دانلود بازی Witchfire برای کامپیوتر


بازی Witchfire در سبک شوتر اول شخص عرضه شده و می‌توانید از یک سری سرنخ‌های دردناک سرزمین بالت استورم، آگاهی پیدا کنید. بازی تجربه گیم‌پلی چالش برانگیز اما جذاب به بازیکنان هدیه داده و چند مسیر متفاوت برای پایان بندی داستان هم ارائه می‌کند. نبرد اصلی شما با جادوگران بوده و در همین راستا، کلیسایی را می‌بینیم که مردمان آن کاملا از مبارزه و شکست جادوگران ناامید شده‌اند. شما باید این امید را بازگردانده و سرزمین را نجات دهید. گناهکارانی در سرزمین وجود دارند که جادوگران آن‌ها را به شکارچیان نامیرا دنبال می‌کنند.

Witchfire v0.1.2 (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Witchfire

شما باید از این کار جلوگیری کرده و به جادوهای قدرتمند مسلح شوید. سلاح‌های گرم ترسناکی هم دست جادوگران وجود دارد که باید آن‌ها را از دست‌شان خارج کنید. جادوگران بد نام و ارتش فانتومی آن‌ها را پیدا کرده و محافظین‌شان را نابود کنید. می‌توانید یک سری مجسمه‌های ارزشمند را هم پیدا کرده و با کمک آن‌ها جریان نبرد را تغییر دهید. گرافیک بازی واقعا عالی بوده و دنیای تاریک جادوگران به بهترین شکل ممکن نمایش داده می‌شود. از فناوری فتوگرامتری در بازی استفاده شده و همین تصاویر خیره کننده و دنیای فانتزی را به بهترین شکل نشان می‌دهد.

info

Armed with strange weapons and forbidden pagan magic, hunt a powerful witch holding the key to your salvation. Witchfire is a dark fantasy roguelite shooter from the creators of Painkiller, Bulletstorm, and The Vanishing of Ethan Carter.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit

CPU: Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz (4 cores)

Memory: 8 GB

GPU: NVIDIA GTX1050 Ti

DirectX: DirectX 12

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 or later 64-bit

CPU: Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz (6 cores)

Memory: 16 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

DirectX: DirectX 12

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.