دانلود مجله Home and Decor – سپتامبر 2023


Home & Decor – اوو

| شماره سپتامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Home-and-Decor

مجله Home & Decor به صورت اختصاصی به طراحی داخلی ساختمان‌های مسکونی پرداخت و اطلاعات جالبی را در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید زندگی شیک و جذابی را برای خود ایجاد کرده و از مقالات معتبر هم در این زمینه استفاده کنید. این مجله به بهینه سازی دکوراسیون منزل شما کمک کرده و دانش فنی جالبی را در اختیار خوانندگان مجله می‌گذارد. می‌توانید عکس‌های داخلی بسیار خوبی را مشاهده کرده و ظاهر شیکی را برای خانه خود طراحی کنید. می‌توانید متناسب با نیازهای خود، دکوراسیون خانه خود را تغییر داده و طرح‌های جذابی را هم مشاهده کنید.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که به استایل مخصوص استفاده از فضای داخلی در خانه پرداخته و ببینیم که چه المان‌های مهمی در این زمینه قابل استفاده خواهد بود. می‌توانید اطلاعاتی در مورد دکوراسیون آشپزخانه دریافت کرده و برحسب سلیقه خود آن را زیباسازی کنید.

مجله-home-and-decor

می ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با حال منزل آشنا شده و ببینیم که چه طرح‌های خوبی را می‌توان برای دکوراسیون آن در نظر گرفت. می‌توانید در مورد میز و چیدمان مبل‌ها هم مطالب خوبی را مطالعه کرده و اطلاعات جالبی را در مورد آن‌ها دریافت کنید.

مجله-home-and-decor

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به صورت اختصاصی به ویترین‌های داخلی منزل پرداخته و طراحی زیبای آن‌ها را در سال ۲۰۲۱ بررسی می‌کند. می‌توانید برای دکوراسیون اولیه منزل خود هم طرح‌های جالب و خلاقانه‌ای را دریافت کرده و زیبایی را به خانه خود هدیه دهید.

مجله-home-and-decor

جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با پروژه‌هایی آشنا شوید که مناسب خانه‌هایی با حیوان خانگی است و می‌تواند راحتی بسیار زیادی را برای شما و حیوان خانگی شما فراهم کند. می‌توانید با المان‌هایی هم آشنا شوید که اقلام خطرناک را از سگ و گربه شما دور می‌کند.

مجله-home-and-decor

آگوست ۲۰۲۱

این شماره با الهامات خاصی می‌پردازد که می‌توانید برای طراحی دکور خانه از آن‌ها استفاده کنید. از فرمول‌های خاصی استفاده می‌کنیم که می‌توانید در بهبود خانه و راه پله‌های آن استفاده کنید. در نهایت به حال و آشپزخانه پرداخته و نحوه طراحی آن با و بدون میز و صندلی را نیز خواهیم داشت.

مجله-Home-and-Decor

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره مطالب جالبی را در مورد دکوراسیون خانه بررسی می‌کند. می‌توانید اطلاعاتی در مورد دکوراسیون آشپزخانه دریافت کرده و برحسب سلیقه خود آن را زیباسازی کنید. تصاویر جالبی هم در این سری وجود دارد که دنبال خواهید کرد و ایده‌های خلاقانه‌ای به شما می‌دهد.

مجله-Home-Decor

مارس ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ طراحی جذاب وان حمام رفته و نکات خوبی را برای شما علاقه‌مندان مطرح خواهیم کرد که می‌توانید به سراغ‌شان روید.

مجله-Home-and-Decor

آوریل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ طراحی خانه بهاری رفته و نکاتی را مطرح می‌کنیم که با توجه به رنگ بندی مورد علاقه خود می‌توانید پیاده سازی کنید.

مجله-Home-and-Decor

می ۲۰۲۳

این شماره از طراحی آشپزخانه‌های مدرن با سیستم‌های رنگی مختلف صحبت کرده و نکات ارزشمندی را مطرح می‌کنیم.

مجله-Home-and-Decor

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ طراحی خاص آشپزخانه‌ها و نمای بیرونی آن خواهیم رفت. چندین طرح و نمونه خاص هم برای ایده گیری معرفی می‌کنیم.

مجله-Home-and-Decor

جولای ۲۰۲۳

این شماره در مورد اتاق خواب‌ها صحبت کرده و رنگ بندی آن و انتخابش را برای شما تحلیل خواهد کرد.

مجله-Home-and-Decor

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ طراحی و دکوراسیون آشپزخانه رفته و روی رنگ بندی آن هم ایده‌هایی خواهیم داشت.

مجله-Home-and-Decor

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ طراحی پذیرایی رفته و هنر و ایده‌های لازم را بررسی خواهیم کرد.

مجله-Home-and-Decor

info

Home & Decor is a monthly interior design magazine which aims to make stylish living easy for everyone. Authoritative articles on interior design, home decorating and home improvement equip readers with the relevant know-how to navigate their renovations, with beautiful interior photography and styling for inspiration. Capturing the latest design and lifestyle trends, shops, furniture and furnishings, house proud owners are able to keep their home perennially stylish and the perfect fit to their changing needs and lifestyles.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.