دانلود مجله EDGE – نوامبر 2023


EDGE – اج

| شماره نوامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Edge

مجله EDGE یکی از بهترین نمونه‌هایی است که علاقه مندان صنعت گیم می‌توانند به سراغش بروند. این مجله در هر شماره خود به بازی‌های خاصی پرداخته و اطلاعات خوبی را در اختیار شما می‌گذارد. می‌توانید مقالات بسیاری خوبی را مطالعه کرده و در مورد روند ساخت بازی‌ها، اطلاعاتی را کسب کنید. این مجله به بررسی عمیق ویژگی‌های هر بازی پرداخته و از دیدگاه، ابتکاری و خلاقیت، آن‌ها را بررسی خواهد کرد. شما می‌توانید موضوعات فنی بیشتری را در شماره‌های این مجله نظاره کرده و از خواندن آن‌ها لذت ببرید. این مجله، از مدل سازی بازی‌ها صحبت کرده و اطلاعات جالبی هم در مورد ناشران بازی‌ها به شما خواهد داد.

فوریه ۲۰۲۱

در این شماره بازی Silksongs در بطن اصلی مجله قرار دارد و می‌توانید به‌صورت اختصاصی تصاویری از محیط بازی دریافت کرده و مصاحبه‌ای نیز با سازندگان آن داشته باشید. این شماره تحلیلی هم روی بهترین بازی سال ۲۰۲۰ به انتخاب EDGE خواهد داشت.

مجله-EDGE

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره به بازی Back 4 Blood خواهیم پرداخت که سر و صدای زیادی در جمع بازی‌های اکشن به راه انداخته است و یقینا اطلاعات جالبی می‌توانید از آن دریافت کنید. از بررسی‌ بازی‌ها نیز بی نصیب نخواهید ماند و بازی‌های مهم روز در اختیار شما خواهد بود.

مجله-EDGE

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعاتی را در مورد بازی Lemnis Gate کسب کرده و مقالات جالبی را در مورد آن مطالعه کنید. به بازی‌هایی خواهیم پرداخت که در ژانر علمی و تخیلی عرضه شده و موفقیت برخی از مهم‌ترین آن‌ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

مجله-EDGE

جولای ۲۰۲۱

این شماره به بازی Solar Ash پرداخته و جهان جذاب آن ار بررسی می‌کند. این شماره شامل صحبت‌های خاص در مورد سازندگان آن بوده و مصاحبه‌هایی را هم برای شما خواهد داد. در بخش اضافه‌های این مجله هم می‌توانید بازی‌های مهم ماه را چک کنید.

مجله-EDGE

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید اطلاعات خوبی را از بازی Jett کسب کنید. این بازی حال و هوای کاملا متفاوتی دارد و می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد. این شماره تصاویر نابی هم برای شما دارد و می‌توانید با آن همراه شوید. مصاحبه و مقاله‌های خاص، از بخش‌های جدانشدنی مجله EDGE هستند.

مجله-EDGE

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره قرار است که مصاحبه‌های جذابی را در حوزه گیمینگ برای شما ارائه کرده و بازی‌های جذاب دیگری را برای شما بررسی کند. از Naraka Bladepoint صحبت کرده و می‌توانیم مصاحبه‌هایی هم از بازی‌های آینده داشته باشید. ۳۶۱ امین شماره را می‌توانید هم اکنون دریافت کرده و مطالعه کنید.

مجله-EDGE

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره به‌طور خاص به بازی Sable پرداخته و در بخش‌های ویژه، از بازی‌های جهان باز خواهیم گفت. می‌دانید که دنیای جهان باز از Shed تا بازی‌های سندباکس را شامل شده و تعاریف خاصی هم به همراه دارند. در ادامه از ۱۰ هزار بازی خاص خواهیم گفت که می‌توانند در پلتفرم استیم دک بسیار عالی عمل کنند.

مجله-EDGE

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با بازی‌های جدید ماه همراه شده و آثار موردانتظار ماه‌های آینده را نیز به‌صورت کامل بررسی کنید. از آینده بازی‌های مارول که توسط استودیوهای مختلف ساخته می‌شود، آگاه شده و اطلاعات جالبی در مورد روند پرداخت به شخصیت‌های مختلف آن صحبت خواهد شد.

مجله-EDGE

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره به‌صورت ویژه به بازی Dying Light 2 خواهیم پرداخت که مدام با تاخیر مواجه شده است و بالاخره می‌خواهیم دانسته هایمان را در مورد آن بررسی کرده و ببینیم که چه انتظاراتی می‌توانیم داشته باشیم. طرفداران این بزای می‌توانند با نکات و تصاویر جالبی همراه شوند.

مجله-EDGE

کریسمس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که Stray در بطن اصلی داستان قرار داشته باشد و مقالات خوبی از صنعت گیمینگ را نیز برای شما خواهیم داشت. می‌توانید تحلیل‌هایی پیرامون بازی‌های مهم در ماه‌های آینده هم داشته باشید که یقینا دانستن اطلاعات از آن‌ها جالب خواهد بود.

مجله-EDGE

ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره بازی Sifu در بطن اصلی داستان قرار دارد و می‌توانید اطلاعات جالبی از این بازی دریافت کنید. طبق معمول با اخبار مهم پیرامون صنعت گیمینگ نیز همراه خواهیم شد و می‌توانید آن را دوست داشته باشید. در این شماره تصاویر خاص و جالبی هم وجود دارد.

مجله-EDGE

سالانه شماره ۴

چهارمین شماره ویژه سالانه شامل تصاویری از بازی‌های مختلف خواهد بود و می‌توانید مقاله‌های بیشتری را نسبت به شماره‌های گذشته مطالعه کنیم. نگاهی هم به شماره‌های قبلی این مجله در سال ۲۰۲۱ انداخته شده است و یقینا آن را دوست خواهید داشت.

مجله-EDGE

فوریه ۲۰۲۲

شماره جدید به مورد انتظارترین بازی سال جدید یعنی الدن رینگ اختصاص پیدا کرده است. نگاه ویژه‌ای به روند ساخت بازی و المان‌هایی که بازی دارد نگاهی خواهیم انداخت و با توجه به سابقه درخشان استودیو سازنده آن، انتظار داریم که نه یکی از بهترین‌ها، بلکه بهترین بازی سال لقب بگیرد. تصاویر جذابی از گیم‌پلی و محیط بازی نشان داده شده و از قهرمانان و دشمنان بازی خواهیم گفت.

مجله-EDGE

آوریل ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که به بازی GhostWire: Tokyo بپردازیم. به علاوه مقاله‌های همیشگی این مجله ارزشمند را خواهیم داشت و علاقه‌مند به صنعت گیمینگ می‌توانند آن را دنبال کنند. این شماره آپدیت و پچ‌های جدید بازی‌ها را نیز بررسی خواهد کرد.

مجله-EDGE

می ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که دنیای گیمینگ را بار دیگر بررسی تخصصی کرده و به سراغ بازی‌های مختلف و داستان آن‌ها برویم. این شماره به FLINTLOCK اختصاص پیدا کرده و نکات جالبی را می‌توانید از طریق مصاحبه با سازندگان آن دریافت کنید.

مجله-EDGE

ژوئن ۲۰۲۲

در این شماره به‌صورت ویژه به The Ivnincible می‌پردازیم. مقاله‌های گیمینگ تخصصی دیگری هم مثل همیشه داریم که دنبال کردن ان‌ها خالی از لپ تاپ نخواهد بود. تصاویر جذابی از گیم‌پلی و محیط بازی نشان داده شده و از قهرمانان و دشمنان بازی خواهیم گفت.

مجله-EDGE

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره قرار است که در مورد آثار جذاب دیگری در صنعت گیمینگ آشنا شده و مقالات جالبی را در مورد آن‌ها مطالعه خواهید کرد. تصاویر جذابی از بازی‌های جدید روز مشاهده خواهید کرد و کیفیت بالایی دارند. این شماره هم بخش‌های اضافی جالبی دارد.

مجله-Edge

جولای ۲۰۲۳

در این شماره از فورت سولیس صحبت کرده و نکات جذاب این بازی را ارزیابی می‌کنیم. مقاله‌های مرتبط دیگر هم به این شماره اضافه شده است.

مجله-Edge

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از آینده جهان تکنولوژی صحبت کرده و پیشروی صنعت بازی را هم در چند سال آینده ارزیابی می‌کنیم.

مجله-Edge

سپتامبر ۲۰۲۳

در این شماره می‌توانید با بازی استار وارز اوت لاوز آشنا کرده و نکات قطعی بازی را تا کنون مرور کنید.

مجله-Edge

اکتبر ۲۰۲۳

در این بازی به‌صورت رسمی در مورد الن ویک ۲ صحبت خواهیم کرد و می‌توانید با ویژگی‌های معرفی شده آن بیشتر آشنا شوید.

مجله-Edge

نوامبر ۲۰۲۳

در این شماره با مقاله‌های جامع گیمینگ همراه خواهید شد و می‌توانید نکات جذابی از بازی‌های روز را دریافت کنید.

مجله-Edge

info

Edge is a multi-format video game magazine published by Future plc. It is a UK-based magazine and publishes 13 issues of the annually. The magazine was launched by Steve Jarratt. It has also released foreign editions in Australia, Brazil, France, Germany, Italy, and Spain.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.