دانلود بازی Warhammer 40000 Rogue Trader برای کامپیوتر


4.4/5 – (16 امتیاز)

در بازی Warhammer 40000 Rogue Trader باید کل سرزمین کورونوس را کاوش کنید. مسافت‌های باور نکردنی را در طول مسیر خود طی کرده و تعداد زیادی از سیستم های نبرد نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود. منطقه‌ای را می‌بینیم که سبک گرافیکی جالبی داشته و البته فوق العاده خطرناک است. منطقه به‌عنوان یک پسروی امپریومی در نظر گرفته می‌شود و بخش عظیمی از خلا پر از فرصت‌های شگفت انگیز برای سود و اکتشاف خواهد بود. تصمیمات شما در بازی مهم بوده و می‌توانید در نقش برد کاپیتان نقش آفرینی کنید.

Warhammer 40,000: Rogue Trader v1.1.28 PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Warhammer-40000-Rogue-Trader

می‌توانید به افراد خود رحم یا حقارت نشان داده و همچنان به خدا و امپراطور خود وفادار بمانید. با دشمنان بشریت همکاری کرده و هر تصمیمی که نیاز است را در راستای پیروزی خود بگیرید. باید گروه خود را جمع کرده و بدانید که هرگز نباید به تنهایی سفر کنید. جنگجویان مقدس، سایکرهای پیچیده‌ها و همچنین زنوهای خیانکار را خواهیم دید که تفاوت‌های بیشتری در بازی ایجاد می‌کنند. اقداماتی با دقت بیشتر را برنامه ریزی کرده و با سیستم نبرد نوبتی بازی اخت بیشتری پیدا کنید. می‌توانید از پوشش، محیط و موقعیت یابی دقیق هم برای غلبه بر دشمان خود بهره ببرید.

info

Begin your journey in the first classic computer roleplaying game set in the grim darkness of the 41st millennium. Become a Rogue Trader, a scion of an ancient dynasty of daring privateers that reign over their trade empire and explore the fringes of the Imperium’s frontier.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win10

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-4590T CPU @ 2.00GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX Vega 6 / Intel HD Graphics 630

DirectX: Version 11

Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Win10

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX 570 / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

DirectX: Version 11

Storage: 40 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.