دانلود مجله Cycling Weekly – شماره 4 آوریل 2024

[ad_1]

اولین رای باشید!

Cycling Weekly – مجله هفتگی دوچرخه سواری

| شماره ۴ آوریل ۲۰۲۴ اضافه شد |

مجله-Cycling-Weekly

مجله Cycling Weekly یک هفته نامه بسیار معتبر برای علاقه‌مندان دوچرخه سواری است که همراه با اطلاعات به‌روز و دسته اول از این ورزش ارائه می‌شود. این مجله در انگلیس منتشر می‌شود و گروه Future وظیفه انتشار آن را برعهده دارد. این مجله به ورزش و سرگرمی اختصاص پیدا کرده و دارای کیفیت بسیار بالایی در طول این سال‌ها بوده است. علاقه‌مندان به دوچرخه سواری می‌توانند در کنار اطلاعات این ورزش، از بخش طنز این مجله نیز استفاده کرده و از خواندن آن لذت ببرند.

۸ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، به سراغ دوچرخه سوار سریعی می‌رویم که بسیار نرم حرکت کرده و رکوردهای جذابی را به پشت سر گذاشته است. از یک دوچرخه خوب و تست شده صحبت می‌کنیم که برای دوچرخه سواری در کوهستان مناسب بوده و می‌تواند همه آن‌چیزی باشد که به دنبالش هستید. از عواملی هم صحبت خواهیم کرد که باید در دوچرخه رعایت شود تا سرعت همواره در رقابت حفظ شود.

مجله-Cycling-Weekly

۱۵ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره، مقاله ویژه‌ای از روحیه برنده شدن خواهیم داشت که برای ورزشکاران تازه‌کار این ورزش، می‌تواند بسیار جذاب باشد. از ورزشکاران مهم این عرصه صحبت کرده و داستان زندگی آن‌ها را تعریف می‌:»یم. به سراغ رقابت‌های مهم رفته و اخبار آن را نیز تحلیل خواهیم کرد. در نهایت، از سه راه ساده صحبت می‌کنیم که می‌توانید برای دوچرخه سواری موثر در کوهستان از آن استفاده کنید.

مجله-Cycling-Weekly

۲۲ آوریل ۲۰۲۱

این شماره، به نوعی شمارش معکوس تا المپیک توکیو را آغاز می‌کند. از ورزشکارانی سخن خواهیم گفت که در این رقابت حاضر خواهند شد و شانس بالایی برای کسب مدال دارند. از جان آرچبند و تام پیکوک نیز سخن خواهیم گفت که شانس بالایی در این رقابت‌ها دارند.

مجله-Cycling-Weekly

۲۹ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از نبردی خواهیم گفت که دوچرخه‌های سرعتی می‌توانند ورزشکاران را به پیروزی برسانند. نمونه‌های خوبی از این دوچرخه‌ها را معرفی کرده و مشخصات فنی آن‌ها را نیز ذکر خواهیم کرد. از مسابقات فصل گفته و چند رویداد آینده را نیز معرفی خواهیم کرد.

مجله-Cycling-Weekly

۶ می ۲۰۲۱

این شماره به بررسی رقابت‌های ژیرو ایتالیا خواهد پرداخت. از ورزشکاران برتر این رویداد گفته و بررسی می‌کنیم که امتیازات آن چه تاثیری در رده بندی جهانی داشته است. از برخی از قطعات دوچرخه صحبت کرده و به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا خریدن این قطعات می‌تواند اهمیت داشته باشد یا خیر.

مجله-Cycling-Weekly

۱۳ می ۲۰۲۱

این شماره به ۱۳۰ ورزشکار مهم می‌پردازد که عرصه دوچرخه سواری را تغییر داده و سبب پیشرفت آن شده‌اند. در این بین از مهارت هرکدام از ورزشکاران صحبت کرده و خواهیم دید که چه تاثیراتی را در جهان دوچرخه سواری از خود نشان داده‌اند.

مجله-Cycling-Weekly

۲۰ می ۲۰۲۱

این شماره به فاکتورهای مهمی می‌پردازد که ورزشکاران برای موفقیت در دورچرخه سواری نیاز دارند. هرکدام از این فاکتورها بسیار مهم بوده و در هر فصل از مسابقات بسیار عالی خواهند بود. می‌توانید از بدنسازی و اهمیت آن برای دوچرخه سواری مطالب جالبی را مطالعه کنید.

مجله-Cycling-Weekly

۲۷ می ۲۰۲۱

در این شماره به اتفاقاتی پیرامون ورزش دورچه سواری پرداخته و کدهای سکوت آن‌ها را بررسی می‌کنیم. از مقالات جالب پیرامون دورچه سواری صحبت کرده و چند دوچرخه عالی برای حرکت در شهر را هم به شما معرفی می‌کنیم. این دوچرخه چرخ‌های متفاوتی دارند و برای مقاومت در برابر آب بسیار عالی خواهند بود.

مجله-Cycling-Weekly

۸ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که در مورد تور دو فرانس صحبت کرده و تحلیلی روی رقابت‌های امسال و افرادی که بیشترین شانس را دارند، داشته باشیم. از نبردی برای بردن دوباره تو دو فرانس صحبت کرده و قهرمان دوره قبلی را در این دوره بررسی خواهیم کرد.

مجله-Cycling-Weekly

۱۵ جولای ۲۰۲۱

این شماره شما را با ۳۴ برد دوچرخه سوار بلژیکی در رقابت‌های توردوفرانس آشنا کرده و شما را با زندگی وی آشنا خواهد کرد. او هچمنان به قهرمانی‌های ادامه دار خود بالیده و عملکرد همیشگی خودش را به صورت سالیانه ادامه می‌دهد. پوسترهای جذابی هم از این ورزشکار خواهیم داشت.

مجله-Cycling-Weekly

۲۶ آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید در مورد آینده دوچرخه سواری آگاه شده و مقاله‌های جالبی همراه با تحلیل و بررسی‌های کارشناسان را بخوانید. از نسخه‌ جدید دوچرخه AERO صحبت کرده و با ویژگی‌های آن آشنا خواهیم شد. از سطح مربی‌گری در دوچرخه سواری صحبت خواهیم کرد.

مجله-Cycling-Weekly

۳۰ دسامبر ۲۰۲۱

این شماره در مورد سرعت گیری در دوچرخه سواری مطالب جالبی را ارائه خواهد کرد و می‌توانید اخبار پیرامون این ورزش را نیز داشته باشید. از بهترین ورزشکاران این رشته صحبت خواهیم کرد و در آخرین روزهای سال، در مورد سرنوشت این ورزش صحبت می‌کنیم.

مجله-Cycling-Weekly

۱۳ ژانویه ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که به سمت دوچرخه سواری زمستانی رفته و آن را بررسی کنیم. از تجهیزات لازم برای این منظور صحبت کرده و سپس به نکات ایمنی آن اشاره خواهیم داشت. از مسابقاتی که در این فصل برگزار می‌شود نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-Cycling-Weekly

۱۰ مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که مصاحبه‌ای با یکی از زنان دوچرخه سوار ماهر داشته باشیم. رقابت‌های برتر را تحلیل کرده و می‌توانید با آمار و ارقام این رقابت‌ها همراه شوید. تصاویر بسیار جذابی را هم در این شماره خواهیم داشت و می‌توانید مقاله‌های مجله را هم دنبال کنید.

مجله-Cycling-Weekly

۱۷ مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به دورچه سواری در دوران کرونا بررسی شده و مصاحبه‌های جذاب و خواندنی را هم داشته باشیم. شما می‌توانید با این شماره همراه شده و نکات جذاب بیشتری در مورد دوچرخه سواری دریافت کنید.

مجله-Cycling-Weekly

۵ می ۲۰۲۲

در این شماره به‌صورت ویژه از تور ژیرو د ایتالیا صحبت خواهیم کرد. ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها را بررسی کرده و به سراغ نتایج هر دور هم خواهیم رفت. علاقه‌مندان به دوچرخه سواری می‌توانند تصاویر جالبی هم از این دور دریافت کنند که بسیار جالب بوده است.

مجله-Cycling-Weekly

۱۶ ژوئن ۲۰۲۲

از دوچرخه‌های Endurance در این شماره برای شما گفته و مدل‌های مختلف آن را بررسی خواهیم کرد. می‌توانید اطلاعات بسیار جالبی را دریافت کرده و با ما همراه شوید. اطلاعات و اخبار پیرامون مسابقات دورچرخه سواری را نیز بار دیگر مرور می‌کنیم.

۱ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره از تغییرات دنیای دوچرخه سواری خواهیم گفت و مقاله جالبی را هم برای آن آماده کرده‌ایم.

مجله-Cycling-Weekly

۸ ژوئن ۲۰۲۳

اخبار هفتگی دنیای دوچرخه سواری بررسی شده و پرداخت ویژه‌ای هم به مشکلات خاص اخیر خواهیم داشت.

مجله-Cycling-Weekly

۲۹ ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ رقابت‌های توردوفرانس رفته و رقابت و نتایج آن  را بررسی خواهیم کرد. بررسی ویژه‌ای از این رقابت‌ها داشته و قهرمانان دوره‌های قبلی و دوچرخه سواران مدعی را نیز ارزیابی می‌کنیم.

مجله-Cycling-Weekly

۶ جولای ۲۰۲۳

در این شماره بار دیگر به سراغ توردوفرانس رفته و رقابت‌های این فصل را بررسی خواهیم کرد. یتس در این مرحله صاحب لباس زرد شده و باید ببینیم که تا انتهای مسابقات می‌تواند آن را حفظ کند یا خیر.

مجله-Cycling-Weekly

۱۳ جولای ۲۰۲۳

این شماره به سراغ نبرد بین پوگاسار و ویگگارد رفته و رقابت آن‌ها را در تور دو فرانس بررسی خواهد کرد.

مجله-Cycling-Weekly

۲۰ جولای ۲۰۲۳

این شماره از مراحل نهایی توردو فرانس صحبت کرده و یک سری از ورزشکاران را بررسی می‌کند.

مجله-Cycling-Weekly

۲۷ جولای ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ تور فرانسه رفته و ارزیابی جالبی از بهترین دوچرخه سواران برای شما خواهیم داشت.

مجله-Cycling-Weekly

۳ آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از مسابقات قهرمانی جهان صحبت کرده و بهترین دوچرخه سواران را بررسی می‌کنیم.

مجله-Cycling-Weekly

۱۰ آگوست ۲۰۲۳

در این شماره با یک سری از دوچرخه‌های جدید مسابقه‌آی آشنا شده و از قابلیت هر کدام برای شما خواهیم گفت.

مجله-Cycling-Weekly

۲۸ دسامبر ۲۰۲۳

این شماره به تورهایی می‌پردازد که در سال ۲۰۲۴ می‌توانیم شاهد آن‌ها باشیم.

مجله-Cycling-Weekly

۲۲ فوریه ۲۰۲۴

در این شماره نکات جالبی در مورد خرید دوچرخه‌هایی خواهیم گفت که زیر ۲ هزار دلار قیمت دارند.

مجله-Cycling-Weekly

۴ آوریل ۲۰۲۴

این شماره از دوچرخه سواران سرعتی خواهد گفت که بهترین نتایج را در ماه‌های اخیر گرفته‌اند.

مجله-Cycling-Weekly

info

Cycling Weekly is a British cycling magazine. It is published by Future and is devoted to the sport and pastime of cycling. It used to be affectionately referred to by British club cyclists as “The Comic”.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.