دانلود مجله iCreate UK – شماره 249


مجله iCreate UK – آی کریت

| شماره ۲۴۹ اضافه شد |

مجله-iCreate

مجله iCreate UK یکی از مهم‌ترین نشریات برای آن دسته از کاربران خلاقی است که قصد دارند همه اطلاعات لازم در مورد محصولات اپل را مطالعه کنند. مجله با کیفیت بالایی برای این افراد حاضر شده و می‌تواند جواب خوبی به علاقه شما باشد. مجله به کل پلتفرم‌هایی مانند مک، آیفون، آیپد و اپل واچ خواهد پرداخت و مهم‌ترین اخبار و اطلاعات پیرامون این کمپانی را تحت بررسی خود قرار می‌دهد. درواقع هر اتفاق مهمی که در رویدادها و مراسم‌های این کمپانی می‌افتد، در این مجله پوشش داده شده و می‌توانید به‌صورت عمیق‌تری وارد ماجرا شود. مجله دارای بررسی‌های تخصصی بوده و یکسری آموزش‌های خوب هم برای‌تان خواهد داشت. از ویژگی محصولات برای شما گفته شده و حتی می‌توانید راهنماهایی را داشته باشید که به سختی در دیگر پلتفرم‌ها پیدا می‌کنید. می‌توانید از راهنمای کاربر هم استفاده کرده و آموزش‌های ماهانه شرکت را دریافت کنید.

شماره ۲۲۱

در این شماره به سراغ قابلیت‌های اپل واچ جدید رفته و خواهیم دید که بخش فیتنس آن چگونه کار می‌کند. از قابلیت‌های جدید سافاری در مک او اس بیگ سور گرفته و می‌بینیم که برنامه‌های آیفون خود را چگونه می‌توانید در سیستم‌عامل مک اجرا کنید. بهبود کیفیت خواب توسط آیفون و با استفاده از اپل واچ، بخش دیگری از مجله را تشکیل می‌دهد.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۲

در این شماره، می‌توانید از ترفندهای جدید کار با آی‌کلود مطالب جالبی را مطالعه کنید. می‌توانید قابلیت‌های جدید اپل واچ را مطالعه کرده و از آن‌ها در نسخه جدید استفاده کنید. سافاری در نسخه جدید مک او اس، بخش مهم دیگری است و در نهایت به سراغ قابلیت‌های اشتراک گذاری در مک خواهیم رفت.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۳

شماره جدید به بازی‌های رترو روی مک پرداخته و به‌صورت کامل آن را بررسی می‌کند. از قابلیت‌های امنیتی iOS 14 در این مقاله صحبت شده است و در ادامه نیز ۱۰ برنامه برتر مخصوص مدارس را برای آیفون معرفی خواهیم کرد. از اپل پی گفته و می‌بینیم که قابلیت‌های امنیتی آن در چه وضعیتی است.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۴

در شماره ۲۲۴ مجله به سراغ ترفندهای حرفه‌ای iOS و مک خواهیم رفت و تحلیلی گسترده روی این مسائل خواهیم داشت. از تنظیم اپل واچ گفته و می‌بینیم که هوم اسکرین چگونه کار می‌کند. از بالابردن سرعت اجرای مک نیز خواهیم گفت و تمرکز بیشتری روی مک جدید خواهیم گذاشت.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۵

در شماره جدید از اپ استور گلد خواهیم گفت و می‌بینیم که ۱۰۰ برنامه محبوب و معروف آیفون شامل چه مواردی هستند. از برنامه‌هایی برای ریلکسینگ در آیپد خواهیم گفت و کارکرد آن‌ها را بررسی می‌کنیم. به سراغ کلیپ برد مک رفته و نحوه سفارشی سازی آن را نیز بررسی خواهیم کرد.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۶

این شماره شما را به یکی از کاربران حرفه‌ای iOS 14 تبدیل خواهد کرد و می‌توانید با نحوه پشتیبان گیری و استفاده از دیگر ابزارهای این سیستم عامل هم آشنا شوید. در بخش مهمی به سراغ مقایسه مک و آیپد رفته و بهترین انتخاب برای خرید را هم بررسی خواهیم کرد. از رمز و رازهای اپل واچ گفته و می‌توانید با نحوه سفارشی سازی ایرتگ هم آشنا شوید.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۷

شما در این شماره می‌توانید با ویژگی‌های جدید سیستم عامل iOS 15 همراه شده و برای اولین بار، نسخه بتا عمومی آن را دریافت کنید. می‌توانید با افزایش سرعت مک نیز آشنا شده و ۱۰ ترفند عالی برای استفاده از ویژگی‌های سیستم عامل آیپد او اس را نیز یاد بگیرید.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۸

این شماره شما را با مک او اس مونتاری همراه کرده و می‌توانید با ویژگی‌های آن همراه شوید. از اپل واچ صحبت کرده و فناوری آینده ۵K را در صفحه نمایش آن به‌خوبی مورد بررسی قرار می‌دهیم. از امکانات جذاب مک برای سفارشی سازی نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-iCreate

شماره ۲۲۹

مطالب جالبی در مورد iOS 15 مطرح شده و می‌توانید با ترفندهای جالبی در زمینه کار با آن همراه شوید. می‌توانید با فناوری توربو شارژ در مک همراه شده و دستگاه خودتان را در شرایط بهتری قرار دهید. از سیستم ذخیره‌سازی ای‌کلود و کاربرد آن نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-iCreate

شماره ۲۳۰

در این شماره می‌توانید آپدیت‌های جالب اپل واچ همراه شوید که امکانات جالبی را برای ورزشکاران به همراه آورده است. از تایم سیورهای جدید اپل هم صحبت خواهیم کرد که انتظار داریم در نسخه جدید اپل واچ بتوانیم آن‌ها را مشاهده کنیم. آپدیت‌های دیگری از محصولات اپل نیز خواهیم داشت.

مجله-iCreate

شماره ۲۳۱

در این شماره می‌توانید با نحوه مدیریت فایل‌های چند رسانه‌ای خود در اکونومی دستگاه‌های اپل آشنا شوید. می‌توانید با شورتکات‌ها در نسخه جدید سیستم‌عامل iPadOS 15 همراه شده و نحوه کار با آن‌ها را نیز یاد بگیرید.

مجله-iCreate

شماره ۲۳۲

در این شماره می‌توانید راهنمای خرید آیفون و آیپد را در این مقطع از زمان داشته باشید. می‌توانید مقاله‌های جالبی را در مورد مک بوک مطالعه کرده و نحوه کار با سیستم‌عامل جدید این دستگاه را فرا بگیرید. از نسخه‌های جدید سیستم‌ عامل‌های دیگر هم صحبت خواهیم کرد.

مجله-iCreate

شماره ۲۳۳

در این شماره به‌صورت ویژه روی آیفون ۱۳ بحث خواهیم کرد و می‌توانید نحوه شروع کار با آن را فرا بگیرید. از آنلاک کردن ویژگی‌های مخفی آیفون برای شما خواهیم گفت و می‌توانید در ادامه دانش خود را در این زمینه بالا برده و بهتر با آیفون خود کار کنید.

مجله-iCreate

شماره ۲۴۵

در این شماره به سراغ آیفون‌ها و آیپدهای ارائه شده رفته و یک راهنمای خرید برای‌شان ارائه می‌کند. از هنر هوش مصنوعی صحبت کرده و کاربرد آن را در مک دنبال می‌کنیم.

مجله-iCreate

شماره ۲۴۶

در این شماره به سراغ روش‌های بدنسازی و تبدیل بدن فیت با کمک اپل رفته و ۳۰ مورد از رازهای بزرگ سافاری را نیز مرور خواهیم کرد.

مجله-iCreate

شماره ۲۴۷

در این شماره از روش‌هایی خواهیم گفت که با کمک آن‌ها، آیفون شما عملکرد بهتری می‌تواند داشته باشد. می‌توانید با روش اشتراک گذاری عکس‌ها هم آشنا شوید.

مجله-iCreate

شماره ۲۴۸

در این شماره قرار است که با ۱۰۰ مورد از تنظیماتی آشنا شویم که برای مک و iOS خود می‌توانید انجام دهید. ۱۰ مورد از رازهای اپل واچ را نیز مرور می‌کنیم.

مجله-iCreate

شماره ۲۴۹

در این شماره به‌صورت کامل به آی‌کلود پرداخته و ویژگی‌های آن را مرور می‌کنیم. از ترفندهایی هم صحبت می‌کنیم که برای کامپیوتر مک خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

مجله-iCreate

info

iCreate is the creative magazine for those with a passion for all things Apple. Covering the entire Mac platform, as well as iPhone, iPad and Apple Watch, it’s packed with expert reviews, tutorials, features and guides. … User Guides: Hands-on monthly projects and creative tutorials.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.