دانلود بازی Viewfinder برای کامپیوتر


اگر به دنبال خلاقیت جدیدی در صنعت بازی هستید، می‌توانید به سراغ بازی Viewfinder روید. این بازی واقعیت را دوباره تعریف کرده و باید از گیم‌پلی بازی برای کشف دنیای پیرامون خود استفاده کنید. دوربینی در اختیار دارید که با آن عکس گرفته و به آن حس واقعیت می‌بخشید. شما توانایی تغییر واقعیت را دارید و باید فراتر از عکس‌ها، نقاشی‌ها و طرح‌ها و حتی اسکرین‌ شات‌ها را زنده کنید. کاوش بیشتر منجر به یادگیری بیشتر خواهد شد و می‌توانید اسرار بیشتری از جهان را کشف کنید. باید جهان‌های متعدد را کاوش کرده و انسجام هر کدام را کشف کنید.

Viewfinder PC-ElAmigos | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Viewfinder

قطعا در این اثر غرق خواهید شد و می‌توانید معماها را متفاوت از بازیکنان دیگر حل کنید. جالب است بدانید که نحوه نگرش شما به معماهای این بازی کاملا با بازیکنان دیگر متفاوت بوده و خلاقیت‌ شما تعیین کننده خیلی چیزها خواهد بود. پاسخ غیر ممکن‌ها با چند ثانیه تفکر ساده پیدا می‌شوند و جایی برای نگرانی نیست. دنیای غنی بازی را کشف کرده و سعی کنید که المان‌های بیشتری برای تعامل پیدا کنید. به اطراف نگاه کرده و ببینید که چگونه می‌توانید از یک سری المان‌ها عکس گرفته و از مراحل بازی عبور کنید.

info

Challenge perception, redefine reality, and reshape the world around you with an instant camera. Viewfinder is a new single player game offering gamers hours of interesting and fun experiences while uncovering the mysteries left behind.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i5-9600K / AMD Ryzen 5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 970

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.