دانلود مجله MacFormat UK – اکتبر 2023


اولین رای باشید!

مجله MacFormat UK – مک فرمت

| شماره اکتبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-MacFormat

مجله MacFormat UK را می‌توانید بزرگ‌ترین مجله کامپیوتری در انگلستان بدانیم که در مورد سیستم عامل مک صحبت می‌کند. هدف این مجله، کاربران مکینتاش بوده است و می‌توانید سالیانه، ۱۳ شماره از آن را داشته باشید. این مجله از سال ۱۹۹۳ در انگلستان منتشر شده و می‌توانید به روزترین اطلاعات را به صورت ماهیانه دریافت کنید. پروژه‌های مختلفی که در اپل در جریان است، در این مجله بررسی شده و می‌توانید با فناوری‌های جذاب این کمپانی آشنا شوید. از خدمات جدید اپل در زمینه دستگاه‌های این کمپانی هم صحبت خواهد شد و می‌توانید اطلاعات خود را بالا ببرید. این مجله به مک، آیپد، آیفون، اپل واچ، آی‌کلود، اپل موزیک و تصاویر خواهد پرداخت. کیفیت تصاویر بسیار بالا بوده و می‌توانید با یک مجله مدرن در زمینه محصولات اپل همراه شوید.

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره، قرار است که با رمز و رازهای سیستم عامل مک او اس بیگ سور آشنا شده و ببینیم که چه ترفندهایی در آن ارائه می‌شود. از میانبرهای سیستم‌عامل صحبت کرده و از زمان معرفی تا به امروز، همه نکات لازم را بررسی خواهیم کرد. این شماره به مباحث دیگری مانند آینده مک هم خواهد پرداخت.

مجله-MacFormat-UK

جولای ۲۰۲۱

شماره‌ای که برای شما آماده‌ کرده‌ایم، به آی‌مک‌های جدید پرداخته و انتظارات‌مان را از آن بررسی خواهد کرد. با آیپد پرو آشنا شده و تراشه M1 را در آن بررسی خواهیم کرد. از اخبار بزرگ و هیجان انگیز اپل صحبت کرده و می‌توانید با برنامه‌های آینده اپل هم آشنا شوید.

مجله-MacFormat-UK

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره، قرار است که با پروژه‌های هیجان انگیز اپل آشنا شده و در مورد آن‌ها اظهار نظر کنیم. از ترفندهایی خواهیم گفت که اپل در دستگاه‌های خود از آن استفاده کرده و برای دستگاه‌های جدید خود مانند آیفون و آیپد ارائه می‌کند. می‌توانید نحوه کار با ایرتگ را هم در این شماره آموزش ببینید.

مجله-MacFormat-UK

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با عکس‌برداری از طریق آیفون آشنا شده و تکنیک‌های لازم را برای این منظور یاد بگیرید. به مباحث دیگری پیرامون محصولات اپل پرداخته و می‌توانید با اپل تی وی و اشتراک جدید آن نیز آشنا شوید. از بررسی‌های جدید مجله هم پیرامون مانیتورهای جدید رونمایی خواهد شد.

مجله-MacFormat-UK

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره به مبحث باتری در دستگاه‌های مک خواهد پرداخته و روش‌های موجود برای بهینه‌سازی آن را ارائه خواهد کرد. از امنیت برنامه‌های اپل صحبت کرده و می‌توانید آن‌ها را در سیستم‌عامل جدید مک او اس دریافت کنید. بررسی‌های جدید از دستگاه‌های اپل نیز خواهیم داشت.

مجله-Mac-Format

پاییز ۲۰۲۱

در این شماره می‌هوانید با ویژگی‌های جذاب iOS 15 آشنا شده و تحلیلی کاملی هم روی ویژگی‌های آن داشته باشید. این مجله نگاه کاملی به عینک‌های VR جدید هم داشته و تکنولوژی آن‌ها را مورد بررسی مجدد قرار می‌دهد. مطالب جذابی هم پیرامون در مورد مک او اس مونتری بررسی خواهد شد.

مجله-MacFormat

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره بیشتر در مورد مک او اس مونتری صخبت خواهیم کرد. در مورد آیفون ۱۳ یک جمع بندی کامل خواهیم داشت و می‌توانید در نهایت ارزش خرید آن را نسبت به مدل‌های سال گذشته بررسی کنید.

مجله-MacFormat

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از مک بوک پرو جدید اطلاعاتی را دریافت کرده و اخبار پیرامون آن را تحلیل کنید. می‌توانید از iPadOS 15 هم نکات جالبی را مطالعه کرده و تحلیلی هم روی تراشه M1 پرو و مکس داشته باشید که همراه با مک بوک پرو جدید معرفی شده بودند.

مجله-MacFormat

آوریل ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با ۸۵ نکته در زمینه تعمیر آیفون، آیپد و مک بوک آشنا شوید. این نکته‌ها برای شما کاربردی هستند و می‌توانید در زندگی روزمره از آن‌ها استفاده کنید. از تراشه M1 Max و همچنین امکان پشتیبان گیری از مک نیز صحبت خواهد شد.

مجله-MacFormat

آگوست ۲۰۲۲

این شماره به‌صورت ویژه به مک او اس ونتورا جدید پرداخته و ویژگی‌های جدید آن را بررسی می‌کند. در ادامه از iOS 16، iPadOS 16 و نسخه جدید سیستم عامل اپل واچ یعنی watchOS 9 خواهیم گفت. این نسخه‌های جدید در مراسم WWDC 2022 رونمایی شده بودند.

مجله-MacFormat

نوامبر ۲۰۲۲

این شماره قرار است که از اپل کیت جدید برای‌تان صحبتی داشته باشد. به سراغ ساعت‌های هوشمند جدید اپل رفته و از آیفون ۱۴ و همچنین ایرپاد پرو ۲ خواهیم رفت که اخیرا در رویداد سپتامبر اپل رونمایی شده‌اند. از ویژگی‌های جدید و دلیل اهمیت‌ آن‌ها برای شما خواهیم گفت.

مجله-MacFormat

جولای ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با دستگاه‌های جدیدی که در آینده معرفی خواهند شد، همراه شوید. با یک سری تعمیرات و نکات مهم در زمینه تعمیر مک‌ها همراه شده و نکات جذابی دریافت می‌کنید.

مجله-MacFormat

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از ویژن پرو، محصول جدید اپل صحبت خواهیم کرد و تاثیر آن در جهان تکنولوژی را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-MacFormat

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره بررسی دقیقی از ویژن پرو اپل خواهیم داشت و سخت افزار معرفی شده برای آن را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-MacFormat

اکتبر ۲۰۲۳

در این شماره از مک بوک‌های برتر صحبت کرده و هر کدام از آن‌ها را برای قشرهای مختلف معرفی می‌کنیم.

مجله-MacFormat

info

MacFormat is the UK’s biggest computer magazine aimed at Macintosh users. It published 13 issues per year. It is published by Future plc, and has been since 1993.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.