دانلود بازی UNDER NIGHT IN BIRTH II Sys Celes برای کامپیوتر


بازی UNDER NIGHT IN BIRTH II Sys Celes دارای ۲۴ شخصیت قابل بازی است که هر کدام دارای سبک و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود هستند. این بازی همچنین دارای حالت‌های مختلفی برای بازی تک نفره و چند نفره هم خواهد بود که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. بازی با استقبال مثبت منتقدان و بازیکنان روبرو شد. این بازی به دلیل گیم‌پلی عمیق، گرافیک زیبا و داستان جذاب مورد تحسین قرار گرفته است. بازی داستان جذاب و پرتنشی دارد. داستان بازی حول محور مبارزه بین Voidها و کسانی است که می‌خواهند از قدرت دریچه استفاده کنند.

UNDER NIGHT IN-BIRTH II Sys:Celes v20240301 PC-TENOKE

آپدیت بازی Update v20240326-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-UNDER-NIGHT-IN-BIRTH-II-Sys-Celes

سیستم مبارزه عمیق و متنوع را هم نباید فراموش کنیم. سیستم مبارزه بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده است و شامل ضربات معمولی و حرکات ویژه است. همچنین بازی دارای مکانیک‌های جدیدی مانند Creeping Edge و Celestial Vorpal است که به گیم‌پلی عمق بیشتری می‌بخشند. بازی دارای گرافیک دوبعدی با کیفیت بالا است که شخصیت‌ها و محیط‌های بازی را به زیبایی به تصویر می‌کشد. حالت‌های مختلف بازی هم تنوع بالایی دارند. بازی دارای حالت‌های مختلفی برای بازی تک نفره و چند نفره است.

info

The newest riveting installment in the epic Under Night In-Birth saga rises from the Abyss! Improved visuals and battle system! Witness the curtain fall on the tale of the Hollow Night. Vie for supremacy through exhilarating combat and a deep, robust battle system!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 / 11

Processor: Intel Core i5, 3.2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.