دانلود مجله BIKE Magazine – آگوست 2023


اولین رای باشید!

مجله BIKE Magazine – دوچرخه

| شماره آگوست ۲۰۲۳ اضافه شد |

مجله-BIKE-Magazine

در مجله BIKE Magazine قرار است که به ورزش دورچرخه سواری پرداخته و برخی از مباحث مهم را در آن بررسی کنیم. به سراغ مسابقات ورزشی این رشته خواهیم رفت و خواهیم دید که چند مدل از دوچرخه سواری در جهان موردتوجه قرار گرفته است. می‌دانیم که ورزش دورچرخه سواری، یکی از بی‌ضررترین و ارزان‌ترین ورزش‌هایی است که می‌توانید تجربه کنید. دوچرخه نیازی به سوخت برای حرکت ندارد و به‌همین دلیل، تنها با حرکت پدال و نیروی پاهای فرد دوچرخه سوار حرکت می‌کند. در همین راستا، از دوچرخه سواری به‌عنوان یک ورزش عالی برای تقویت عضلات و لاغری یاد شده است. حال شما به‌صورت حرفه‌ای می‌توانید این ورزش را دنبال کرده و ببینید که چه خبرهایی در این ورزش نهفته است.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، به مناسب روز جهانی زن، قرار است که ورزش دورچه سواری زنان را مورد بررسی قرار داده و گذری هم به اعتراضات آن‌ها در شهر نیویورک بزنیم. زنان برای حقوق خود در این روز به خیابان‌ها ریخته و توانسته‌اند که تغییرات بزرگی را رقم بزنند. حال در این روز بزرگ، ورزش دوچرخه سواری زنان را مورد بررسی قرار داده و خبرهای مهم پیرامون آن‌ها را به بهانه این روز بررسی خواهیم کرد. تصاویر جذابی هم در این راستا داریم که از طبیعت و ورزش دوچرخه سواری زنان گرفته شده است.

مجله-Bike-Magazine

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله BIKE Magazine به دوچرخه سواری در آمریکای شمالی خواهیم پرداخت. از اسکاتلند به یونان رفته و قرار است که داستان دوچرخه سواری یکی از اشخاص را در این منطقه بررسی کنیم. دوچرخه سواری بهاری، عنوان این شماره از مجله است و یقینا از آن لذت خواهید برد.

مجله-Bike

می ۲۰۲۱

در این شماره از مکزیکوسیتی به سمت یوکاتان دوچرخه سواری خواهیم کرد و مطالب جذابی برای شما خواهیم داشت. این شماره دوچرخه سواری آرام از لندن به پاریس را نیز داشته و می‌تواند اطلاعات جالبی از فنونی که باید به یاد داشته باشید به شما ارائه می‌کند. تصاویر جذاب به همراه پوسترهای ناب، از دیگر ویژگی‌های این شماره هستند.

مجله-BIKE-Magazine

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره فصل دوچرخه سواری در یونان پرداخته و برخی از مهم‌ترین مسابقات آن را بررسی می‌کند. به تور جهانی رفته و در سومین قسمت نیز آن را بررسی خواهیم کرد. این شماره ۲۴ ساعت هیجان انگیز را در خرونینخن سپری کرده و می‌توانید سپس به سراغ تور دوچرخه سواری در کوبا بروید.

مجله-Bike-Magazine

جولای ۲۰۲۱

در این شماره به صورت اختصاصی، مطالبی را در مورد آندریاس پارتی خواهیم خواند که روال سختی را برای موفقیت در دوچرخه سواری طی کرده است. این شماره به تام دیوس هم پرداخته و در ادامه به صورت کامل، مرحله چهارم تور دو فرانس را نیز بررسی خواهد کرد.

مجله-BIKE-Magazine

آگوست ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با دیوید، دوچرخه سوار موفق همراه شده و مصاحبه جالبی را با وی بخوانید. این شماره با تور جهانی هم همراه شده و می‌توانید با ۵ رقابت برتر نیز آشنا شوید. از دوچرخه‌هایی خواهیم گفت که طراحی بسیار جالبی دارند و می‌توانند برای مسابقات عالی باشند.

مجله-Bike-Magazine

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره شما را با سه دوچرخه سوار برتر فصل تابستان همراه کرده و اطلاعات آ‌ن‌ها را بررسی می‌کند. از تور جهانی صحبت کرده و بازهم به سراغ مسیرهایی خواهیم رفت که در این ماه ورزشکاران آن‌ها را تجربه کرده‌اند. از رودخانه آلکووا و چالش‌های آن برای دوچرخه سواران نیز صحبت خواهیم کرد.

مجله-Bike-Magazine

مارس ۲۰۲۲

در این شماره قرار است که با دیوید جانسون همراه شده و زندگی حرفه‌ای وی را بررسی کنیم. از دوچرخه سواری دانمارک گفته و نتایج مسابقات را بررسی خواهیم کرد. می‌توانید با آموزش دوچرخه سواری در مسیرهای طولانی هم همراه شده و نحوه شروع را زیر ذره بین ببرید.

مجله-Bike-Magazine

مارس ۲۰۲۳

در این شماره از جیمز و عملکرد عالی وی در رقابت‌های توردو فرانس گفته و شرکت کنندگان دیگر را هم بررسی می‌کنیم.

مجله-BIKE-Magazine

آوریل ۲۰۲۳

در این شماره به سراغ مسابقات دوچرخه سواری در دانمارک خواهیم رفت. یک بررسی از رقابت‌های آمریکایی جنوبی هم انجام می‌دهیم.

مجله-BIKE-Magazine

می ۲۰۲۳

این شماره به سراغ رقابت‌های دوچرخه سواری در جنوا ایتالیا می‌پردازد. شرکت کنندگان برتر هم ارزیابی خواهند شد.

مجله-BIKE-Magazine

ژوئن ۲۰۲۳

این شماره از آنکونا صحبت کرده و رقابت‌های بزرگ این فصل را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. اخبار مهم ماه هم بررسی می‌شوند.

مجله-BIKE-Magazine

آگوست ۲۰۲۳

در این شماره از دوچرخه‌های مخصوص موسوم به E-Bike صحبت خواهیم کرد. از رقابت‌های بزرگ فصل هم برای شما خواهیم گفت.

مجله-BIKE-Magazine

info

Legend has it that International Women’s Day began life in New York way back in 1907 to mark the 50th anniversary of a brutal protest that took place in the city many years before. However, after digging a little deeper, historians now recognise that, in fact, the first International Women’s Day protest was in 1909 and it wasn’t until 1975, after 66 years of women taking to the streets to fight for their everyday rights, that 8th March became the official, official International Women’s Day.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.