دانلود مجله Digital Photographer – شماره 271

[ad_1]

Digital Photographer – عکاسی دیجیتالی

| شماره ۲۷۱ اضافه شد |

مجله-Digital-Photographer

مجله Digital Photographer شما را با عکاسی SLR آشنا کرده و می‌توانید نیازهای عکاسی خود را در زمینه‌های مختلف برطرف سازید. این شماره‌ها دارای آموزش‌های جذابی در زمینه عکس‌برداری مدرن بوده و می‌توانید تمام توانایی‌های لازم را از سطح مبتدی تا حرفه‌ای بگذرانید. شما می‌توانید ترکیبی منحصربه‌فرد از مقالات تکنیکی را مطالعه کرده و از تصاویر الهام بخشی برای ایده برداری استفاده کنید. موضوعات متنوعی در این شماره‌ها وجود داشته و می‌توانید با عکس برداری پرتره و ماکرو نیز آشنا شوید. دوربین‌های مختلف همراه با تجهیزات خاص در این ممجله معرفی شده و حتی قیمت آن‌ها نیز بررسی خواهد شد.

شماره ۲۴۰

این شماره شما را با ده روش موجود برای عکس برداری از طبیعت و استفاده از نور خورشید همراه می‌کند. می‌توانید با زمین‌های یخی و آتشی همراه شده و از شات‌های مخصوص آن به‌صورت ادیت شده در تصاویر خود استفاده کنید. ماکروهای شگفت‌انگیزی با همین تکنیک‌ها می‌توانید بگیرید.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۴۱

این شماره شما را با ده راه بسیار جالب برای تبدیل کردن فالوورهای شبکه‌های اجتماعی به مشتریان همراه می‌کند. می‌توانید پرتره‌های خود را با تاثیرگذاری بیشتری همراه کرده و تصاویر خود را برای زمینه‌های تجاری نیز مورد بررسی قرار دهید.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۴۲

این شماره شما را با ۵۰ ترفند خاص برای عکس‌برداری با دوربین همراه خواهد کرد و می‌توانید با نکات جالبی در این راستا همراه شوید. می‌توانید با عکس‌برداری بهتری که تنها با چند ترفند انجام می‌شود، همراه شده و دنباله‌روی خلاقیت خود در چنین زمینه‌هایی باشید.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۴۳

در این شماره می‌توانید با عکس‌برداری گل‌ها آشنا شده و بهترین دوربین‌ها و تجهیزات موردنیاز خود را بررسی کنید. می‌توانید با شات‌های مخصوص شهری همراه شده و عکس‌های دیجیتالی جالبی را از آن‌ها بگیرید. می‌توانید با برخی از پرتره‌های جالب هم که از طریق دوربین تهیه شده است، همراه شوید.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۴۴

این شماره شما را با مقایسه‌های جالبی از عکس‌هایی همراه خواهد کرد که با دوربین‌های دیجیتالی تهیه شده است و بیشتر به سراغ عکس برداری از مناظر زیبا می‌رود. چند مورد از دوربین‌های عالی موجود در بازار هم در این شماره وجود دارد که با تکنیک‌های عکس برداری آن هم همراه می‌شویم.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۵۰

در این شماره می‌توانید عکس‌برداری سیاه و سفید از محیط‌های مختلف را یاد بگیرید. نکات دیگری در مورد عکس‌های حرفه‌ای پرتره مطرح خواهد شد و می‌توانید وارد صحنه‌هایی شوید که بهترین مناظر را برای عکس‌برداری از طبیعت به شما خواهند داد.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۶۷

در این شماره به سراغ عکس برداری از کوه و دشت و بیابان خواهیم رفت و نکات هوشمندانه‌ای مطرح خواهد شد.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۶۸

در این شماره شما را با عکس برداری مناطق روستایی در تایم شب آشنا خواهیم کرد.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۶۹

این شماره از عکس برداری حشرات گفته و تکنیک‌های لازم را ارائه می‌کند.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۷۰

در این شماره به سراغ معرفی فرمت RAW رفته و ویژگی‌های آن را ارزیابی می‌کنیم.

مجله-Digital-Photographer

شماره ۲۷۱

این شماره قرار است که شما را با نحوه عکس برداری پاییزی آشنا کند.

مجله-Digital-Photographer

info

Digital SLR Photography addresses the needs of today’s photographer in a lively, informative and stylish format. Dedicated to digital SLR photographers of all abilities, from beginner through enthusiast to professional it will inform and entertain you through a unique blend of technique articles, inspirational images, news and authoritative reviews. Covering topics such as landscapes, portraits and close up photography, this magazine provides a focused and comprehensive read guaranteed to help you get the most out of your photography.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.