دانلود مجله Empire UK – تابستان 2024

[ad_1]

مجله Empire UK – امپایر

| شماره تابستان ۲۰۲۴ اضافه شد |

مجله-Empire

مجله Empire UK بزرگ‌ترین مجله برای عاشقان فیلم در سرتاسر جهان است و هر ماه می‌توانید شماره‌های مختلف آن را دریافت کرده و از دنیای فیلم و سریال باخبر شوید. این مجله برای هر رده سنی مناسب بوده و برندهای مختلف تجاری در آن حضور پیدا کرده و هر ماه شاهد مصاحبه‌های جذاب و خواندن از بازیگران سرشناس هم خواهد بود. در مورد مهم‌ترین فیلم‌های روی پرده صحبت شده و آن‌ها را یک به یک بررسی خواهیم کرد. می‌توانید با فیلم‌های مهم همراه بوده و ببینید که ماه آینده با چه فیلم‌ها و سریال‌های مهمی می‌توانیم همراه شویم. طبق هر روال، مقاله‌های جالبی در حوزه سینما نیز خواهیم داشت.

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره با فیلم شانگ چی همراه خواهیم شد که در باکس آفیس روند بسیار خوبی را سپری می‌کند. از بازیگران حاضر در این فیلم صحبت کرده و سری هم به سریال لوکی خواهیم داشت که بعد از برداشته شدن توجهات از روی آن، می‌توان منطقی‌تر در مورد آن‌ها صحبت کرد.

مجله-Empire

اکتبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با ادگار رایت همراه شده و مصاحبه جذابی را همراه با وی مطالعه کنید. از اترنال هم صحبت خواهیم کرد که بازهم توجهات زیادی را در باکس آفیس به خود جمع کرده است. این شماره در مورد ریسک فیلم های مارول هم به‌صورت کامل صحبت می‌کند.

مجله-Empire

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعات جالبی از فیلم Ghostbusters دریافت کنید. با کست این فیلم آشنا شده و می‌توانید از احتمال موفقیت فیلم هم اطلاعات جالبی دریافت کنید. از مجموعه‌های دیگر و همچنین کوئنتین تارانتینو صحبت خواهیم کرد که می‌تواند جالب باشد.

مجله-Empire

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید از فیلم جدید اسپایدرمن به‌نام Spider-Man No Way Home نکات جالبی را دریافت کرده و با کست آن آشنا شوید. باکس آفیس بار دیگر مورد بررسی قرار گرفته و فیلم‌های در گیشه را بررسی خواهیم کرد. فیلم‌های متنوعی در این شماره قرار دارد.

مجله-Empire

ژوئن ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که فیلم‌های جدید روی پرده اکران بررسی شوند. از فیلم Jurrasic World Dominion صحبت کرده و انتظارات‌مان را از آن مرور خواهیم کرد. تصاویری از فیلم‌های جدید روی پرده هم ارائه شده است که علاقه‌مندان می‌توانند آن را دنبال کنند.

مجله-Empire

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ فیلم Rebel Moon رویم. فیلمی که انتظارات زیادی روی ان قرار داشته و می‌تواند در فصل جوایز هم موفق عمل کند.

مجله-Empire

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره از فیلم ناپلئون گفته و بازیگر اصلی آن را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-Empire

اکتبر ۲۰۲۳

این شماره از دومین قسمت فیلم Dune و انتظاراتی که داریم خواهد گفت.

مجله-Empire

نوامبر ۲۰۲۳

در این شماره قرار است که تاریخ ده ساله مجموعه Gravity را بررسی کنیم.

مجله-Empire

دسامبر ۲۰۲۳

این شماره از فیلم جدید آکوامن با بازی جیسون موموآ صحبت خواهد کرد.

مجله-Empire

ژانویه ۲۰۲۴

در این شماره قرار است که به سراغ فیلم The Fall Guy رفته و با بازیگران آن آشنا شویم.

مجله-Empire

تابستان ۲۰۲۴

این شماره از تقابل ددپول و وولورین صحبت کرده و از اطلاعات مهم فیلم Bad Boy 4 هم برای شما خواهیم گفت.

مجله-Empire

info

Empire is the biggest movie magazine on the planet, each month giving you the world’s most essential insider’s guide to the world of movies. A bible for movie fans of all ages, this indispensable, glossy magazine has access to all of the biggest names in the business and brings you the first look and the last word on all of the movies that matter.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.