دانلود بازی Withering Rooms برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Withering Rooms یک تجربه جذاب در سبک ماجراجویی ترسناک سبک ۲.۵ بعدی است که در عمارت ویکتوریایی‌ای به نام Mostyn House جریان دارد. این عمارت هر شب به طور کامل تغییر می‌کند و شما باید هر شب با کاوش در آن، به جمع‌آوری سلاح، ابزار منحرف کننده توجه دشمن، اشیاء جادویی، کلید و منابع لازم برای ساخت و ساز بپردازید. در این بازی شما می‌توانید شخصیت خود را با انتخاب و ساخت تجهیزات و جادوهای مختلف، شخصی‌سازی کنید. به این ترتیب می‌توانید هر شب استراتژی جدیدی را انتخاب کنید و برای مثال یک شب در نقش یک قاتل پنهان‌کار با چاقو ظاهر شوید و شب بعد به یک جادوگر با گروهی از موجودات تحت فرمان تبدیل شوید.

Withering Rooms PC-RUNE

دانلود-بازی-Withering-Rooms

این اثر المان‌های جذابی هم در سبک مستقل (Indie) دارد و به‌نظر می‌رسد که مورد استقبال برخی منتقدین قرار گرفته است. اگر به دنبال یک بازی ترسناک و بقاء با المان‌های roguelike و امکان شخصی‌سازی بالا هستید، Withering Rooms می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. بازی از نظر گرافیکی ویزگی‌های جذابی را نشان می‌دهد و فضای بازی در مواقع استرس‌زا، به خوبی حس ترس را به شما منتقل خواهد کرد. فضاهای استرسی بازی را باید به‌خوبی دویده و از سلاح‌های خود هم استفاده کنید.

بازی فضای دارکی داشته و موجودات عجیب و غریب هم به‌عنوان دشمن و حتی باس فایت رو به روی شما اسپاون خواهند شد. این دشمنان دارای سلاح‌های متنوعی هم بوده و هر کدام شیوه نبرد متفاوتی را نشان می‌دهند.

info

Withering Rooms is a challenging 2.5D horror RPG set in a procedurally generated Victorian mansion that changes each night. Explore Mostyn House to collect the perfect items for your build and face a huge cast of overgrown undead, invisible ghosts, devious witches, and more.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 8 or above

Processor: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 8 or above

Processor: Intel Core i5-2500K | AMD Ryzen 5 1400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon RX 570

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.