دانلود مجله HackSpace – آگوست 2023


مجله HackSpace – هک اسپیس

| شماره آگوست ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-HackSpace

مجله HackSpace به صورت ماهیانه منتشر شده و به سازه‌های مدرن در سرتاسر جهان می‌پردازد. در این مجله تکنیک‌های جدید به خوانندگان آموزش داده خواهد شد و می‌توانید با زمینه‌های مختلف آشنا شوید. روش‌های جدید برای ساخت و سازهای مدرن به شما آموزش داده خواهد شد و می‌توانید از برش لیزری، مسائل الکترونیک و موارد دیگر هم اطلاع پیدا کنید. مجله کیفیت بالایی را برای خوانندگان فراهم کرده است و می‌توانید حتی با اینترنت اشیا و مسائل پیرامون آشنا شوید. مجله کیفیت چاپ بالایی دارد و صفحات با کیفیت بالایی همراه با تصاویر در اختیار شما خواهد بود. مصاحبه‌های خواندنی و آموزش‌هایی را هم در مجله خواهیم داشت که دنبال کردن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. می‌توانید از مسائل روز تکنولوژی اطلاع پیدا کرده و به اخبار آن دسترسی پیدا کنید.

آوریل ۲۰۲۱

این شماره به ۳۰ دستگاه پرینتر ارزان قیمت پرداخته و ان‌ها را به شما معرفی خواهد کرد. از تصاویر گرافیکی پیکو صحبت کرده و در ادامه به سراغ دستگاه‌هایی خواهیم رفت که پرینت از اشیا مختلف را برای شما ساده‌تر می‌کنند. از تکنیک‌های خرید و فروش هم صحبت کرده و به سراغ مباحث تکنولوژی روز دنیا خواهیم رفت.

مجله-HackSpace

می ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که مسائل تعمیر قطعات را با همدیگر بررسی کنیم. می‌توانید با نکاتی آشنا شوید که مردم می‌توانند برای نجات کره زمین آن‌ها را انجام دهند. می‌توانید با روش‌های سیو پول آشنا شده و زندگی خود را به حالت تعادل بیاورید. بازی‌های جذابی هم در این شماره حضور خواهند داشت که می‌توانید در فصل تابستان تجربه کنید.

مجله-HackSpace

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره با پروژه‌های اینترنت اشیا آشنا خواهید شد و می‌توانید در ادامه به صورت اشکال یابی برنامه‌های مختلف بروید. طرح‌های سه بعدی هم در این شماره وجود دارد و می‌توانید نگاهی به آن‌ها بیندازید. این دوره از کنترلرهای MIDI سخن به میان آورده و از دستگاه‌های روز دنیا هم صحبت خواهد شد.

مجله-HackSpace

جولای ۲۰۲۱

در این شماره، می‌خواهیم به مباحث پیرامون PICO بپردازیم. این مباحث همه چیز را پوشش داده و در صورت علاقه مندی به فعالیت در این زمینه، شما را راهنمایی خواهد کرد. بازهم در مورد پرینتر سه بعدی صحبت کرده و یک کارشناس زبده در این زمینه صحبت خواهد کرد.

مجله-HackSpace

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نسخه‌های مختلف رزبری پای آشنا شده و از تکنولوژی‌های جدید دنیا اطلاع پیدا کنید. از صنعت گیمینگ DIY صحبت کرده و به‌سراغ طراحی سه‌بعدی خواهیم رفت. این شماره شما را با پرینتر سه‌بعدی نیز آشنا کرده و پیشرفت‌های حاصل در این زمینه را نیز بررسی می‌کند.

مجله-HackSpace

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نکات جالب تلاقی علم با صنعت همراه شده و پیشرفت‌هایی که در این حوزه انجام گرفته است را بررسی کنید. همه چیز در مورد ساعت‌های قدیمی و نحوه کارکرد آن‌ها بررسی شده و می‌توانید با کریستال‌های جدید و قابلیت‌های آن نیز همراه شوید.

مجله-HackSpace

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با ۵۰ مورد از بهترین پرینت‌های سه بعدی را تحلیل کرده و با نمونه‌های عالی در این زمینه آشنا شوید. از ورودی‌های لمسی صحبت کرده و پیشرفت فناوری آن را نیز مورد بررسی قرار می‌دهید. در ادامه تحلیلی هم روی صنعت گیم خواهیم داشت.

مجله-hackspace

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اولین PCB خود را طراحی کرده و نکات لازم در این زمینه را یاد بگیرید. از DIY بیشتر صحبت خواهیم کرد و می‌توانید مدیریت کاملی روی آن‌ها داشته باشید. در مورد تیوب‌های وکیوم‌های صحبت خواهیم کرد که نکات جالبی به همراه دارد.

مجله-HackSpace

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با کدنویسی لگو آشنا شده و ببینیم که چه قابلیت‌های جدیدی با آن در اختیار داریم. از تکنولوژی در حوزه عکس‌برداری استریو هم صحبت خواهیم کرد و نکات مهم آن را بررسی می‌کنیم. برنامه FreeCad و بحث امنیت در جهان تکنولوژی، نکات مهم دیگری هستند که در این شماره خواهیم داشت.

مجله-HackSpace

آوریل ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید با آپ اسکیل کردن برنامه‌ها و اهمیت این موضوع آشنا شوید. در مورد DIY صحبت کرده و ربات‌های این شاخه را بررسی خواهیم کرد. از نقشه‌های موزیکال هم صحبت خواهیم کرد که می‌تواند جذاب باشد. دنیای فناوری در این ماهی که گذشته بررسی خواهد شد.

مجله-HackSpace

می ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید با رویدادهای هیجان انگیز تکنولوژی همراه شده و اطلاعات جالبی را در مورد آن‌ها کسب کنید. این اطلاعات از دیدگاه‌های مختلف بررسی شده و می‌توانید به سراغ یک سری داده‌های مهم هم زمینه‌های تکنولوژی مختلف بروید.

مجله-HackSpace

اکتبر ۲۰۲۲

در این شماره با فناوری پرینتر سه بعدی آشنا شده و نسل جدید آن را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-HackSpace

نوامبر ۲۰۲۲

در این شماره به سراغ اینترنت اشیا رفته و نکات جالبی را در مورد آن بررسی می‌کنیم.

مجله-HackSpace

ژانویه ۲۰۲۳

این شماره شامل پروژه‌های رزبری پای بوده و آموزش‌های جالبی را در این باره ارائه می‌کند.

مجله-HackSpace

فوریه ۲۰۲۳

این شماره شامل مقاله‌هایی در مورد قطعات مختلف کامپیوتری بوده و یک سری دوره برای هر کدام خواهیم داشت.

مجله-HackSpace

مارس ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ یک سری تست‌ها از قطعاتی خواهیم رفت که تاثیر زیادی در حوزه میکروسکوپیک دارند.

مجله-HackSpace

آوریل ۲۰۲۳

این شماره یک سری از بازی‌های سبک DIY را معرفی می‌کند و می‌توانید برای سرگرمی به سراغ‌شان روید. اخبار و اطلاعات دیگر دنیای تکنولوژی را نیز بررسی می‌کنیم.

مجله-HackSpace

می ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ اتوماتیک سازی یک سری وسایل صحبت خواهیم کرد. مهندسی مکانیکی پشت سر دستگاه‌های پرینتر سه بعدی را هم یاد می‌گیریم.

مجله-HackSpace

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ انقلاب سه بعدی رفته و پیشرفت‌های این حوزه را بررسی می‌کنیم. به سراغ جدیدترین پرینتر سه بعدی هم می‌رویم که هم‌اکنون در جهان تست می‌شود.

مجله-HackSpace

جولای ۲۰۲۳

در این شماره از دوربین‌های هوشمندی خواهیم گفت که در سبک DIY بوده و اطلاعات بیشتری از آن‌ها دریافت می‌کنید. می‌توانید ماشین عکس برداری مخصوص خود را هم برنامه ریزی کنید.

مجله-HackSpace

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ یک سری پروژه‌های تابستانی رفته و با روند ساخت آن‌ها همراه می‌شوید. می‌توانید با یک سری بازی‌ها هم آشنا شوید که برای کنسول‌های کلاسیک ارائه شده‌اند.

مجله-HackSpace

info

HackSpace is the new monthly magazine for the modern maker. We’ll teach you new techniques and give you refreshers on familiar ones, from 3D printing, laser cutting, and woodworking to electronics and the Internet of Things.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.