دانلود مجله Classic Cars UK – دسامبر 2023

[ad_1]

Classic Cars UK – مجله ماشین‌های کلاسیک

| شماره دسامبر ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-Classic-Cars

مجله Classic Cars UK در هر شماره به ماشین‌های کلاسیک پرداخته و مصاحبه‌های جذاب و خواندنی را برای مخاطبین خود آماده کند. این مجله شامل اطلاعات بسیار ارزشمندی از ماشین‌های قدیمی است و علاقه‌مندان به موتور اسپرت را راضی خواهد کرد. هر شماره از این مجله شامل یک راهنمای خرید بوده و شما را با روند بازار آشنا می‌کند. این مجله با کیفیت بالا آماده شده است و می‌توانید نسخه‌ی دیجیتالی آن را همراه با تصاویر و مطالب خواندنی بسیار تهیه کنید. هر شماره شامل اطلاعات جدیدی بوده و اخبار ماهانه این صنعت را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.

دسامبر ۲۰۲۰

مجله Classic Cars UK در نسخه‌ی دسامبر ۲۰۲۰ خود، شصت سالگی خود را جشن گرفته است. در این ویرایش نزدیک به ۴۰ مقایسه تاپ تن برای علاقه‌مندان ماشین فراهم شده است که از هاچ بک استون مارتین گرفته تا هایپرکار مازراتی را شامل می‌شود. در این مجله به سراغ ماشین دو هزار یورویی پژو رفته و سپس از ماشین جدید دینو ۲۵۰ هزار دلاری برای‌تان خواهیم گفت. بیش از ۶۰ مصاحبه با افراد مختلف مرتبط با ماشین انجاجم شده است که از لئوناردو فیوراوانتی گرفته تا دوران طلایی پینین فارینا را شامل می‌شود. از هنرمندان موسیقی پاپ نیز در این مصاحبه بهره گرفته شده است. این مجله شامل بخش‌های مختلفی است که می‌توان به بخش تحلیل قیمت‌ها، دوران مالکیت ماشین‌ها و بخش خرید ماشین اشاره کنیم. چندین راهنمای خرید برای سلایق مختلف نیز طراحی شده است که می‌توانیم آن را جذاب‌ترین بخش این مجله بنامیم. با این نسخه از مجله Classic Cars UK همراه باشید تا مطالب بیشتر و جذاب‌تری را بتوانید مطالعه کنید.

دانلود-مجله-Classic-Cars-UK

می ۲۰۲۱

در این شماره از مجله Classic Cars UK قرار است که به سراغ فراری ۲۵۰GT رفته و به مسابقات آن بپردازیم. در ادامه رقابت بین یک ببر آفریقای جنوبی را با مرسدس بنز خواهیم دید و در بخش رانندگی مجله نیز با بریستول ۴۰۱ فارینا به انگلیس، آلمان و ایتالیا خواهیم رفت. شما در این مجله خواهید خواند که یک p72 چگونه توانست لامبورگینی را در رقابت شکست دهید. در ادامه بازهم راهنمای خرید خواهیم داشت و به سراغ ماشین‌های جگوار، استون مارتین و ماشین‌های دیگر خواهیم رفت.

مجله-Classic-Cars-UK

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ بهترین اتومبیل‌های کوچک سال ۲۰۲۱ خواهیم رفت و ورژن‌هایی از آن‌ها را نظاره خواهیم کرد که شکل و شمایل فان‌تری دارند. این ماشین‌ها از لحاظ سادگی و سرعت دسته بندی شده و می‌توانید مشخصات فنی آن‌ها را نیز نظاره کنیم. سه ماشین جدید هم به این شماره اضافه شده است و می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید. بخش دیگری هم مربوط به راهنمای خرید بوده و خرید شما را ضمانت خواهد کرد.

مجله-Classic-Cars

جولای ۲۰۲۱

این شماره از ماشین‌های اسپرت گفته و عملکرد آن‌ها را در گذشته نه چندان دور بررسی می‌کنید. می‌توانید در مورد فراری آن زمان اطلاعات کسب کرده و ببینید که چه عملکردید در مسابقات قهرمانی جهان داشته‌اند. از طراحی این ماشین‌ها و چالش‌های پیش رو هم خواهیم گفت.

مجله-Classic-Cars-UK

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره به مرسدس بنز سال خواهیم پرداخت و می‌توانید با نکات جذابی پیرامون ماشین‌های قدیمی هم آشنا شوید. یکسری از بهترین ماشین‌های مرسدس در این شماره بررسی شده و می‌توانید روال طی شده توسط این کمپانی را در طی سال‌های اخیر مشاهده کنید.

مجله-Classic-Cars

سپتامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با نمونه‌ّای بزرگی از ماشین‌هایی آشنا شده که بدون هیچ گونه تاخیری می‌توانند رکوردهای جالبی در مسابقات از خود ثبت کرده و به‌عنوان بهترین ماشین‌های کلاسیک دنیا شناخته شوند. در ادامه هم می‌توانید با آقای لارسون همراه شده و تحلیلی روی این ماشین‌ها داشته باشید.

مجله-Classic-Cars

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره به‌صورت ویژه شما را با ۳۰ ماشین برتر برای خرید در سال ۲۰۲۲ همراه کرده و تمامی ویژگی‌های آن‌ها را بررسی می‌کند. می‌توانید با این ماشین‌ها، یک مقاله مقایسه‌ای هم داشته باشید و برحسب نیاز خود و کاربری هرکدام از آن‌ها، یک مورد ایده‌آل را انتخاب کنید.

مجله-Classic-Cars-UK

دسامبر ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با برخی از ماشین‌های کوچکی آشنا شوید که جثه بزرگ‌تری نسبت به بقیه دارند و می‌توانید از مشخصات فنی آن‌ها و تاریخچه آن‌ها اطلاعاتی را کسب کنید. اخبار مهم پیرامون این ماشین‌ها نیز مطرح شده و در مورد گزینه‌های لاکچری نیز اطلاعات جالبی کسب کنید.

آوریل ۲۰۲۲

در این شماره می‌توانید ماشین‌های آیکونیک و جذابی را تماشا کنید که در بازار تعیین کننده است. ۷ رتبه برتر در این زمینه بررسی خواهند شد و ماشین بازان می‌توانند لحظات جذابی را با این شماره بگذرانند. پورشه ۹۱۱ و ارائه اطلاعات در مورد آن هم بخش دیگری از مجله است.

مجله-Classic-Cars

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ ماشین‌های کلاسیک دهه ۸۰ میلادی می‌رویم که سرعت بالایی داشتند.

مجله-Classic-Cars

سپتامبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ یک سری ماشین‌های کلاسیکی می‌رود که همیشه در ذهن‌مان مانده و از نظر فنی هم نکات جالبی دارند.

مجله-Classic-Cars

اکتبر ۲۰۲۳

این شماره از ۵۰ ماشین کلاسیک رونمایی می‌کند که از سال ۱۹۷۳ تا کنون بهترین بوده‌اند.

مجله-Classic-Cars

نوامبر ۲۰۲۳

این شماره از بهترین ماشین‌های کلاسیکی می‌گوید که در سال ۲۰۲۴ می‌توانید به سراغ‌شان روید.

مجله-Classic-Cars

دسامبر ۲۰۲۳

این شماره به سراغ یک سری ماشین‌های کلاسیکی می‌رود که همیشه در ذهن‌مان مانده و از نظر فنی هم نکات جالبی دارند.

مجله-Classic-Cars

info

Classic Cars is a monthly British car magazine, focusing on buying, selling and driving classic cars. Outside of the UK, it is published as Thoroughbred & Classic Cars. The magazine was founded in October 1973 by IPC Magazines and was later acquired by Bauer Media Group.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.