دانلود مجله HGTV Magazine – اکتبر 2023

[ad_1]

مجله HGTV Magazine – طراحی خانه و تغییر سبک زندگی

| شماره اکتبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-HGTV-Magazine

مجله HGTV Magazine مسائل مختلفی را در زمینه استایل زندگی افراد مختلف بررسی کرده و طرح‌ها و ایده‌های خاصی را با شما درمیان می‌گذارد. این مجله در هر شماره، مباحث جالبی را پیرامون نحوه طراحی خانه‌های ساحلی، نکات لازم برای رنگ آمیزی خانه و استفاده از ابزارهای مختلف در محیط خانه مطرح می‌کند. درواقع اگر شما می‌خواهید که یک فرد فنی و خلاق برای تغییر سبک زندگی خود در خانه باشید، این مجله می‌تواند نکات ارزشمندی را در اختیار شما گذارد. پروژه‌های خود را می‌توانید با این مجله عملی کرده و تمامی نکات لازم در زمینه طراحی را فرا بگیرید.

با استفاده از مجله HGTV Magazine می‌توانید تزئینات موردعلاقه افراد دیگر را بررسی کرده و از آن‌ها ایده بگیرید. ویژگی‌هایی در این مجله به اشتراک گذاشته می‌شود که مخصوص این زمان بوده و در مورد مباحث مختلف نیز صحبت شده است. می‌توانید بهترین و بدترین زمان برای ایجاد تغییرات و رنگ آمیزی را فرا گرفته و خانه‌ای را شکل دهید که شایسته ستایش باشد.

آپریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، ایده‌های جالبی در مورد طراحی اینترو خانه بررسی خواهد شد و در ادامه هم به طراحی و استفاده از ابزارهای مختلف در سرویش بهداشتی و حمام خانه پرداخت خواهد شد. این مجله شامل تصاویر بسیار زیبایی از این ایده‌ها و طراحی‌ها است و می‌توانید از آن‌ها الگو بگیرید.

دانلود-مجله-HGTV-Magazine

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله HGTV به سراغ نمای داخلی خانه رفته و نحوه استفاده از مبل و میز و صندلی را بررسی خواهیم کرد. مدل‌های مختلفی از ابزارها و وسایل در این شماره وجود دارند و هرکدام نیز نکات خاصی برای جای گرفتن در خانه خواهند داشت. در انتهای مجله نیز ۲۳ طرح ناب از طرحی آشپزخانه وجود دارد که برحسب ابعاد آشپزخانه خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

دانلود-مجله-HGTV-Magazine

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره هر چیزی که در مورد نقاشی نیاز دارید، به شما ارائه خواهد شد. نقاشی خانه اهمیت بالایی داشته و روی زیبایی آن نیز تاثیر بسزایی دارد. خانه‌ای که نقاشی مناسبی داشته باشد، کمک می‌کند که افراد در آن آرامش خاطر بیشتری داشته باشند . همه فاکتورهای لازم، در این شماره از مجله بررسی خواهد شد.

مجله-HGTV-Magazine

جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نحوه طراحی حیاط پشتی خانه خود آشنا شده و دکوراسیون آن را به شیوه دلخواه خود درآورید. این شماره به طراحی دکوراسیون مخصوص فصل تابستان هم پرداخته و زندگی ایده آل شما را در این فصل شکل خواهد داد.

مجله-HGTV-Magazine

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با استایل‌های فوق‌العاده‌ای همراه شوید که برای خانه انتخاب شده و در فصل تابستان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از ایده‌های خلاقانه برای این منظور صحبت کرده و می‌توانید با دکوراسیون‌های شاد در این زمینه آشنا شوید.

مجله-HGTV-Magazine

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره به تولد ده سالگی مجله پرداخته و و مقاله‌های ویژه‌ای را به همین مناسب برای شما خواهد داشت. از بهترین شماره‌های این مجله گفته و یادآوری جالبی از آن‌ها خواهیم داشت. می‌توانید با برخی از طرح‌های دکوراسیون خانگی برای اتاق کودک نیز آشنا شوید.

مجله-HGTV-Magazine

نوامبر ۲۰۲۱

این شماره به صورت اختصاصی به دکوراسیون‌های خوبی خواهد پرداخت که در فصل پاییز می‌توانید به ان توجه داشته باشیم. شمایل پوستر مجله هم به رنگ نارنجی درآمده است و شما را همراه با حال و هوای این فصل خواهد کرد. نکات جذابی در زمینه دکوراسیون در این شماره مطرح شده است.

مجله-HGTV-Magazine

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از دکوراسیون‌هایی رونمایی کنید که متعلق به فصل پاییز بوده و متعلق به فضای داخلی اتاق‌های مختلفی است که هر خانواده‌ای می‌تواند آن را برقرار کند. در این شماره تصاویر جالبی هم وجود دارد که ایده‌های جالبی به شما خواهد داد.

مجله-HGTV-Magazine

می ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید رنگ بندی اتاق خود را به درستی انتخاب کرده و آن را با دیگر لوازم خانه ست کنید.

مجله-HGTV-Magazine

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با انتخاب صحیح رنگ‌ها در طراحی دکوراسیون آشنا شوید.

مجله-HGTV-Magazine

جولای ۲۰۲۳

این شماره شما را با طرح‌های تابستانی آشنا کرده و می‌توانید دکوراسیون ساده‌ای برای منزل خود داشته باشید.

مجله-HGTV-Magazine

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از یک سری طرح‌های جادویی خواهیم گفت که اتاق کوچک شما را می‌تواند خیلی بزرگ‌تر و دل‌بازتر نشان دهد.

مجله-HGTV-Magazine

اکتبر ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با طراحی محیط‌های کاری آشنا شده و با یک سری چیدمان همراه شوید.

مجله-HGTV-Magazine

info

Get big style on a slim budget, from affordable art to pain-free movers, secondhand steals to adorable pet stuff. Plus, what your appliances are saying behind your back, how to shop like you have a beach house, the best (and worst) time to paint your house, paint shades that stopped us in our tracks, and more! Scrapbook your favorite affordable finds, share DIY projects with friends, and bookmark all the designer tips in this issue. And now you can take advantage of our sharing, scrapbooking, and bookmarking features available on any device! Share and save your favorite décor inspiration, HGTV star tips, paint colors, and more

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.