دانلود فتوشاپ 2024 – Adobe Photoshop 2024 v25.0.0.37


==========

آموزش نصب نسخه فتوشاپ 2024:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال می‌باشد. سپس دیتای دانلودشده از وبسایت دانلودها را توسط WinRar اکسترکت کنید.

2) ابتدا Adobe App را نصب کرده و با یک اکانت جعلی لاگین کنید. درصورت نیاز به ابزارهای گذر از تحریم، لطفا استفاده کنید.

3) ستاپ اصلی نرم افزار فتوشاپ 2024 را اجرا کرده و اقدام به نصب نمایید.

4) پس از اتمام نصب، در صورت تمایل باندل Camera RAW را نصب کنید.

5) نرم افزار قابل اجراست.

==========

آموزش نصب و استفاده از پلاگین هوش مصنوعی Firefly AI در فتوشاپ 2023:

1) ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه فتوشاپ 2023 را از وبسایت دانلودها دریافت کرده و نصب نموده‌اید.

2) ابزار گذر از تحریم خود را فعال کنید. به صورتی که کل سیستم شما تانل شود (روش Http Proxy توصیه نمی‌شود) و از یک آیپی سالم استفاده نمایید. حال در محیط نرم افزار فتوشاپ 2023 به بخش Help => Sign In مراجعه کنید.

3) یک اکانت برای خود بسازید و لاگین کنید. سپس از نرم افزار فتوشاپ خارج شوید.

4) حال فایل اجرایی FireflyAI.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. چندین ثانیه صبر کنید تا پیغام “Adding Adobe Firefly Support Complete. Enjoy!” برای شما نمایش داده شود. کار تمام است! می‌توانید فتوشاپ 2023 را اجرا کرده و از هوش مصنوعی استفاده نمایید.

5) در حال حاضر نیاز است به وبسایت https://firefly.adobe.com مراجعه کرده و با اکانت رایگان خود حدود 25درخواست ثبت نمایید.

==========

آموزش نصب پک Neural Filters در فتوشاپ 2022 و 2023:

1) ابتدا فایل فشرده دانلودشده را توسط WinRar اکسترکت کنید. یک پوشه تحت عنوان “Adobe” به شما داده خواهد شد. این پوشه را باید به فولدر AppData خود منتقل کنید. راحت‌ترین راه برای دسترسی به فولدر مذکور، تایپ عبارت %appdata% در استارت منو ویندوز است تا این فولدر را برای شما باز کند. البته مسیر زیر نیز نتیجه مشابهی خواهد داد:

C: / Users / Your Username  / AppData / Roaming

 

2) در ورژن v23.4.1.547 باید در محیط فتوشاپ یک بار Sign In کنید و سپس امکان قطع اینترنت است. در ورژن 23.1.1.202 هیچ نیازی به Sign In شدن نیست و کاملا آفلاین می‌توانید پک Neural Filters را اجرا کنید.

==========

آموزش نصب نسخه 2020 و 2021 و 2022 و 2023:

1) این نسخه، به صورت کاملا کرک شده و آفلاین می باشد و سالم است. مهم نیست به اینترنت متصل هستید یا خیر، فقط کافیست با اجرای فایل Set-up.exe به صورت Run as Administrator اقدام به نصب کنید. اگر می خواهید زبان فارسی را در فتوشاپ داشته باشید، لطفا گزینه زبان “English یدعم العربیه” را هنگام نصب انتخاب کنید.

2) پس از اتمام نصب و اجرای نرم افزار، وقتی با بخش Loading مواجه شدید، دکمه Esc را بزنید تا بسته شود. برای غیرفعال کردن هوم اسکرین، لطفا کلید ترکیبی Ctrl+K را بزنید و تیک گزینه Auto Show The Home Screen را بردارید.

آموزش رفع مشکل ایجاد New Document در فتوشاپ 2020 و 2021 و 2022 و 2023:

چنانچه وقتی که می خواهید یک فایل جدید در فتوشاپ ایجاد کنید با اررور مواجه می شوید یا هیچ عملیاتی انجام نمی شود، لطفا یکی از دو روش زیر را انجام دهید:

روش اول) در محیط نرم افزار، کلید ترکیبی Ctrl+K را فشار بدهید تا وارد بخش Preferences بشوید. از گزینه های موجود در زبانه General، لطفا تیک گزینه Use Legacy “New Document” Interface را فعال کنید.

روش دوم) نرم افزار را اجرا کرده و منوهای بالا، مسیر Help -> Sign in -> Create Account را طی کنید. اکانتی جعلی با ایمیلی دلخواه بسازید تا مشکل برطرف شود.

==========

آموزش نصب نسخه 2019:

آموزش نصب تصویری فتوشاپ 2019 به صورت کامل توسط ابزار CCMaker

روش ساده:

ابتدا مطمئن شوید دسترسی شما از اینترنت کاملا قطع است. سپس فایل Set-up.exe را اجرا کنید.

روش دشوار:

1) ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما از اینترنت قطع می باشد. فایل دانلودی خود را اکسترکت نمایید. حال، نرم افزار CCMaker را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

2) در محیط CCMaker بر روی گزینه ی Install کلیک کنید. سپس فایل driver.xml که در پوشه ی products قرار دارد را انتخاب کنید. برای فعال سازی زبان فارسی، لطفا زبان en-AE را در هنگام نصب انتخاب نمایید.

3) حتما تیک گزینه ی Install AMTEmu را بردارید تا مشکلی در فعال سازی نرم افزار شما پیش نیاید.

4) نرم افزار را اجرا کنید. وارد بخش Edit -> Preferences -> General بشوید و گزینه ی Disable Home Screen را انتخاب نمایید.

5) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید. نرم افزار را ببندید. اینترنت خود را متصل کرده و مجدد اجرا نمایید.

==========

آموزش فعال سازی زبان فارسی در Adobe Photoshop CC:

1) نرم افزار را اجرا کنید. به بخش Edit -> Preferences -> General مراجعه کنید. (با کلید ترکیبی Ctrl+K نیز می توانید چنین کاری کنید)

2) برای نسخه‌های 2018 و 2019، از منوی سمت چپ گزینه Type را انتخاب کنید. حال دقت کنید تا در بخش Choose Text Engine Options گزینه ی خاورمیانه یعنی Middle Eastern and South Asian انتخاب شده باشد. سپس بر روی OK کلیک کنید تا تایید شود.

2) برای نسخه 2020 و 2021 و 2022، از منوی سمت چپ گزینه Type را انتخاب کنید. حال گزینه World-Ready Layout را انتخاب کنید. یک بار نرم افزار را ببندید و مجدد اجرا کنید تا تغییرات اعمال شود. حال مجدد به منوی Type مراجعه کنید. سپس گزینه Language Options را انتخاب کرده و گزینه Middle Eastern Features را فعال نمایید.

3) نرم افزار را یک بار بسته و مجدد اجرا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.