دانلود بازی Urbek City Builder

[ad_1]

در بازی Urbek City Builder شما قادر خواهید بود که شهری با طراحی خود ساخته و منابع طبیعی آن را مدیریت کنید. باید کیفیت زندگی مردم را بهبود بخشیده و محله‌های آن را به روش خودتان بسازید. با ساخت محله‌های بیشتر، شهر خود را با شور و شوق بیشتری همراه کرده و می‌توانید پارک‌ها و کتابخانه‌های بیشتری را هم بسازید. تراکم جمعیت شهر خود را بیشتر کرده و به دنبال محله‌های بورژوازی باشید. می‌توانید مدیریت خود را توسعه داده و همه چیز را مطابق با میل خود کنید. بیش از ۳۰ منابع مختلف برای مدیریت وجود دارد و می‌توانید زغال سنگ یا منابع دیگر را هم مدیریت کنید.

Urbek City Builder – Trains PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Urbek-City-Builder

بیش از ۳۰ مورد منبع مختلف وجود دارد که برای مدیریت به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. منابع جایگزین هم دارند و می‌توانید همه چیز را با مدیریت خودتان جلو ببرید. بخش آموزشی بازی را حتما دنبال کرده و با تولید کار شایسته و کار علمی کافی، ساختمان‌های پیشرفته‌تری را برای شهر خود برقرار کنید. در سطح خیابان حرکت کرده و حس صمیمانه‌تری داشته باشید. تفاوت بین محله‌ها را درک کرده و ببینید که چه نوع رشدی برای سیستم شهر شما مناسب خواهد بود. رشد شهر شما به‌صورت ارگانیک ادامه پیدا کرده و می‌توانید یک سری افراد مختلف را برای کار در خدمات اولیه هم گمارید.

info

Urbek is a city building game where you can build your own neighbourhoods: from nightlife district to industrial district. Don’t exhaust your natural resources before you have an educated population to build more efficient structures.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit

Processor: Intel Core i5-2500k or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 2GB or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel Core i5-4590 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 4GB or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.