دانلود مجله Coins – ژوئن 2023


مجله Coins – کوین‌ها

| شماره ژوئن ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Coins

مجله Coins شما را با سکه شناسی آشنا کرده و آن‌ها را از نظر تاریخی بررسی خواهد کرد. شما می‌توانید همه جنبه‌های سکه را در کشورهای مختلف بررسی کرده و تاریخچه آن‌ها را بررسی کنید. اصول این زمینه به صورت کامل بررسی شده و می‌توانید ستون‌ها و بخش‌های جذابی را در این زمینه بخوانید و مشاهده کنید. راهنمای ارزش سکه‌ها در این مجله بررسی شده و می‌توانید با بازار آن‌ها نیز آشنا شوید. این مجله به صورت ماهانه منتشر شده و می‌توانید در هر شماره، به سراغ سکه‌های مختلف بروید.

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با دلارهای قرن بیستم آشنا شده و با تاریخچه آن‌ّا آشنا شویم. می‌توانید با کلکسیونرهایی هم آشنا شوید که سابقه بسیار طولانی مدتی در این زمینه داشته و می‌توانند از تجربه‌های خود برای شما بگویند. در ادامه از خلق دلار مورگان هم برای شما صحبت خواهیم کرد.

مجله-Coin

آگوست ۲۰۲۱

این شماره قرار است که به تفاوت‌های طراحی سکه‌های مختلف پرداخته و می‌توانید با لوگوهای حک شده روی ان‌ها نیز آشنا شوید. این شماره به سکه‌های آمریکایی پرداخته و قیمت و ارزش هرکدام از این موارد را بررسی خواهیم کرد. می‌توانید با تاریخچه کارسون سیتی هم آشنا شوید.

مجله-Coin

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره قرار است که شما را با مجموعه ارزشمندی از دلارها آشنا کرده و طراح آن‌ها را نیز بررسی کند. افراد مختلفی این طرح‌ها را ارائه داده و می‌توانید با زندگی آن‌ها آشنا شوید. از سکه‌های ۳ سنتی خواهیم گفت که از نیکل ساخته شده و طرح‌های متفاوتی نسبت به امروز داشتند.

مجله-Coin

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره در مورد بازار ارزهای دیجیتال صحبت کرده و می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق‌تر، در آن سرمایه گذاری کنید. از کوین‌های جدید بازار و پتانسیل بالای آن‌ها نیز صحبت خواهیم کرد که می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید. طرح‌های کوین‌های مختلف نیز در این شماره بررسی می‌شود.

مجله-Coins

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با پروف ست‌ها آشنا شده و مطالب جالبی را در این زمینه مطالعه کنید. می‌توانید با کلکتورهای جدیدی همراه شوید که در حوزه ارزهای دیجیتال کاربرد داشته و اطلاعات خوبی را به شما خواهد داد. از سه سنتی‌های دلار که در گذشته کاربرد داشته است نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-Coins

فوریه ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید با برخی از سکه‌هایی آشنا شوید که اثبات وجود آن‌ها برای دانشمندان سخت بوده است. از دلارهای خاص قرن بیستم خواهیم گفت و پیشینه آن را هم بررسی خواهیم کرد. در این شماره قرار است که از عکس‌های جالب دیگر سکه‌ها هم پرده برداری کنیم.

مجله-Coins

می ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید از کلکسیون‌هایی بشنوید که در قرن بیستم ثبت شده است و اطلاعات جالبی از کوین‌های مخصوص آن دوران به شما خواهد داد. از نیکل و روند ساخت این سکه‌ها نیز خواهیم کرد که برای کلکسیونرها می‌تواند بسیار جذاب باشد.

مجله-Coins

ژوئن ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید با سکه‌های طلایی همراه شده و با یک سری اطلاعات جالب در مورد تاریخچه آن‌ها هم همراه شوید. از یک کلکسیون خاص و عجیب برای‌تان خواهیم گفت که توسط یکی از کلسیونرها جمع شده است. از جفرسون نیکل هم در این شماره سخنان جالبی به میان آورده است.

مجله-Coins

آگوست ۲۰۲۲

از سکه ویلام وود در این مجله برای‌تان خواهیم گفت و تاریخچه آن را برای‌تان بررسی می‌کنیم. از سکه طلا و تاریخچه آن صحبت کرده و به سراغ اخبار مهم پیرامون آن‌ها خواهیم رفت. مقاله‌ها و داده‌های جالبی در مورد سکه‌ها خواهید شنید و کمی هم از قیمت روز سکه خواهیم گفت.

مجله-Coins

دسامبر ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید سکه‌های دیگری از دوره‌های قبلی را تماشا کرده و تاریخچه‌ای از آن‌ها را هم مطالعه کنید. کلکسیونرهای سکه می‌توانند این شماره را مطالعه کرده و اطلاعات جالبی را دریافت کنید. مقاله‌های جالبی هم در مورد بانک‌های سکه آورده شده است.

مجله-Coins

ژانویه ۲۰۲۳

این شماره از سکه‌هایی خواهیم گفت که مربوط به سال ۱۸۷۳ بوده و قدمت بالایی دارند.

مجله-Coins

فوریه ۲۰۲۳

این شماره به سراغ سه دلاری‌های از جنس طلا خواهد رفت که در گذشته و در خانواده‌های سلطنتی استفاده می‌شد.

مجله-Coins

مارس ۲۰۲۳

در این شماره از روش‌هایی برای سازماندهی کلکسیون خواهیم رفت و اگر اهل جمع کردن سکه‌های مختلف هستید، می‌توانید آن را بخوانید.

مجله-Coins

می ۲۰۲۳

این شماره به سراغ تاریخچه سکه‌هایی خواهد رفت که در یونان قدیم استفاده می‌شد.

مجله-Coins

ژوئن ۲۰۲۳

در این شماره از پادشاهی‌های مختلف در طول زمان صحبت کرده و سکه هر زمان را ارزیابی خواهیم کرد.

مجله-Coins

info

Coins Magazine covers market trends, buying tips, and historical perspectives on all aspects of numismatics. The news section, “Bits and Pieces”, wraps up the latest happenings in numismatics. Regular columns and departments include “Basics & Beyond”, “Budget Buyer”, “Coin Clinic” (Q&A), the editor’s column, coin finds, a calendar of upcoming shows nationwide, “Coin Value Guide” and “Market Watch”.

Coins Magazine publishes 12 issues a year, but reserves the right to change the number of issues in an annual term, including discontinuing any format and substituting and/or modifying the manner in which the subscription is distributed.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.