳

مک بوک پرو از زوایای مختلف در این شماره مورد بررسی گرفته و نسخه سریع آن ارزیابی خواهد شد. از اپل موزیک و تغییرات آن گفته و سپس به سراغ هوم پاد جدید کمپانی اپل خواهیم رفت. اپل واچ اولترا بیشتر در این شماره بررسی شده و ترفندهای آن بررسی می‌شود.

مجله-MacLife

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با مک جدیدی که قرار است در کنفرانس سالانه اپل معرفی شود، آشنا شوید. اطلاعات جالبی در این رابطه ارائه می‌شود و می‌توانید تصاویر مفهومی فاش شده از آن را نیز تماشا کنید. اطلاعات دیگری از کمپانی اپل را خواهیم داشت.

مجله-MacLife

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره قصد داریم که از ویژن پرو جدید اپل برای شما صحبت کنیم. این دستگاه جدید انقلابی در هدست‌های واقعیت مجازی بازار ایجاد خواهد کرد.

مجله-MacLife

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از ۲۸ راز برتر آیفون خواهیم گفت که بهتر است با آن‌ها آشنا شده و هنگام استفاده از گوشی از آن‌ها بهره ببرید.

مجله-MacLife

اکتبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ iOS 17 رفته و مهم‌ترین آپدیت‌های آن را بررسی می‌کند.

مجله-MacLife

info

MacLife (stylized as Mac|Life) is an American monthly magazine published by Future US. It focuses on the Macintosh personal computer and related products, including the iPad and iPhone. It’s sold as a print product on newsstands, and an interactive and animated app edition through the App Store. Between September 1996 and February 2007, the magazine was known as MacAddict. In Germany, a magazine of the same name but with no association is published by Falkemedia from Kiel.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.