دانلود بازی Totally Accurate Battle Simulator v1.1.7 برای کامپیوتر

[ad_1]

4.6/5 – (50 امتیاز)

در بازی Totally Accurate Battle Simulator باید رهبر یکی از جناح‌های سرخ یا آبی ماجرا باشید که در دنیای باستان قرار دارند. بازی حاوی مکا‌ن‌هایی که شبح‌ها در آن گشت و گذار می‌کنند و دنیاهای فانتزی را هم در کنار آن‌ها خواهیم داشت. بازی یک شبیه ساز تمام عیار است که روی سیستم‌های فیزیکی استوار شده است و شما را به ماموریت‌های خاصی راهنمایی خواهد کرد. شما در این بازی می‌توانید نبرد را با دوستان یا افراد غریبه شروع کرده و حتی بازی را به‌صورت چند نفره تجربه کنید. بازی از المان‌های جذاب متفاوتی تشکیل یافته است که می‌توانیم به نبردهای چندنفره، استفاده از کارگاه و همچنین خلق واحدهای ارتش و جناح‌های خاص نیز اشاره کنیم.

در بازی Totally Accurate Battle Simulator می‌توانید مالکیت یک واحد نیرو را برعهده گرفته و آن‌ها را برای حمله به پایگاه‌های دیگر استخدام کنید. می‌توانید یک کمپین برای واحد خود ایجاد کرده و مهارت‌های آن‌ها را ارتقا دهید. بازی در یک حالت سندباکس دنبال می‌شود و می‌توانید دسته‌های خود را به هر نقطه از دنیای بازی هدایت کنید. در بازی می‌توانید محتواهای بیشتری را در اختیار گرفته و از درون تیم خود را هدایت کنید. بازی طراحی ساده‌ای دارد و به همین دلیل از همان ابتدا روی آن تسلط کافی خواهید داشت.

Totally Accurate Battle Simulator v1.1.7 PC-P2P | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Totally-Accurate-Battle-Simulator

بازی Totally Accurate Battle Simulator از موسیقی سرشناسی استفاده کرده است و نشان دهنده‌ی کامل جهان باستانی آن است. نبردها با کاراکترهایی ادامه پیدا می‌کند که به‌صورت منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند و شامل صحنه‌های سینماتیک و ناب خواهد بود. بازی طراحی خاصی دارد که هر بازیکنی را علاقه‌مند به تماشای خود می‌کند. البته گرافیک بازی ساده است و به پای آثار بزرگ نمی‌رسد. نبردها نیز اکثرا کودکانه هستند و صرفا به بخش هنری آن‌ها توجه شده است. بازی یک شبیه ساز تمام عیار است و شما در هر لحظه از تجربه آن لذت خواهید برد. موجودات دیگر و حیواناتی مانند فیل نیز در سیستم شبانه روز بازی حضور خواهند داشت.

info

Be the leader of red and blue wobblers from ancient lands, spooky places, and fantasy worlds. Watch them fight in simulations made with the wobbliest physics system ever created.

When you grow tired of the 100+ wobblers at your disposal you can make new ones in the unit creator. You can also send wobblers to fight your friends or strangers in online multiplayer!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win 10

Processor: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.