دانلود بازی Winter Survival برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی Winter Survival را می‌توانیم یک تجربه ناب در سبک بقا بدانیم که با دوربین اول شخص دنبال می‌شود. این بازی در سال ۲۰۲۴ تجربه نابی را برای علاقه‌مندان این ژانر تامین می‌کند.. در این بازی، شما در نقش فردی گمنام در دنیایی یخی و برفی گرفتار شده‌اید و باید برای زنده ماندن در برابر سرمای طاقت‌فرسا، گرسنگی، حیوانات وحشی و خطرات دیگر تلاش کنید. گیم‌پلی نفس‌گیر و چالش‌برانگیز آن سبب می‌شود که ساعت ها درگیر معماهای بازی باشید. چندین وظیفه در این بازی دارید که یک به یک به آن‌ها اشاره می‌کنیم. برای زنده ماندن، باید منابع مختلفی مانند چوب، غذا، آب و پوست حیوانات را جمع‌آوری کنید.

Winter Survival (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Winter-Survival

برای محافظت از خود در برابر سرما و حیوانات وحشی، باید پناهگاه بسازید. همچنین برای تامین غذای خود، باید حیوانات مختلف را شکار کنید. باید مراقب خطرات مختلفی مانند بهمن، طوفان و حیوانات وحشی باشید و از ابزارهایی که در اختیار دارید، سر پناه بسازید. گرافیک واقع‌گرایانه بازی سبب می‌شود که حس هیجان و آدرنالین بیشتر به شما منتقل شود. بازی دارای گرافیک واقع‌گرایانه‌ای است که حس سرما و سختی را به شما القا می‌کند. موسیقی متن مناسب هم به‌نوعی یک مکمل عالی برای گرافیک بازی است. موسیقی متن بازی حس تنهایی و انزوا را به خوبی به تصویر می‌کشد.

بازی Winter Survival در کل یک تجربه چالش‌برانگیز و نفس‌گیر است که برای علاقه‌مندان به بازی‌های بقا و ژانر وحشت مناسب است. این بازی به شما حس واقعی زنده ماندن در شرایط سخت و طاقت‌فرسا را می‌دهد.

info

Dive into the ultimate winter survival experience and see if you can survive long enough for rescue to arrive. Experience our unique sanity system that takes survival to the next level.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

DirectX: Version 12

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: SSD

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3070 / AMD Radeon RX 6700 XT

DirectX: Version 12

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: SSD

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.