دانلود بازی Warcraft III Reforged برای کامپیوتر

[ad_1]

4.5/5 – (43 امتیاز)

بازی Warcraft III: Reforged یک تجربه بازسازی شده خیره کننده از بازی استراتژیک بیادماندنی و ریل تایم است که همه ما خاطرات خوبی از آن داریم. پایه و اساس این بازی حماسی‌ترین داستان‌های Aceroth را بنا می‌دهد و به معنای واقعی کلمه می‌توانید یک بازنگری کامل بصری و مجموعه‌ای ویژگی‌های اجتماعی را در دوران معاصر داشته باشید. این بازی استراتژی در دنیای الف‌های شب جریان داشته و مردگان، اورک‌ها و انسان‌ها هم بخشی مهم از جهان بازی هستند. شما می‌توانید اتحادهای بزرگی را رقم زده و ارتش‌های مختلف را درگیر کنید. می‌توانید یک داستان حماسی را تجربه کرده و به سراغ تاسیس Orgrimmar بروید.

Warcraft III Reforged v1.36.1.21015 PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Warcraft-III-Reforged

داستان‌های جالب سرزمین Burning Legion را هم می‌توانید تجربه کرده و کهنه سربازان و تازه واردانی را داشته باشید که به‌طور یکسان از رویدادهای مهم تاریخ عبور می‌کنند. میدان نبرد در انتظار شما است. می‌توانید از دیدگاه چهار گروه مجازی بازی کرده و به سراغ اورک‌های قدرتمند بروید. انسان‌های نجیب، الف‌های شب و مردگان موزی هم در برابر شما هستند و جمع کردن منابع و ساخت پایگاه در چنین دنیای خشمگینی چندان ساده نخواهد بود. باید ارتشی را جمع آوری کرده و قهرمانان خود را با رهبری خودتان به نبرد با دشمنان بفرستید. برای پیروزی کامل بر دشمنان باید پایگاه دشمنان خود را به‌صورت کامل نابود کنید.

کمپین‌های گسترده‌ای در بازی وجود دارد. یک حماسه جالب با بیش از چهار ساعت کات سین و صداگذاری‌های به‌روز شده را داریم که جان تازه‌ای به یکی از اولین بازی‌های شخصیت‌های کلیدی Aceroth داده است. بیش از ۶۰ ماموریت تک نفره می‌بینیم که شما را به سرزمین لردارون، نورث‌رند و کالمدور خواهد برد. هر کاراکتر، ساختار و محیطی خاص برای استقرار انتخاب کرده است و واحدهای کلاسیک دنیای Warcraft III Reforged هم با کیفیت با شکوه ۴K شما را همراهی خواهند کرد. انیمیشن‌های بازی هم به‌روزرسانی شده است و می‌توانید جانی تازه در آن‌ها نظاره کنید.

در بخش چند نفره بازی می‌توانید دوستان و بازیکنان دیگر را به چالش بکشید. لابی‌هایی در بازی وجود دارد که قابل سفارشی سازی بوده و از طریق شبکه بتل‌نت قابل دسترسی است. می‌توانید رابط کاربری به‌روز شده و بهبودهای بی‌شماری را هم در کیفیت این بخش نظاره کنید. ورود به وارکرفت ۳ هرگز آسان نبوده و این‌بار هم قرار است که چنین تجربه مشابهی داشته باشید. بازی یک بخش ویرایشگر هم دارد که بازگشت به جهان وسیع ساخته شده توسط بازیکنان دیگر را به همراه دارد. می‌توانید مانند بازی‌های بقا محور جلو رفته و نسخه مورد علاقه خود را برای PC بسازید.

info

A Classic Favorite, Reforged

Warcraft III: Reforged is a stunning reimagining of the revolutionary real-time strategy game that laid the foundation for Azeroth’s most epic stories. It is a remake in the truest sense, featuring a thorough visual overhaul, a suite of contemporary social and matchmaking features, and more. Command the Night Elves, Undead, Orcs, and Humans as alliances shift and armies clash in this timeless real-time strategy game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating System: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest version)

Processor: Intel® Core® i3-530 or AMD™ Athlon™ Phenom™ II X4 910 or better

Video: NVIDIA® GeForce® GTS 450 or AMD Radeon™ HD 5750 or better

Memory: 4 GB RAM

Storage: 30 GB HD space

Input: Keyboard and mouse

Resolution: 800 x 600 minimum display resolution

سیستم پیشنهادی:

Operating System: Windows® 10 64-bit (latest version)

Processor: Intel® Core™ i5-6400 or AMD Ryzen™ 7 1700X or better

Video: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon™ R9 280X or better

Memory: 8 GB RAM

Storage: 30 GB HD space

Input: Keyboard and mouse

Resolution: 800 x 600 minimum display resolution

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.