دانلود بازی Valheim v0.218.15 برای کامپیوتر

[ad_1]

4.5/5 – (21 امتیاز)

بازی Valheim روح شما را به والهایم خواهد برد؛ جایی که دهمین جهان نورس در آن قرار دارد و شما را در محاصره موجودات عجیب و غریب قرار می‌دهد. دشمنان باستان در این سری حضور دارند و مشکلات زیادی برای خدایان ایجاد می‌کنند. شما درواقع جدیدترین متولی برزخ هستید و وظیفه دارید که رقبای باستانی اودین را نابود سازید. شما باید نظم را به حالت اولیه خودش بازگردانید و بتوانید به همه چیز تسلط یابید. آزمایشاتی در بازی رخ می‌دهد که در مرکز والهایم قرار دارد. خدایان انواع جنگجویان شجاعی در کنار خود دارند و انتظار دارند شکوه‌شان به حالت اولیه بازگردد. بازی از محیط‌های متنوعی تشکیل یافته است که می‌توانید به جنگل‌های انبوه، کوه‌های پوشیده از برف و موارد دیگر اشاره کنیم. شما مواد ارزشمندی را می‌توانید پیدا کرده و سلاح‌های مرگباری را با آن طراحی کنید. زره‌ها و سنگرهایی را می‌توانید کسب کنید که در آینده به درد شما خواهد خورد.

Valheim v0.218.15 – Ashlands (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Valheim

در بازی Valheim می‌توانید دنیای عظیمی را تجربه کنید که هرکدام المان‌های مرموزی دارند. موجودات افسانه‌ای کم کم به جهان بازی اضافه خواهند شد و می‌توانید نبرد را در هر سطحی تجربه کنید. سرزمین‌ها را باید به تنهایی گذار کرده و بتوانید با کسب متحدین، رقابت را به نفع خود تغییر دهید. وسایل بصری بازی را می‌توانید با خلاقیت خود ایجاد کرده و از آن‌ها برای پیروزی استفاده کنید. سلاح‌ها و زره‌های نابی در بازی وجود دارد و در کنار آن مواد غذایی نیز برای بقا در جهان بازی نیاز خواهد بود. بازی از یک سیستم انعطاف پذیر هم برخوردار است و می‌توانید خانه و پایگاه خود را با این سیستم طراحی کنید. می‌توانید باس‌های مختلف را احضار کرده و با شکست آن‌ها غنایم بیشتری از جنگ را برای خود کسب کنید. جنگ‌ها به دریا نیز کشیده شده و می‌توانید همه جا را فتح کنید.

info

A battle-slain warrior, the Valkyries have ferried your soul to Valheim, the tenth Norse world. Besieged by creatures of chaos and ancient enemies of the gods, you are the newest custodian of the primordial purgatory, tasked with slaying Odin’s ancient rivals and bringing order to Valheim.

Your trials begin at the disarmingly peaceful centre of Valheim, but the gods reward the brave and glory awaits. Venture forth through imposing forests and snow-capped mountains, explore and harvest more valuable materials to craft deadlier weapons, sturdier armor, viking strongholds and outposts. Build a mighty longship and sail the great oceans in search of exotic lands … but be wary of sailing too far…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or later

Processor: 2.6 GHz Quad Core or similar

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 950 or Radeon HD 7970

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or later

Processor: i5 3GHz or Ryzen 5 3GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) بازی از پیش کرک شده است. تنها کافیست بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.