دانلود مجله Classic Motorcycle Mechanics – دسامبر 2023


مجله Classic Motorcycle Mechanics

| شماره دسامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

مجله Classic Motorcycle Mechanics را می‌توانیم یک راهنمای تمام عیار برای موتورهای کلاسیک اروپایی و ژاپنی بدانیم که علاقه‌مندان این حوزه می‌توانند با آن همراه شوند. این مجله‌ی شگفت انگیز شما را به دنیای موتورسواری خواهد برد و می‌توانید نکات جذابی را در مورد تعمیر و نحوه راندن موتورهای کلاسیک یاد بگیرید. جای تعجبی ندارد این مجله هم دارای مقالات جذابی در حوزه موتورسواری است و تمام ویژگی‌های جالب را در خود جای داده است. این مجله شامل یک بحش کاراگاهی هم است که توصیه‌های مفید و جالبی را در خود جای داده است. این توصیه‌ها را می‌توانید به‌صورت مفید و کاربردی مورد استفاده قرار دهید. شکوه موتورهای کلاسیک را می‌توانید در قالبی قدیمی مشاهده کرده و با بررسی‌های مفید آن نیز همراه شوید.

مجله Classic Motorcycle Mechanics شامل مطالب مفید و کاربردی بسیاری است و راهنمای دقیقی از آن‌چه که می‌خواهید برای شما آماده شده است. شما در واقع خواهید دانست که یک موتور کلاسیک چگونه ساخته شده است و چه کارهایی می‌تواند انجام دهد.

فوریه ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ موتورهای جدید خواهیم رفت و چند مقاله جذاب هم از موتور جدید سوزوکی خواهیم خواند. یک راهنمای خرید بسیار جذاب هم برای Laverda 3C در این شماره از مجله کار شده است که می‌تواند برای شما جذاب باشد. این مجله با کیفیت بالا برای شما آماده شده است و می‌توانید در فرمت PDF آن را دریافت کنید.

دانلود-مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

مارس ۲۰۲۱

این شماره از مجله به موتور سوزوکی GT750 پرداخته و تحلیل کاملی نیز روی آن خواهد داشت. بازهم اخبار و اتفاقات مهم پیرامون موتورسواری را خواهیم داشت و می‌توانید مطالب فنی و تحلیلی از دنیای موتورسواری را نیز در این بخش داشته باشید. کیفیت مجله بسیار بالا است و با صفحات کافی و عکس‌های متنوع می‌توانید از آن لذت ببرید.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

آپریل ۲۰۲۱

در ادامه‌ی مجله‌ی مکانیک موتور، می‌توانید تحلیل کاملی روی موتورهای کلاسیک‌تر داشته باشید. در چهارمین ماه از سال جدید میلادی، به غرب اروپا رفته و مسابقات مهم و موتورهای طراحی شده در این منطقه را بررسی خواهیم کرد. تحلیل و بررسی فنی نیز جزو جدانشدنی این مجله است که بازهم در ادامه خواهیم داشت. این مجله در کل ۱۰۰ خواهد داشت.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله قصد داریم که موتور یاماها svite L52 را بررسی کرده و در مورد مشخصات فنی آن در مسابقات نیز صحبت کنیم. موتورهای دیگری هم در این شماره حضور دارند که می‌توانیم به هوندا CBX و کاوازاکی Z1300 اشاره کنیم. تصاویر جذابی هم در این شماره وجود دارند و می‌توانید نگاه با جزئیاتی به هرکدام از موتورهای این شماره داشته باشید.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به برخی از زیباترین موتورها خواهد پرداخت. موتورهای کلاسیکی که جایی در مسابقات قهرمانی ندارند، اما سازندگان آن‌ها وقت زیادی را روی طراحی زیبای آن‌ها صرف کرده‌اند. از موتور قدرمند و کلاسیکی هم خواهیم گفت که در بخش اضافه این مجله آماده شده و می‌توانید راهنماهای لازم در مورد آن را نیز دریافت کنید.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

جولای ۲۰۲۱

در این شماره هم قصد داریم که به جهان موتورسواری پرداخته و با برخی از مدرن‌ترین موتورهایی آشنا شویم که در محیط‌های طبیعی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. می‌توانید از سوخت موتورها اطلاعات جالبی کسب کرده و نکات لازم را هنگام موتورسواری به یاد داشته باشید.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

آگوست ۲۰۲۱

این شماره قرار است که شما را با مسابقات ایتالیا آشنا کرده و می‌توانید برای این منظور، با موتورهایی آشنا شوید که در مسابقات بیشتر استفاده شده و موفقیت‌هایی هم برای شرکت کنندگان داشته است. مقاله‌هایی هم در بابت جهان موتور اسپرت خواهیم داشت.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره به سراغ مشخصات فنی ویژه سوزوکی RG400 رفته و عملکرد آن را در مسابقات بررسی خواهد کرد. در ادامه از موتورسواران یاماها گفته و عملکرد آن‌ها را در مسابقات موتورسواری سرتاسر جهان بررسی می‌کنیم. از جاده‌های مختلف و مهارت موردنیاز برای آن‌ها نیز صحبت می‌کنیم.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

نوامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید در مورد سوخت طلایی اطلاعاتی را کسب کنید. سوختی که می‌تواند تغییرات بزرگی را در مسابقات موتورسواری نیز ایجاد کند. از موتور جدید ولو هم سخت گفته و سپس به سراغ پیشنهاداتی در زمینه خرید موتورهای کلاسیک هم خواهیم رفت.

مجله-classic-motorcycle-mechanics

مارس ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید اطلاعات جالبی از موتورهایی دریافت کنید که جهان موتورسواری را با تغییر شگرفی روبرو کرده و سبب تغییر سبک برندهای سازنده دیگر هم شده‌اند. این موتورها در واقع گیم چنجر بازار هستند و به واسطه ویژگی‌های ناب‌ خودشان شناخته می‌شوند.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

آوریل ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که موتورهای کلاسیک جدید آشنا شده و سپس به سراغ اخبار و مقاله‌های این ماه برویم. از یاماها جدید برای شما گفته و سپس به سراغ BMW K1300S خواهیم رفت. از موتورهای دوقلو برای شما خواهیم گفت که یقینا جالب خواهد بود.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

جولای ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که موتورهای کلاسیک جدیدی بررسی شود و چند مدل از موتو یاماها را خواهیم داشت. از نحوه سفارشی سازی این موتورها و قطعات جدیدی که نیاز دارند هم سخن خواهیم گفت و در نهایت اخبار و اطلاعات مهم پیرامون دنیای موتورسواری بررسی می‌شود.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

سپتامبر ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که به سراغ کاوازاکی KE100 رفته و خاطرات خود را مرور کنیم. از اخبار و اطلاعات مهم پیرامون دنیای کلاسیک موتور سواری صحبت کرده و یک سری تصاویر بسیار جالب هم خواهیم داشت.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

می ۲۰۲۳

این شماره به موتورهای اسپورت ۷۵۰ پرداخته و می‌توانید اطلاعات جالبی در مورد آن‌ها پیدا کنید. اخبار پیرامون دنیای موتورسواری در طول ماه گذشته مورد بررسی قرار گرفته و علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های جالبی هم پیرامون آن تماشا کرده و لذت ببرند.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

دسامبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ تست یکی از موتورهای جذاب رفته و قدرت آن را در برابر موتورهای دیگر بررسی می‌کنیم.

مجله-Classic-Motorcycle-Mechanics

info

The definitive guide to running and riding pretty much every model of classic European and Japanese motorbike, Classic Motorcycle Mechanics is perfect for the devotee of the classic steel beast.

Classic Motorcycle Mechanics is one of those wonderful magazines that makes our lives easier by covering exactly what the title says. Aimed at the restorers and riders of classic bikes (yes, no surprise), the magazine is essentially two complimentary sections. Firstly, there are great articles and features examining the history of different classics of every description. Secondly, there is an excellent workshop section full of useful and practical advice for those in the process of restoring the faded glory of an old bike. There are reviews of useful products, and guides to exactly what does what and why.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.