دانلود مجله FourFourTwo UK – اکتبر 2023


مجله FourFourTwo UK – چهار چهار دو

| شماره اکتبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-FourFourTwo

مجله FourFourTwo هر ماه منتشر شده و می‌توانید اطلاعات جامع فوتبالی از آن کسب کنید. معتبرترین ستون نویسان در این شماره‌ها حضور خواهند داشت و می‌توانند بحث‌های تخصصی در مورد فوتبال ارائه دهند. این مجله به‌طور ویژه به بحث سرگرمی فوتبال پرداخته و در کنار آن، بررسی‌های مهمی هم در طول ماه خواهد داشت. این مجله لحظات دراماتیک، هوشمند و مهم فوتبال را بررسی کرده و می‌توانید ریشه‌های فوتبال را به‌صورت کامل در آن جستجو کنید. کیفیت تصویری مجله هم بالا بوده و کاملا طبیعی است، چرا که در مورد یکی از بهترین مجله‌های ورزشی فوتبال صحبت می‌کنیم و علاقه‌مندان حتما باید آن را دنبال کنند.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید در مورد مربی‌گری تیری آنری، اسطوره باشگاه آرسنال و فرانسه بخوانید. در ادامه بازیکنان دیگری مانند رونی زیر ذره بین رفته و عملکرد آن‌ها بعد از دوران فوتبال‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد. لیگ‌های مختلف هم در این شماره بررسی خواهد شد.

مجله-FourFourTwo

می ۲۰۲۱

این شماره به سراغ برونو فرناندز و عملکرد درخشان وی در منچستریونایتد می‌پردازد. او که ستاره جدید این باشگاه است، می‌تواند در آینده به اسطوره همیشگی باشگاه تبدیل شود. از لیگ‌های اروپایی صحبت کرده و می‌توانیم اطلاعات بیشتری از باشگاه‌های معتبر خواهیم داشت.

مجله-FourFourTwo

تابستان ۲۰۲۱

این شماره به‌صورت اختصاصی به فوتبال در تابستان پرداخته و می‌توانیم با یورو ۲۰۲۰ که در سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود، همراه شویم. روبرتو مارتینز به‌صورت اختصاصی در این شماره حضور داشته و از حضور وی در تیم ملی بلژیک نیز اطلاعات جالبی خواهیم داشت.

مجله-FourFourTwo

جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با اسطوره‌ای همراه شوید که همه ما وی را با داستان‌های عجیب و غریبش می‌شناسیم. در ادامه به سراغ ستاره‌های دیگری مانند گتوسو، مک کویست و افسانه‌های دیگر خواهیم رفت که همگی در زمین فوتبال عصبانی بوده و به این خصلت خود معروف بوده‌اند.

مجله-FourFourTwo

پیش فصل ۲۰۲۱

رقابت‌های اروپایی شروع شده است و می‌توانید با این شماره، می‌توانید یک پیش فصل عالی را مطالعه کرده و با اطلاعات کامل آن را شروع کنید. در مورد لیگ‌های معتبر اروپایی صحبت کرده و از تغییراتی خواهیم گفت که در تمام تیم‌ها صورت گرفته است.

مجله-FourFourTwo

کالکشن

این شماره یک کالکشن عالی از بازیکنان و تیم‌های فصل جدید رقابت‌های اروپایی آماده کرده است و دنبال کردن آن‌ها می‌تواند برای شما جذاب باشد. از فرناندز، مسی، ریوالدو و مارادونا نیز صحبت خواهیم کرد و می‌توانید مجموعه تصاویر جالبی هم در آن داشته باشید.

مجله-FourFourTwo-Collection

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره به پدیده جدید لیگ انگلیس یعنی جک گریلیش پرداخته و می‌توانید تحلیلی روی عملکرد وی در فصل گذاشته داشته و آینده وی را در منچستر سیتی دنبال کنید. او در استون ویلا شرایط جذابی را سپری کرده و همراه با انگلیس توانست به نایب قهرمانی یورو ۲۰۲۰ هم دست پیدا کند.

مجله-FourFourTwo

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با شروع کار کریستیانو رونالدو در یونایتد همراه شده و نظرات متنوع کارشناسان را در این باره جویا شوید. از میلان جدید صحبت کرده و مسابقه وی را در لیگ قهرمانان اروپا بررسی خواهیم کرد. از بازیکنان دیگر لیگ جزیره و عملکرد آن‌ها در فصل جاری نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-fourfourtwo

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهیم و با نزدیکی به پایان دوره مقدماتی در قاره‌های مختلف، بالاهره با تیم‌های صعود کننده و صعود نکرده خواهیم خواهیم شد. از بهترین بازیکنان جوان سال نیز خواهیم گفت که پدری توانست این عنوان را از آن خود کند.

مجله-FourFourTwo

سالانه شماره ۴

این شماره به‌صورت سالانه منتشر شده است و بهترین و بزرگ‌ترین لحظات فوتبال در سال ۲۰۲۱ را بررسی خواهیم کرد. بازیکنان زیادی مانند رونالدو، سون و گریلیش هم در این شماره حضور دارند. در مورد باشگاه‌های مختلف و عملکرد آن‌ها در این شماره صحبت خواهیم کرد.

مجله-FourFourTwo

مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که مطالب ویژه‌ای در مورد لیگ قهرمانان اروپا در مرحله حذفی داشته باشیم. عکس روی جلد مجله، اریک کانتونا اسطوره یونایتد است که مصاحبه‌ ویژه‌ای در این شماره از وی خواهیم داشت. در کنار آن تحلیلی روی گواردیولا، راگنیک، کلوپ و دیگر مربیان بزرگ حاضر در پریمیر لیگ خواهیم داشت.

مجله-FourFourTwo

شماره داستان منچستر یونایتد

این شماره به‌صورت اختصاصی به داستان باشگاه پرطرفدار منچستر یونایتد می‌پردازد. داستانی که در صدر آن فرگوسن هنرنمایی کرده و بازیکنان شاخصی مانند کریس رونالدو و اریک کانتونا قرار دارند. از ۵۰ بازیکن برتر قرمزها در طول تاریخ گفته و به سراغ قهرمانی‌های این باشگاه می‌رویم.

مجله-FourFourTwo

فوریه ۲۰۲۳

این شماره شما را با روی کین همراه کرده و یک سری بررسی ویژه در مورد جام جهانی خواهد داشت.

FourFourTwo

مارس ۲۰۲۳

این شماره از ۵۰ بازیکن برتر فوتبال رونمایی کرده و آن‌ها را یک به یک مورد بررسی قرار می‌دهد.

FourFourTwo

می ۲۰۲۳

این شماره شامل مقاله‌ای در مورد مارکوس رشفورد بوده و عملکرد وی را در تیم نگون بخت منچستر یونایتد ارزیابی خواهد کرد.

FourFourTwo

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره از ادگارد کاپیتان شایسته تیم آرسنال صحبت خواهیم کرد که با هم تیمی‌های خود توانست هفته‌های متوالی در صدر جدول لیگ برتر انگلیس فصل گذشته قرار گیرد.

مجله-FourFourTwo

جولای ۲۰۲۳

این شماره لیستی را از ۵۰ بازیکن برتر لیگ برتر انگلیس آماده کرده و در مورد عملکرد و سابقه هر کدام صحبت خواهیم کرد. نگاهی به جام جهانی زنان هم خواهیم داشت.

مجله-FourFourTwo

داستان و تاریخ آرسنال

این شماره تاریخ آرسنال را به مناسبت عملکرد عالی این باشگاه در فصل گذشته پریمیر لیگ بررسی خواهد کرد. از آرسن ونگر سرمربی سال‌های سال این باشگاه تا تیری آنری بازیکن شاخص این تیم صحبت می‌کنیم.

مجله-FourFourTwo

پیش فصل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ بررسی پیش فصل ۲۰۲۳-۲۴ خواهیم رفت و تغییرات در لیگ‌های معتبر اروپایی را بررسی می‌کنیم. می‌توانید با نقل و انتقالات مهم فصل همراه شده و مقاله‌های جالبی پیش از شروع هیجان انگیز رقابت را مطالعه کنید.

مجله-FourFourTwo

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره قرار است که نیوکاسل یونایتد را زیر ذره بین برده و نتایج خوب این تیم را مورد ارزیابی قرار دهد.

مجله-FourFourTwo

اکتبر ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ دکلان رایس رفته و عملکرد وی را در فصل جدید رقابت‌های پریمیر لیگ در آرسنال بررسی می‌کنیم.

مجله-FourFourTwo

info

Every month, our team deliver the biggest names, the finest features and the most respected columnists in football. FourFourTwo is the only magazine that truly reflects football in all its extremes. Spectacular, dramatic, hilarious, opinionated, authoritative, intelligent, quirky – from the grass roots up, if it’s in the game, it’s in FourFourTwo.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.